• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni yazılımdan eski yazılıma dönme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni yazılımdan eski yazılıma dönme

2500 xplus kullanıyorum 604e yazılımını yükledikten sonra bazı görüntülerde televizyonun bilgi ekranı ,ekrana çıkıyor(scart nosu stero vs) bu durum özellikle iş bankası reklamlarında oluyor.diğer uydu alıcısında televizyonu denedim bir sorun olmadı daha sonra 2500x plus da başka scart girişine bağladım yinede aynı sorun oluştu.bu durumun eskiden olup olmadığının pek farkında değilim ama yinede bir önceki yazılımı yükleyip denemek istiyorum bunu deneyen arkadaş varmı

Bir Reset atmayı denedin mi arkadaşım, önce bir Reset at, Tarat kanalları, yine yaparsa atarsın yeni yazılımı.............

Yorum yap

eski yazılıma döndüm fakat durumda bir gelişme olmadı

Yorum yap

scartları değiştirdim rca kabloları üzerinden görüntüyü verdim ama yinede sorun devam ediyor

Yorum yap

turanturan Nickli Üyeden Alıntı
          2500 xplus kullanıyorum 604e yazılımını yükledikten sonra bazı görüntülerde televizyonun bilgi ekranı ,ekrana çıkıyor(scart nosu stero vs) bu durum özellikle iş bankası reklamlarında oluyor.diğer uydu alıcısında televizyonu denedim bir sorun olmadı daha sonra 2500x plus da başka scart girişine bağladım yinede aynı sorun oluştu.bu durumun eskiden olup olmadığının pek farkında değilim ama yinede bir önceki yazılımı yükleyip denemek istiyorum bunu deneyen arkadaş varmı
          tekrar yeni yazılımı yükledim sorun devam ediyor

Yorum yap

turan dostum
            Birde şöyle dene bakalım
            MENÜ-Tercihler-Özel seçenekler-Şeffaflık.........Bu Ayarı 5'te bırak bakalım yine olacakmı...Selamlar

Yorum yap

Yada Menü-Tercihler-Tv Sistemi-Scart tipi-RGB yi dene.Yada RGB de ise CVBS yi dene.

Yorum yap

Bir seçenek daha var, aynı menüde Tv Sistemi ni PAL&NTSC yi dene.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X