Turkcell Süper Lig'in 4. hafta karşılaşmalarında görev alacak olan hakemler açıklandı. 31 Ağustos, 1 ve 2 Eylül tarihlerinde oynanacak olan maçların hakemleri şöyle;
31.08.2007
21:00
BURSA ATATÜRK
BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
(O) İSMET ARZUMAN
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) SERKAN AKARCA
(D) UĞUR SÖYLEMEZ
01.09.2007
20:00
KONYA ATATÜRK
KONYASPOR
DENİZLİSPOR
(O) HAKAN SİVRİSERVİ
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) ERBAY ALDEMİR
01.09.2007
20:00
ANKARA 19 MAYIS
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
(O) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(Y) KEMAL YILMAZ
(D) TAYFUR ÖZKAN
01.09.2007
20:00
RİZE ATATÜRK
Ç. RİZESPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
(O) YUNUS YILDIRIM
(Y) CEM SATMAN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) EMRE MALOK
01.09.2007
21:00
BJK İNÖNÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR
(O) KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU
(Y) ALPER ULUSOY
(Y) NİHAT MIZRAK
(D) MEHMET FATİH GÖKÇE
02.09.2007
18:00
ANKARA 19 MAYIS
G.BİRLİĞİ OFTAŞSPOR
FENERBAHÇE
(O) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) İSMAİL KÖSE
(Y) MEHMET KISAL
(D) GÖKHAN GÜNEŞER
02.09.2007
20:00
SİVAS 4 EYLÜL
SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR
(O) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) MURAT ŞAHİN
(D) YUSUF MURAT SÖYLEMEZ
02.09.2007
20:00
ATATÜRK OLİMPİYAT
KASIMPAŞA
ANKARASPOR A.Ş.
(O) AYTEKİN DURMAZ
(Y) TİMUR DİREKLER
(Y) MEHMET ÖMER ALTUNTAŞ
(D) ÖMER FARUK OCAK
02.09.2007
21:00
MANİSA 19 MAYIS
VESTEL MANİSASPOR
GALATASARAY
(O) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ARKIN AKGÖL
(D) HALİS ÖZKAHYA
31.08.2007
21:00
BURSA ATATÜRK
BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
(O) İSMET ARZUMAN
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) SERKAN AKARCA
(D) UĞUR SÖYLEMEZ
01.09.2007
20:00
KONYA ATATÜRK
KONYASPOR
DENİZLİSPOR
(O) HAKAN SİVRİSERVİ
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) ERBAY ALDEMİR
01.09.2007
20:00
ANKARA 19 MAYIS
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
(O) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(Y) KEMAL YILMAZ
(D) TAYFUR ÖZKAN
01.09.2007
20:00
RİZE ATATÜRK
Ç. RİZESPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
(O) YUNUS YILDIRIM
(Y) CEM SATMAN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) EMRE MALOK
01.09.2007
21:00
BJK İNÖNÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR
(O) KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU
(Y) ALPER ULUSOY
(Y) NİHAT MIZRAK
(D) MEHMET FATİH GÖKÇE
02.09.2007
18:00
ANKARA 19 MAYIS
G.BİRLİĞİ OFTAŞSPOR
FENERBAHÇE
(O) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) İSMAİL KÖSE
(Y) MEHMET KISAL
(D) GÖKHAN GÜNEŞER
02.09.2007
20:00
SİVAS 4 EYLÜL
SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR
(O) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) MURAT ŞAHİN
(D) YUSUF MURAT SÖYLEMEZ
02.09.2007
20:00
ATATÜRK OLİMPİYAT
KASIMPAŞA
ANKARASPOR A.Ş.
(O) AYTEKİN DURMAZ
(Y) TİMUR DİREKLER
(Y) MEHMET ÖMER ALTUNTAŞ
(D) ÖMER FARUK OCAK
02.09.2007
21:00
MANİSA 19 MAYIS
VESTEL MANİSASPOR
GALATASARAY
(O) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ARKIN AKGÖL
(D) HALİS ÖZKAHYA