• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ya arkadaşlar içimden geldi.. :)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ya arkadaşlar içimden geldi.. :)

yaw arkadaşlar hepinizi çok seviyorum yaw valla içimden geldi...
    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Burası acaip bir yer.....İnsanın kanna işliyor ve herkes sanki birbiriyle kardeş....
    Akraba..
    Sabahtan beri kimse yok forumda bomboşşş

Yorum yap

İnsanlar sevgilerini dile getirme konusunda, nedensehep çekingen davranıyorlar.Birisini sevmek veya tüm insanları sevmek niye utanılacak birşey olsun ki.Ne güzel söylenmiş '' Yaratılanı sev Yaradandan ötürü''.
      İnanın başka forumlara ben sadece uydu konuları için girerdim.Bu forumda ise sadece sıcacık dostluklar olduğunu hissettiğim için konu monu hiç farketmiyor.Uydu bölümüne bakmıyorum bile.Bende hepinizi çuk seviyorum ey güzel insanlar....

Yorum yap

En b&#252;y&#252;k paylaşım budur işte SEVGİ bunu paylaşabiliyorsak ne mutlu bizlere

Yorum yap

Arkadaşlık-dost luk g&#252;zel birsey degerli arkadaşlarım...
          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

allah razı olsun kardeşim bizde bu forumu ve forumda bizlerle birlikte olan herkesi seviyoruz...

Yorum yap

CEYHUN Nickli Üyeden Alıntı
              allah razı olsun kardeşim bizde bu forumu ve forumda bizlerle birlikte olan herkesi seviyoruz...
              Selam

Hayirdir beyler Allah muhabbetinizi artirsin.
              Bana ters gelen bir duruma aciklik getirmek istiyorum.Galiba moda midir nedir herkezin agzinda ayni sözler dolasiyor. "" sevgi "" Sizlere bir sey sorayim.Sahradaki kum mu degerli elmas mi.Neden elmas cünkü o nadir bulunur.kum zibil gibi cok.Sevgi kelimesini bukadar ucuzlatmayin beyler.O Allahin insanlara verdigi en degerli bir sey.onu böyle ayaklar altina almayin.Nasil yani demeyin.T.V.yi aciyorsunuz herkezin agzinda sizi cok seviyoruz lafi gani kardesim seviyorsunda ne fedakarlik yapiyorsun Koca bir hic.Reytink almak üc kurus kazanmak icin önüne geleni harciyorsun.Bu mu sevgi.Sevginin madi karsiligi yok.manevi olarak zaten elinden birsey gelmez agzina takmissin bir ciklet gibi sevgi lafini geveleyip duruyorsun.Yok öyle o senin sevgin eksik olsun.Bize yürekten seven gercekten acimiza ,sevincimize elemimize kederimize sevincimize katilan kendi fakir paraya deger vermeyen gönlü zenginlere ihtiyacimiz var.

Saygi ve basarilar dilegiyle.

Yorum yap

idiye Nickli Üyeden Alıntı
                Selam

Bana ters gelen bir duruma aciklik getirmek istiyorum.Galiba moda midir nedir herkezin agzinda ayni sözler dolasiyor. "" sevgi "" Sizlere bir sey sorayim.Sahradaki kum mu degerli elmas mi.Neden elmas cünkü o nadir bulunur.kum zibil gibi cok.Sevgi kelimesini bukadar ucuzlatmayin beyler.O Allahin insanlara verdigi en degerli bir sey.onu böyle ayaklar altina almayin.Nasil yani demeyin.T.V.yi aciyorsunuz herkezin agzinda sizi cok seviyoruz lafi gani kardesim seviyorsunda ne fedakarlik yapiyorsun Koca bir hic.Reytink almak üc kurus kazanmak icin önüne geleni harciyorsun.Bu mu sevgi.Sevginin madi karsiligi yok.manevi olarak zaten elinden birsey gelmez agzina takmissin bir ciklet gibi sevgi lafini geveleyip duruyorsun.Yok öyle o senin sevgin eksik olsun.Bize yürekten seven gercekten acimiza ,sevincimize elemimize kederimize sevincimize katilan kendi fakir paraya deger vermeyen gönlü zenginlere ihtiyacimiz var.

Tamam kardeşim vazgeçtik kimseyi sevmiyoruz :ehehe: :ehehe: :ehehe:

Yorum yap

Değerli arkadaşlar sevgi,muhabbet ve en &#246;nemlisi aşk olmasa insanlar yaşayabilirlermi? Yaşasalar bile nasıl &#246;nce buna cevap bulalım.Bu forumda emeği olanlara sevgi ve muhabbetlerimle iyi akşamlar.

Yorum yap

Poseidon Nickli Üyeden Alıntı
                    yaw arkadaşlar hepinizi &#231;ok seviyorum yaw valla i&#231;imden geldi...
                    Allah sevgini arttırsın Posi.. :ters:

Yorum yap

idiye Nickli Üyeden Alıntı
                      Selam

Bana ters gelen bir duruma aciklik getirmek istiyorum.Galiba moda midir nedir herkezin agzinda ayni s&#246;zler dolasiyor. "" sevgi "" Sizlere bir sey sorayim.Sahradaki kum mu degerli elmas mi.Neden elmas c&#252;nk&#252; o nadir bulunur.kum zibil gibi cok.Sevgi kelimesini bukadar ucuzlatmayin beyler.O Allahin insanlara verdigi en degerli bir sey.onu b&#246;yle ayaklar altina almayin.Nasil yani demeyin.T.V.yi aciyorsunuz herkezin agzinda sizi cok seviyoruz lafi gani kardesim seviyorsunda ne fedakarlik yapiyorsun Koca bir hic.Reytink almak &#252;c kurus kazanmak icin &#246;n&#252;ne geleni harciyorsun.Bu mu sevgi.Sevginin madi karsiligi yok.manevi olarak zaten elinden birsey gelmez agzina takmissin bir ciklet gibi sevgi lafini geveleyip duruyorsun.Yok &#246;yle o senin sevgin eksik olsun.Bize y&#252;rekten seven gercekten acimiza ,sevincimize elemimize kederimize sevincimize katilan kendi fakir paraya deger vermeyen g&#246;nl&#252; zenginlere ihtiyacimiz var.

senide seviyoruz kardeşim sevmek ucuz değil haklısın ama insan karşısındakini &#246;ncelikle sadece insan olduğu i&#231;in sevsin yeter... selamlar

Yorum yap

Sevgi paylaşmak demek, sevgi anlaşmak demek. Poseidon bunu forumda harika bir şekilde yapıyor. Araştırıp bulduğu herşeyi ilk bize vermiyor mu? Arşivlerimizi, bilgisayarlarımızı zenginleştiren o değil mi? O bizi ger&#231;ekten seviyor, bizde onu seviyoruz...
                        Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                        Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

CEYHUN Nickli Üyeden Alıntı
                          senide seviyoruz kardeşim sevmek ucuz değil haklısın ama insan karşısındakini öncelikle sadece insan olduğu için sevsin yeter... selamlar

Selam

Galiba anlatmak istedigim tam anlasilmamis.Sözüm "" karşısındakini öncelikle sadece insan olduğu için sevsin "" dedigine sözüm yok ona saygim sonsuz.Benim sözüm karsisindakini insan yerine koymayip sadece dilinle seni seviyorum diyenlere.

Yorum yap

dediklerinin konumuzla ne alakası var bilmiyorum valla ...o başka 1 muhabbet ..
                            (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
                            (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
                            ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
                            (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
                            (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

adam asık olunca boyle abılerınede sulanıyor dımee lan posı bıze sulanma olum bızden ıs cıkmaS sana

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X