• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Forum dostlarına gerçek türk kahvesi ikramı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Forum dostlarına gerçek türk kahvesi ikramı

Forum dostlarına gerçek türk kahvesi bu gün benden ikram olsun.afiyet şeker olsun.Fal baktırmak isteyen olursa fincanı kapatabilir.

Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

benim forumum yok ama ilginç bir kahve davetiye si ama belki yıllar sonra ışınlama transferleri çıkar da. işte o zaman hiç kimse davet edemez çünkü transfer paralı olur içmiş kadar oldum teşekür ederim kahvenin görünüşü güzel iği günler
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

gönül ne kahve ister ne kahvehane , gönül muhabbet ister,kahve bahane.trabzona gelirsem bi kahveni içerim,aynı zamanda istanbula yolun düşerse,bende seni beklerim.saygılar sevgiler.
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

muratacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        gönül ne kahve ister ne kahvehane , gönül muhabbet ister,kahve bahane.trabzona gelirsem bi kahveni içerim,aynı zamanda istanbula yolun düşerse,bende seni beklerim.saygılar sevgiler.
        Sevgili murat kardeşim bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır.trabzona geldiginde mutlaka beklerim.inşallah bende istanbula gelirsem içerim bir kahveni selam ve sevgiler
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

sizde irana gelin ben de sizlere bir özel iranı kahve ikram edeyim
          C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

davet

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Forum dostlarına gerçek türk kahvesi bu gün benden ikram olsun.afiyet şeker olsun.Fal baktırmak isteyen olursa fincanı kapatabilir.

tako 2000 hocam kahvemi içmeye bekliyorum ben uzak değilim tanışmaktan onur duyarım derseniz ki hocasını ayağına çağırıyor ayıp değil mi arzu ederseniz seve seve gelirim sizin ayağınıza saygılarımla
            UZAY TİCARET
            ELEKTRONİK MARKET
            YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
            Pıoneer & SONY

Yorum yap

uzay_ticaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              tako 2000 hocam kahvemi içmeye bekliyorum ben uzak değilim tanışmaktan onur duyarım derseniz ki hocasını ayağına çağırıyor ayıp değil mi arzu ederseniz seve seve gelirim sizin ayağınıza saygılarımla
              Çok teşekkür ederim sevgili hemşerim.büyük veya küçük olmak benim için hiç fark etmez.bu davetin beni onurlandırmıştır.iş yerini biliyorum.en kısa zamanda gelmeye çalışacagım.bende sana yakınım büyük sanayi sitesinde iş yerim var bende beklerim.

Yorum yap

dostum senin sağlığın her şeyden daha güzel sen sağlıklı ol o bize yeter.
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Çok teşekkür ederim sevgili hemşerim.büyük veya küçük olmak benim için hiç fark etmez.bu davetin beni onurlandırmıştır.iş yerini biliyorum.en kısa zamanda gelmeye çalışacagım.bende sana yakınım büyük sanayi sitesinde iş yerim var bende beklerim.
                  samimiyetine teşekkür ediyorum sayın hocam saygılar
                  UZAY TİCARET
                  ELEKTRONİK MARKET
                  YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
                  Pıoneer & SONY

Yorum yap

ali_next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sizde irana gelin ben de sizlere bir özel iranı kahve ikram edeyim
                    keşke gelebilsem.ama inşallah siz gelirsiniz kardeşim.tanışmaktan şeref duyarım.
                    ---------

Yorum yap

Sevgili murat kardeşim bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır.trabzona geldiginde mutlaka beklerim.inşallah bende istanbula gelirsem içerim bir kahveni selam ve sevgiler
                      başımın üstünde yerin var.saygılar
                      ---------

Yorum yap

sizlerden epeyice uzaktayım ama oralara yolum düşerse bir kahvenizi içerim arkadaşlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X