• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 3.4.2009 Test Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ellerinize sağlık,

Yorum yap

ustalar sizden ricam biz site takipçilerinin teşekkür mesajlarına bir son vermemiz için rica da bulunmanız. zira toplasanız 6-7 mesajı geçmiyor son yazılımla ilgili görüş belirtilmiş olan ,fakat ben 10 sayfa okudum boş yere teşekkür mesajıyla dolu.
      bu sitede yapılan, yazılan herşey için Sizlere minnettarız. Verdiğiniz emeği hiçbir karşılık beklemeksizin yapıyor olmanızı herzaman takdir ediyorum. Ama en azından teşekkür edeceklerin ya konuyla ilgili değerlendirme yapması, eklemesi, çıkarması olması halinde özellikle teşekkürlerini belirtmesini arzu ediyorum, bu konuda siz ustatların bir çözüm bulmasını rica ederim. Nacizane görüşümdür.
      Saygılarımla

Yorum yap

faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın mach 1 , uydudan yuklemek mumukun mu?
        arkadaşım hiç uğraşma derim eğer cihazında bir önceki yazılım yüklüyse yeni yazılımda değişen fazlaca bir şey yok yinede yeni yazılımı yüklemek istiyorsan siteden varsa bilgi sayarına oradanda winrar ile dosyayı çıkartıp usb ne kaydet daha sonra cihazına yazılımı yükle zaten ustalar bu yazılımın test yazılımı olduğunu belirtmişler iyi akşamlar zafer 3801

Yorum yap

yosemitesam79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ustalar sizden ricam biz site takipçilerinin teşekkür mesajlarına bir son vermemiz için rica da bulunmanız. zira toplasanız 6-7 mesajı geçmiyor son yazılımla ilgili görüş belirtilmiş olan ,fakat ben 10 sayfa okudum boş yere teşekkür mesajıyla dolu.
          bu sitede yapılan, yazılan herşey için Sizlere minnettarız. Verdiğiniz emeği hiçbir karşılık beklemeksizin yapıyor olmanızı herzaman takdir ediyorum. Ama en azından teşekkür edeceklerin ya konuyla ilgili değerlendirme yapması, eklemesi, çıkarması olması halinde özellikle teşekkürlerini belirtmesini arzu ediyorum, bu konuda siz ustatların bir çözüm bulmasını rica ederim. Nacizane görüşümdür.
          Saygılarımla
          arkadaş son derece haklı varsa sorunlar iletilmeli örneğin *** bölümü açılmak istendiğinde cihaz donup kalıyor cihazı ancak arkadan açıp kapamakla düzeliyor uzun süredir bu konuya değinilmiyor ve çözüm üretilmiyor hayırlı akşamlar zafer3801

Yorum yap

yeni yazılımdaki (2000cx süper plus) gözüme çarpan bazı buglar;

1-çanak ayarı menüsündeki Fast Scan (Hızlı arama) menüsü kaybolmuş?

2-Liste düzeninde FTA/ŞİFRELİ kanal dizebilme özelliği eklenmiş ancak söyle bir sorun var örneğin;

kanal listesine mavi tuşa basıp conax şifreli kanalları seçmek istediğinizde kanallar bir üst sıradaki videoguard şifreleme sisteminde görünüyor conax şifreli kanal yokmuş gibi görünüyor. aynı şey(nagra,viaccess vs.) diğerlerindede geçerli.

not:eleştiri amacı ile yazılmamıştır malum yazılımlar test yazılımları. bizlerde görmüş olduğumuz bugları bildiriyoruz.
            VESTEL UD9200 4K LED TV
            ARÇELİK 32" LED TV
            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

teşekkür etmek boş bir şey değildir.ben kendi adıma bu konuda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Yorum yap

teşekkür için mesaj yerine bir buton iyi olurdu. görüntü fazlalığı önlenirdi.
                Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

yosemitesam79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Saygılarımla
                  arkadaş son derece haklı varsa sorunlar iletilmeli örneğin *** bölümü açılmak istendiğinde cihaz donup kalıyor cihazı ancak arkadan açıp kapamakla düzeliyor uzun süredir bu konuya değinilmiyor ve çözüm üretilmiyor hayırlı akşamlar zafer3801
                  gayet haklı bir istek .

Yorum yap

öncelikle emeği geçenlere teşekkür ederim.bu yazılımın bir öncekinden üstün nesi var anlamadım.av tuşuna basınca scart sistemine geçiyor diyor bir arkadaş.bence otomatik scarta geçmesi daha iyidir.eskisi gibi çok iyi yazılımlar nedense çıkmıyor.ben şahsen yüklemeyeceğim.bundan önceki ve bu yazılımı yüklemedim.daha gelişmiş özellikli yazılım çıkmasını bekliyorum.birde bazı arkadaşlar eleştirilere neden tahümmül edemiyor.sadece teşekkür eden mi makbul.yazılım ve site ile ilgili eleştirilerin muhatabı yöneticiler olmalıdır.bazı kişiler kendine nedense vazife çıkartıyor.bir arkadaşın yazdığı eleştiriye katılıyorum.teşekkür edecek kişilere bir buton hazırlansın.konu ile ilgili olumlu veya olumsuz düşüncelerini yazarlarsa daha iyi olur.ama yine olacağını sanmıyorum.next yazılımlarına güvendiğimiz için cihazımı almıştım.ama özellikle yabancı uydu(örn:hotbird)yazılımı artık bitti gibi...saygılarımla

Yorum yap

• teşekürler sağolun

Yorum yap

• Teknik

Yine herzamanki gibi sorunların düzeltilebilmesi için gerekli olan yazılımın bu yazılımlada giderilmediğini gördüm.Cihaz otomatik tarama ve network taramada yine ilk seferde reset atıyor.Frekanslar güncellenmiş diyorsunuz yine aynı frekanstan çift var ör:12613 h 4800 12615 h 4800.Quick search frekansı değiştirilmemiş,yeşil tuştaki işlevi olmayan tps güncelleme kaldırılmamış,menüde türkçeleştirme yapılmamış,usb bellek takıldığında direkt
                        içeriği görülüyor, bu başka bir yazılımda düzeltilmişti ama yine eskisi gibi ve uydudan yazılım güncelleme çok stabil çalışmıyor yazılım güncellemeye girdiğimizde manuel ota bölümündeki frekans hotbird uydusuna ait , bunu düzeltip uydudan yeni yazılım ara dediğimizde en son yeni attığımız güncel yazılımdan eski olan yazılımı yüklüyor.Yazılım güncelleme menüsüne tekrar geldiğimizde yine frekans değişiyor bu yeni yazılımda...Çanak ayarı bölümünde hotbird uydusu seçili türksat uydusu seçili değil bu yazılımda sizden ikisininde seçili olmamasını rica ediyorum.Çünkü ben ve benim gibi uydusu hotbird olmayan çok arkadaşlar var.yeni yazılımı at...Bunları söylememdeki sebep cihazımızın daha güzel ve stabil olarak çalışması...

not:eleştiri amacı ile yazılmamıştır malum yazılımlar test yazılımları. bizlerde görmüş olduğumuz bugları bildiriyoruz.
                        Alone_Wolf

Yorum yap

• Teşekkürler

Yorum yap

• tesekkürler mach1

Yorum yap

• teşekkürler hocam

Yorum yap

• neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Yine herzamanki gibi sorunların düzeltilebilmesi için gerekli olan yazılımın bu yazılımlada giderilmediğini gördüm.Cihaz otomatik tarama ve network taramada yine ilk seferde reset atıyor.Frekanslar güncellenmiş diyorsunuz yine aynı frekanstan çift var ör:12613 h 4800 12615 h 4800.Quick search frekansı değiştirilmemiş,yeşil tuştaki işlevi olmayan tps güncelleme kaldırılmamış,menüde türkçeleştirme yapılmamış,usb bellek takıldığında direkt
                                içeriği görülüyor, bu başka bir yazılımda düzeltilmişti ama yine eskisi gibi ve uydudan yazılım güncelleme çok stabil çalışmıyor yazılım güncellemeye girdiğimizde manuel ota bölümündeki frekans hotbird uydusuna ait , bunu düzeltip uydudan yeni yazılım ara dediğimizde en son yeni attığımız güncel yazılımdan eski olan yazılımı yüklüyor.Yazılım güncelleme menüsüne tekrar geldiğimizde yine frekans değişiyor bu yeni yazılımda...Çanak ayarı bölümünde hotbird uydusu seçili türksat uydusu seçili değil bu yazılımda sizden ikisininde seçili olmamasını rica ediyorum.Çünkü ben ve benim gibi uydusu hotbird olmayan çok arkadaşlar var.yeni yazılımı at...Bunları söylememdeki sebep cihazımızın daha güzel ve stabil olarak çalışması...

bende sana katılıyorum arkadaşım. inşallah bir sonraki yazılımda bu olumsuzlukları ustalar giderir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X