• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Humaxta Sharing'te Tam Başarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Humaxta Sharing'te Tam Başarı

Humax5400 ile yaptığım denemelerde tam başarım nihayet gerçekleşti. Elbette burada önemli olan serverin cevap verebilmesi önemli. Kendi yaptığım testlerde seca (cyfra) via (ftreex) ve cryptoworks sitemde tam ve sorunsuz sistemin çalıştığını test ettim. Sistemdeki daha önceki eksiklikler giderilmiş durumda zaten programı yazan da irdato ve bir çok sistemde kendisi ve birçok kişi test ettiğini söylüyor.
    Şu ana kadar çıkan programların içinde en başarılı ve en sorunsuzu diyebilirim. Ancak hiç bir zaman son yoktur gelişmeler hep devam edecektir.
    Benim test esnasında kullandığım programlar.
    zaten nette mevcut bunlar
    humaxa / Humax ToH3.3 HoTplugged v6.2(GBOX).hdf
    PC de / ShareMax2[1].1 klasörü içinde
    / PShare.dll
    / WinCSC.dll
    / ShareMax
    / ShareMax.exe.manifest
    / WinCSC
    / WinCSC.cfg

Pc de bulunan dosyalar ShareMax2[1].1 ile gelen dosyalardır.
    Yapılması gerekenler sharemax ı çalıştırmak, WinCSC de server bilgilerini girmek, kabloyu humaxa takıp, com portu sharemaxta ayarlayıp open comport ve cardserverı enable yapıp humaxta
    CAID emu+card+s
    Card bocker ECM+EMM
    Sharing P. M. HSIC
    seçilmeli
    kanalı izlemek kalıyor.
    Skystar ile izlenen tüm kanallar artık izlenebiliyor üstelik pc yide hiç yormuyor.
    Programı yazan ve yayınlayanlara şahsım adına paylaştıkları için teşekkür ediyorum.

@can43 bilgi paylaşımının devamını dilerizteşekkürler.
    saygılar...
    Eklenen Dosyalar
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

resimli anlatım yapılabilirmi....

acemi olan arkadaşlar bu bilgiden daha iyi yararlanabilir bence...
      Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X