• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nasıl bir flash bellek almalıyım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tavsiyem A data PD7 serisi Okuma: 33MB/s yazma 20MB/sn civarında. biraz pahali 2 gb lik var bende hiç sorun yaşamadım...

Yorum yap

tüm arkdaşlara tşk ederimmmm...ilginizeee saolun var olun.bu çercevelr doğrultusunda flash belleğimi alıp kayıt olayına devam etmem lazım.yeni şarkıalr çıktı ama ben daha mp3 yapamadım....

Yorum yap

Bende Adata model 1 Gb flash var onda kayitda hic bir sorun olmuyor...
        1 yildan askin suredirde kullaniyorum...

Yaqlniz
        3 firmanin 2 gb lik flash belleklerinde sorun yasadim..
        Kingston2gb DTI
        Adatanin 2gb modeli
        Ve HP nion Flash belleginde sorun oldu

Kayit yaparken cihazda donm,alar olusuyor..
        Yalniz sonradan baktigin zaman kayitli videoda bir sorun yoktur

Acaba Flashdan mi???
        Yoksa cihazdan midir??

Yalniz not olaraka ekleyim Baska bir cihazda kayit yaptik sorun yasanmadi...

Yorum yap

koyuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bende Adata model 1 Gb flash var onda kayitda hic bir sorun olmuyor...
          1 yildan askin suredirde kullaniyorum...

Yaqlniz
          3 firmanin 2 gb lik flash belleklerinde sorun yasadim..
          Kingston2gb DTI
          Adatanin 2gb modeli
          Ve HP nion Flash belleginde sorun oldu

Kayit yaparken cihazda donm,alar olusuyor..
          Yalniz sonradan baktigin zaman kayitli videoda bir sorun yoktur

Acaba Flashdan mi???
          Yoksa cihazdan midir??

Yalniz not olaraka ekleyim Baska bir cihazda kayit yaptik sorun yasanmadi...
          bende Kingston 1 gb DTI ve 4 gb tı var ikisindede sorun yok.benim cihaz cıs sizinkini yazmamışsın özerinde hangi yazılım var ve en önemlisi hangi kanalda kayıt yapıyorsun.bazı kanallarda sorun yaşayabilirsin bu kanalla ilgili bir sorundun sorun ne flaşta nede cihazda var.
          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
          VU+ SOLO 2
          Popcorn Hour A-210
          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

her turlu kanalda denedim...
            Mesala Show tv den bir diziyi kayit yaptikda
            Cihaz oldukca cook fazla kasiliyor ve kayit basarisiz diyor...
            Bizim aztv 1 kanalinda ise
            Kayit suruyor yalniz..
            O kadar dona dona gidiyorki...
            Maci 70 dakikasindan kayit yaptim...
            Mac goruntulerinde 90 dakika bitti..
            Bende kayiti durdum..
            Kayita baktim..
            Kayitda sorun yok hatta mactan sonra bir 5 dakika reklamlarida kayit yapmis..

Galiba cihazda bir anormellik var...
            Cihaz
            Next 2000 Super Plus Fta USB li
            en son 30 Haziran yazilimi yukluydu..
            3 Ocak yazilimina bile dondum bir sey fark etmedi
            Hatta o yaziulimda Kayit yaparken ses kayb oldu

Yorum yap

bu camianin en iyi ve hızlı flash bellegi a-data pd2 dir fiyatida cok pahali ama acikasi en cok memnun edecek olan bellektir paran varsa düsünmeden al arkadasim
              goldmaster 80900 MAĞDURU
              Artık CCCAM kullanıyorum

Yorum yap

dün kingstone 4gb dti aldım mor renkli, kayıtta donma falan yapmıyor, üstelik 25 ytl gibi bir fiyata...
                next 2000 cis super plus 30 haziran yazılımında kayıt yaparken izleyebiliyorum. Şu anda bir soruna rastlamadım, rastlarsam buraya yazarım.

Yorum yap

arkadaşlar bende HP 4 GB lık olanı var uzun süreli kayıtlarda donma yapabiliyor yanlız kayıt
                  yapılan görüntüde bir sorun oluşmuyor sanırım sadece uydu cihazının belleğinden kaynaklanıyor

Yorum yap

arkadaşım ben yeni bir üyeyim fakat 8-9 aydır next kullanıyorum ben bu cihazı sadece kayıt özelliği için aldım ve aynı anda 4 gb kingston aldım.donmak ne demek kafasına estikçe kayıt hatası deyip kaydı durduruyordu cihaz.bende bi arkadaşımdan adata marka 1 gb bellek ödünç alıp sorun bellektemi yoksa cihazdamı diye denedim ve adata bellek hafıza dolana kadar hiç problemsiz kayıt yaptı.bu arada iki belleğide defalarca tekrar tekrar denedim ve sonunda kingston'u geri verip 5 ytl farkla adata 4 gb aldım ve o zamandan beri hiç sorunsuz kayıt yapıyorum.BİLGİNE.

Yorum yap

256 lık sandisk ve 1 gb kingston ıle denedım ben cok rahat ve donma yapmadan calısıyor
                      :bravo: ALTINI OLAN KURALI KOYAR, KURALI OLAN ALTINI ALIR..

Yorum yap

Arkdaşlar next cis super plus uydu alıcımda süper fm'i kayıtta donmalar oluyor.audio bit rate (256kBit/s) kanal ses kalitesi yüksek olmadığı halde donmalar oluyor sorun nerdedir acaba...toshiba 8gblık flash kullanıyorum.hiç bir kanal da donma yapmıyor ama süper fm'i kayıt yaparken bu problem oldu.

Yorum yap

arkadaşlar ben A-DATA PD09 MYFLASH 8GB USB2.0 USB MEMORY almayı düşünüyorum.
                          cihazım da cx super plus. Be belleği sorunsuz kullanabilir miyim ? Eskiden 4 GB limiti vardı bu limit hala geçerli mi ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X