• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yazılımda emegi geçen herkese çok teşekkürler büyüksün mach1 saygılar

Yorum yap

• Super plus cx usb sizler de yazılımı özlemle beklemekte...

Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• doru01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam bende next 200 super plus cıs usb li makınam var bendede tpsler acılmıodu yalnız ben yazılımı goremedım hocam ayrıca nasıl atacam aynen softcam gıbımı atılacak yanı zıplı dosyadan cıkartım karta yukluyorum sonrada usbden takıp yazılmı oylemı yukluyorum bana yardımcı olurmusunuz
        yalnız hocam ben ılk aldıgım yazılım yuklu makınamda bunu yuklersem bı sorunla karsılasırmıyım ayrıca yazılım bolumunde demıssınız kanalllar sılınır dıe orada yuklemeye evet demesek bıse olurmu yada evet deyıp bıdaha basatnmı arattıracam hocam

Yorum yap

hocam bende next 200 super plus cıs usb li makınam var bendede tpsler acılmıodu yalnız ben yazılımı goremedım hocam ayrıca nasıl atacam aynen softcam gıbımı atılacak yanı zıplı dosyadan cıkartım karta yukluyorum sonrada usbden takıp yazılmı oylemı yukluyorum bana yardımcı olurmusunuz
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37990
          yazılım bu linkte indirdikten sonra zipten çıkart usb den aynen öyle atılacak seçtikten sonra gelen soruya evet diyeceksin saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• teşekkürler,ellerinize sağlık

Yorum yap

• TPS auto yazılımı için sonsuz teşekkürler @mach1.....

Yorum yap

• nejer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                şimdiye kadarki özverili çalışmalarınız için çok teşekkürler üstad.
                bir şey sormak istiyorum. cihazımda (uzun zamandır evden uzak olduğumdan) QNEC 113.34 yazılımı yüklü. yani o tarihten sonraki yazılımları yükleyemedim.sorum şu:
                cihazımı güncel hale getirebilmek için PVR yazılımını ve bugün verilen yazılımı yüklesem olurmu. yoksa 113.34 ten sonra verilen tün yazılımları sırası ile yüklemelimiyim.şimdiden teşekkürler.
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37990
                bu linkte cihazına uygun olanını atabilirsin bence hiç bir sorun olmaz saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bir şey sormak istiyorum. cihazımda (uzun zamandır evden uzak olduğumdan) QNEC 113.34 yazılımı yüklü. yani o tarihten sonraki yazılımları yükleyemedim.sorum şu:
                  cihazımı güncel hale getirebilmek için PVR yazılımını ve bugün verilen yazılımı yüklesem olurmu. yoksa 113.34 ten sonra verilen tün yazılımları sırası ile yüklemelimiyim.şimdiden teşekkürler.
                  pek bi sorun olacagını düşünmüyorum ustalarımız daha iyibilirler tabi ama benim fikrime göre 3 ocak yazılımı var onu boot modunda attıktan sonra bu son yazılımı atarsan daha iyi olur gibime geliyor

Yorum yap

• hocam dedıgım gıbı yazılımı ılk aldıgımda yuklettım acaba bunu yuklersem sorun olurmu ayrıca kanal bılgısı dıor orada ondada bıse olurmu evet dersem

Yorum yap

Şuanki yazılımın üzerine verilen en son yazılımı atabilirsin. Sorun olmaz.

Yorum yap

en son yazilimi yuklesen hersey olur. ayrica pvr yazilimi yuklemene gerek yok. son yazilimda pvr var zaten

Next YE-2000 CX Super Plus (USB)

Yorum yap

hocam dedıgım gıbı yazılımı ılk aldıgımda yuklettım acaba bunu yuklersem sorun olurmu ayrıca kanal bılgısı dıor orada ondada bıse olurmu evet dersem
                          Evet dersen kanal listen silinir. Yeniden kurulum yapman gerekir. Hayır dersen kanal listen korunur.

Yorum yap

• yanıt veren tüm arkadaşlara teşekkürler...iyiki varsın mach1 Digital

Yorum yap

• Üstat ALLAH RAZI OLSUN bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılar dilerim. SAYGILAR...
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• hocam ılk yazılımın uztunden ıkı yazılım gectı ben onları yuklemedım bunu dırek yuklesem bıse olurmu acaba ılgınıze tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X