• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Dobratech 16.7.2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer cihaz elinde olup da kullandı isen sana bi numara büyük geldiği için satmışınmışındır.
    bi çözümünüz varsa yazın milleti burda gerecek yazılardan elinizi çekin.

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı
      Muha 68 Aksaraylı daha 5. mesajın elinde cihaz yok okudugun 4 - 5 kelam lafla atıp tutma Next'in kimseyi kandırdığını görmedim. Sırf senin gibiler yuzunden savunuyorum. Oldumu bi numara büyük mü geldi.
      uslubunu bozma ben next magduruyum suan sen dobratech satabiliyonmu
      bir şeye körürünme bağlanmak niye kim yanlış yapmışsa söylenir ve ondan dönülür next konusunca herkez sustu mu acaba

Yorum yap

muha68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bir şeye körürünme bağlanmak niye kim yanlış yapmışsa söylenir ve ondan dönülür next konusunca herkez sustu mu acaba
        Mağdursan git yasal yollardan ara hakkını, burada hezeyan etme!! Mağdurmuş!!

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
          Mağdursan git yasal yollardan ara hakkını, burada hezeyan etme!! Mağdurmuş!!
          başka forumda başka verimli arkadaşa da söyledim.
          sevgili tasarım üstam seni severim niye? üreten katkı sunan bir kişisiniz? bu kulvar size yakışmıyor. Mağdur değilmiyiz? lütfen? 800tl para sıradan bir cihaza verılır mi?

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            başka forumda başka verimli arkadaşa da söyledim.
            sevgili tasarım üstam seni severim niye? üreten katkı sunan bir kişisiniz? bu kulvar size yakışmıyor. Mağdur değilmiyiz? lütfen? 800tl para sıradan bir cihaza verılır mi?
            Onunla ben aynı kişiyiz.

"bu kulvar size yakışmıyor"
            Ne demektir şimdi bu? sanki sizler başka kulvarda, bizler başka kulvarda mıyız?
            "800tl para sıradan bir cihaza verilir mi?"

Madem Next Dobratech sıradan bir cihazdı neden aldınız? Daha üst seviye bir cihaz alabilirdiniz.
            Sadece üzerinde gelen yazılımıyla kullanabilirdiniz.
            Yazılım güncelleştirmesi olmayan,
            hiçbir teknik desteği bulunmayan,
            bir sorun olunca koltuğunuzun altında yetkili bir servis arayabilirdiniz.
            Bir softcam dosyası atmak için dokuz takla atabilirdiniz.

Yorum yap

sevgili tasarım hocam forumlar bilgi paylaşım yerleridir ve nexti beyenlerde olacak ve beyenmeyenlerde olacak bence sizler gibi insalara yardım etmek isteyen kişiler fazla eleştirilere kızmaması lazım gerçekten eleştirilerde haklılık payı var mı yoksa yokmu diye araştırıp ona göre çözüm yollarında yardımcı olmanızı bekliyorum bence örneğin cccam meselesi problem varsa ve yetkilerden birisiyle görüştüyseniz diyebilirsiniz şu tarihte sorun halledilecek diyebilirsiniz ve nextin belki cccam konusunda öyle böyle olacak diye söz vermemiş olabilir ama bence söz vermediyseler cccam menüsü hiç koymayabilerdi ve derlerdiki biz kart paylaşımına karşıyız firmaca ama next gibi bana göre çok büyük firma dedigim gibi cccam konusunda kendisine yakısanı yapamadı bence biz kullanıcıları enazından bir açıklamayı hakkediyoruz

Yorum yap

Ben bu dobratechi Alırken ccam destekliyor diye aldım. ve o yönden madurum.Doktor bi ara sahneye çıktı. Bişeyler yazdı. Sora kayboldu tekrar. dedim tamam herhalde bişiyler olcak ama olmadı.Cıhaz elimde kaldı.3.aydan bugüne yazılım bekledim. Ve dün bi arkadaş vasıtasıyla üzerine 50 tl vererek bi satıçıyla ismini yazmıcağım basit bir çıhazla takas yaptık. İstemeye istemeye elimden çıkarttım.Bende dobratechin kötü çihaz olduğuna inanmıyorum. Ama sevgili erol bey abim daha işi bilen mühendislerle çalışsa iyi olacak. Haa unutmadan o basit dediğim cihazda sorunsuz çalışıyo malasef.

Yorum yap

bazı arkadaşlar doğruları yazınca hemen küplere biniyorlar acaba bunlar next firmasının avukatları mı yok efendim almasamışım yok hukuka baş vur biz burda sorunlarımızı söylüyoruz. cıhaz tanıtılırken roman gibi yazılar ile özellikleri anlatılmış siz olsanız bu cıhaz hakkında ne düşünürsünüz bir de slogonu na bakın ben formlarda takip ediyorum gerçek ten çok kişi mağdur ama erkek gibi bir next yetkilisi çıkıp bizden bukadar desin herkes başının çaresine bakar ve stresten kurtulur elindeki ile yeinmeye çalışır

Yorum yap

muha68 Nickli Üyeden Alıntı
                    bazı arkadaşlar doğruları yazınca hemen küplere biniyorlar acaba bunlar next firmasının avukatları mı yok efendim almasamışım yok hukuka baş vur biz burda sorunlarımızı söylüyoruz. cıhaz tanıtılırken roman gibi yazılar ile özellikleri anlatılmış siz olsanız bu cıhaz hakkında ne düşünürsünüz bir de slogonu na bakın ben formlarda takip ediyorum gerçek ten çok kişi mağdur ama erkek gibi bir next yetkilisi çıkıp bizden bukadar desin herkes başının çaresine bakar ve stresten kurtulur elindeki ile yeinmeye çalışır
                    peki cihazın sana satarken yazılan özelliklerinden eksik birşey varmı? kimse kimsenin avukatı değil sadece bizim kızdığımız daha doğrusu benim hep aynı şeyleri sürekli sorulması yazılması ümidini kesenler ve güvenmeyenler satar cihazını beklemek isteyende bekler işallah ümit ettiğimiz yazılıma kavuşur tartışmanın hiç kimseye yararı yoktur.
                    ama şunuda belirtmek isterim yazılımın hangi aşamada olduğunu da bildirmek doktorun işi insanlara iki satır açıklama yapsa herkes bir ümit ile bekler bu benim kendi fikrim kimseyi savun ma değil
                    next machina 3d

Yorum yap

muha68 Nickli Üyeden Alıntı
                      Burası uydu forumu, bilgi paylaşma platformu, hak arama veya sızlanma yeri değil, aldığın cihazla birlikte verilen kullanma kılavuzunda belirtilip de cihazında olmayan bir özellik varsa gidip mahkemelerde derdine çare ararsın. Burada sızlanmanın ne sana ne de başkasına faydası olmaz.

Burada yazanlarda kimsenin avukatı değil bunu kafana iyi sok.

Yorum yap

muha68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Rahatlıkla satıyorum...Uslubumu bozmuyorum... Uslup öyle bozulmaz bozulursa tam bozulur...Hiç kimse hiçbir şeye körüne bağlanmaz.. Kim yanlış yapmışsa söylenir insanca söylenir atıp tutarak değil...Hiç kimsede susmaz bu konuda... DOBRATECH kutusunun üstünde herşeyi okuyorum nedense CCcam le alakalı bi bilgiye rastlamıyorum veya belgelerinde belki tanıtımlarında geçmiştir...Ccam den magdurum diyenler beklerlerse yeni yazılımla normale dönecektir.
                        Computer High Engineer
                        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

kezman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bi çözümünüz varsa yazın milleti burda gerecek yazılardan elinizi çekin.
                          Kimseyi germiyorum.. Neden üzerinize alınıyorsunuz kiiii...Oh be dünya varsa cihazları üretenler var yazılımları geliştirenler var....
                          Computer High Engineer
                          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

arkadaslar niye bukadar acelle etinizi anlamis degilim biraz beklemesini bilmek lazim hangi cihaz nex gibi yazilim destegi veriyor varsa bilelim ben bur da 350euor ya aldigim cihaza firmasi bili nex gibi destek vermiyor nex 2000 serisi ilk ciktigin da ayni sorunlar yok muydu sanki sabir edim bekleyince hersey yerine oturur yeterki sabiretmesini bilelim

Yorum yap

atasözlerinin tamamı yaşmdan ve yaşamışlıktan gelir. bizde"ağanın malı gider hulamın canı gider" derler. yüksel elektroniğin yalağanlığı niye anlamış değilim. hem bilgi paylaşım alnı diyorlar hemde acizce kabalaşılıyor.niiiiyyyyeee?

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı
                                atasözlerinin tamamı yaşmdan ve yaşamışlıktan gelir. bizde"ağanın malı gider hulamın canı gider" derler. yüksel elektroniğin yalağanlığı niye anlamış değilim. hem bilgi paylaşım alnı diyorlar hemde acizce kabalaşılıyor.niiiiyyyyeee?
                                Lütfen sınırlarınızı ve haddinizi aşmayın artık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X