• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD IKS-FreeShare Sistemi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Iptv tuşuna basacaksın 2000 hd de sat tuşu ordan usbkullanıcı ve xpanele girdinse yada free alttaki ülke iptvlerinden bakacaksın
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Webtv diye birşey yok 2000 hd de internet portalda.
      Mach1 ustam tekrar soruyorum. İnternet portala girdiğimde bu bölümde görünenleri sıralayayım sana delircem yavvv

Film Kütüphanesi - YouTube - YouTube Channel - YouTube Live

AD - İPFox - Servis 1

Ustam sadece bunlar görünüyor.

Nerede yanlışlık var anlamadım. Gitti.

MEDYA Sekmesinin altındaki İnternet Portalı içerisinde görünenler bunlar.

Yorum yap

Usta yazmışya yukarda ne göreceksin orda iptv yok M+ basma iptv tuşuna bassana

Yorum yap

IptvSolutions Nickli Üyeden Alıntı
          Usta yazmışya yukarda ne göreceksin orda iptv yok M+ basma iptv tuşuna bassana
          Ustalar teşekkür ederim.
          benden kaynaklanıyormuş, bende Machina 3D cihazda var 2000 HD nin kumandasını aynı olduğunu düşünerek den poşetinden çıkartmadım. Machina 3D nin kumandası ile uğraştığım için sorunu giderememişim. ustam iptv tuşuna bas deyince aklıma geldi kumandalarının farklı olduğu, inanın çok güldüm kendime sizleride rahatsız ettim. kusura bakmayın.
          İnanın 22 yıldır uydu işi yapıyorum. İlk defa böyle uğraştım.
          :bravo::bravo::bravo: Bana

Yorum yap

Kumanda farklarını burda yazmıştım daha cihaz satışa çıkmadan aylar evvel.
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bu başlık altında IPTV muhabbeti dönmemeli bence. FreeShare'i konuşalım

FreeShare çalışıyor da bir sorun var. Hotbird uydusundaki ABSat paketini kırılmasız izleyebiliyor musunuz? Animaux, Trek kanalları bende hep takılarak ilerliyor. Eskiden böyle değildi. Şifrelemede bir şey mi değiştirdiler acaba?

Yorum yap

zetabyte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bu başlık altında IPTV muhabbeti dönmemeli bence. FreeShare'i konuşalım

FreeShare çalışıyor da bir sorun var. Hotbird uydusundaki ABSat paketini kırılmasız izleyebiliyor musunuz? Animaux, Trek kanalları bende hep takılarak ilerliyor. Eskiden böyle değildi. Şifrelemede bir şey mi değiştirdiler acaba?
                - Bahsettiğiniz kanallar satın alınan serverlerde bile donarak izleniyor. Cihazın Freserveriyle ilgili değil.

Yorum yap

selam ustalar
                  free share nedir ? nasıl çalışır ? hangi uydularda hangi kanalları açar ? free share hangi uyduda nasıl işe yarar bilgi verirmisiniz teşekkürler ben cihaza hangi menü altında hangi bilgileri girmeliyim FS için veya girmem gerekirmi

Yorum yap

ixir44 Nickli Üyeden Alıntı
                    selam ustalar
                    free share nedir ? nasıl çalışır ? hangi uydularda hangi kanalları açar ? free share hangi uyduda nasıl işe yarar bilgi verirmisiniz teşekkürler ben cihaza hangi menü altında hangi bilgileri girmeliyim FS için veya girmem gerekirmi
                    Arkadaş, cihazına internet kablosu bağla, sürekli takılı olacak
                    Turksat dışında ki bir uyduya gir, ör;Hotbird
                    kanal ismi sarı yazanlardan birini seç
                    cihaz senin için internetten şifreyi alacak ve şifreyi çözecek
                    işte buna free share diyoruz,
                    başka birşey yapmana gerek yok...

Yorum yap

arkadaşlar next 2000 hd cihaz aldım ilk nete bağlantıyı wifi den yaptım kablo yok free share kısmı açık fakat en altta ilk takıldığı zaman tarih atması gerekirken tanımsız yazıyor birde free share açıkmı daha denemedim sadece enalt kısımda tanımsız ibaresi yazıyor yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

hasantt Nickli Üyeden Alıntı
                        arkadaşlar next 2000 hd cihaz aldım ilk nete bağlantıyı wifi den yaptım kablo yok free share kısmı açık fakat en altta ilk takıldığı zaman tarih atması gerekirken tanımsız yazıyor birde free share açıkmı daha denemedim sadece enalt kısımda tanımsız ibaresi yazıyor yardımlarınızı bekliyorum
                        - 1. Sayfada resimli olarak gerekli açıklamalar var. Orayı tekrar okuyunuz.

Yorum yap

F.S Bitiş zamanı : tarih atmış olmalıdır cihaz atmamışsa yeşil tuşa basınca tanımsız diyorsa ya sistemde o an arıza vardır çöküktü yada yeni aldığınız cihaz sisteme girilmemiş bildirilmemiş demektir.

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            - Bahsettiğiniz kanallar satın alınan serverlerde bile donarak izleniyor. Cihazın Freserveriyle ilgili değil.
                            CAM Server'ın paralı veya parasız olması önemli değil, şifreli yayını çözecek olan kartın o sunucuda paylaşımda olup olmaması önemli diye biliyorum?

Bu ABSat paketinde de Kasım ayı başlarında bir sorun yoktu, cihazda akıcı şekilde izliyordum. Benim cihazda mı sorun çıktı diye merak etmiştim.

Kartla cihaz eşleşmeden açılmayan o Nova ve Sky Italia paketleri de kırılmış. Acaba Next Minix Machina'yla da izlenebilecekler mi bakalım?

Yorum yap

çözüldü...

Yorum yap

zetabyte Nickli Üyeden Alıntı

Kartla cihaz eşleşmeden açılmayan o Nova ve Sky Italia paketleri de kırılmış. Acaba Next Minix Machina'yla da izlenebilecekler mi bakalım?
                                - Henüz bunlarla ilgili sağlam kaynaklardan bilgi yok. Duyulanlar hep kulaktan dolma...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X