• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next'in Hangi Modelini Kullanıyorsunuz?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NEXT 7500 CIX
    NextWave 10000XFTA

Yorum yap

• NextYE-2000CXSuperPlus

Yorum yap

• Merhaba Arkadaşlar ,
        Bende 7500 CIX cihaz var acaba cpa veya xpa. hangi yazılımı yüklemek lazım.

dnupman53 bu cihaza uygun mu ? güncel yazılımı nereden bulabilirim ?

Herkese teşekkürler

Yorum yap

• next 2000 dpcıs super plus

Yorum yap

• arkadaşlar = next2000xcıs plus/ next2000cıs süper plus

Yorum yap

• Ye 8000 X Cam

Yorum yap

• dunkes: Next 8000 Xcam

Boot 1,3
                Çivi Bir Vuruşta Çakılmaz...

Next8000xcam-DB600Pvr Gemini 4.40 CCcam 2.1.2 MgCamd 1.35b

Yorum yap

• Cihazınızı değiştirmek isteseniz eskiyi ver yeniyi götür gibi bir olay olsa mesela farazi olarak en çok hangi eski modeli hangi yeni modelle değiştirmek istersiniz arkadaşlar?
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• 8000XCAM ile 2000XCIS SÜPER PLUS modelini değiştirmek isterdim.

Selamlar.

Yorum yap

• 8000 xcamplus ile usb li 2000 süper plus
                      Tamam be yaa....

Yorum yap

• İmzamdakinden çok memnununm ama değiştirme imkanı olsa Next YE-2000 DPCIS alırdım. Böyle bir kampanya düşünülüyor mu acaba? İyi günler...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• 7500 cı ve 2000 cıx

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Cihazınızı değiştirmek isteseniz eskiyi ver yeniyi götür gibi bir olay olsa mesela farazi olarak en çok hangi eski modeli hangi yeni modelle değiştirmek istersiniz arkadaşlar?
                            ben ultralardan çok memnunum başka cihaz istemen şahsen hocam bu arada 2500xdapcımda çok güzel onun yeri ayrı benim için fakat ona pek bakan yok evde bazen turksata açıyorum

Yorum yap

• Next 5000 Ci (mpa)
                              Next 8000 Xcam Plus

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Cihazınızı değiştirmek isteseniz eskiyi ver yeniyi götür gibi bir olay olsa mesela farazi olarak en çok hangi eski modeli hangi yeni modelle değiştirmek istersiniz arkadaşlar?
                                hocam eski bir benjamin,olmadı yumatu8000Cı verip 9000 Ulta olur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X