• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 cx super plus + Logitech z5500 baglantisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 cx super plus + Logitech z5500 baglantisi

Arkadaslar bu z5500 ve next'i birbirine hangi ses kablosuyla baglamam lazim acaba? Soyle bir sey mumkunmudur: Scart ile goruntu zaten TV'ye gidiyor, ben sesi z5500 uzerinden almak istiyorum, nasil yapabilirim bunu acaba? ne tur kablo kullanmam gerek

2 cihazdada optik ses giriş ve çıkışı varsa oradan bağlarsanız daha az kablo ve daha temiz ses alırsınız diye düşünüyorum ustalar daha aydınlatıcı bilgi verirler...saygılar.

Yorum yap

nextde spdif diye bir cikis var ama anlamadim ne oldugunu...
      z5500de her turlu giris mevcut

Yorum yap

Tamam işte her iki cihazda da var o zaman gidip bir fiber optik kablo alıp bağlamak gerekir ses sistemindende optik girişi seçmeyi unutmamak gerekir.Selamlar saygılar... (spdıf diye yazan yerdeki tıpayı çıkartıp kabloyu takabilirsiniz)

Yorum yap

umarım örnekler bir fikir verir...

Yorum yap

Tesekkurler gayet acik bir cevap oldu

Yorum yap

Yardımcı olabildiğsem ne mutlu bana...Problem kalmadığına göre hocalarımız konuyu kapatabilirler dimi selamlar saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X