• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Card sharing server nasil kurulur

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Card sharing server nasil kurulur

forumda da dewam li goruyorum card paylaşimini.yanliz yanliz card sharing nasil kullanilacaği anlatiliyor hep..ben nasil card sharing serveri kurulur onu öğrenmek istiyorum ekipmanlarim ise sadece card okuyucu bilgisiyar ve adsl.

saygılar

tabi birde 3 kanalli bir kartim war.

Yorum yap

Bunun için çok ekmek yemek gerekiyor.

Yorum yap

yalnizca1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bunun için çok ekmek yemek gerekiyor.
        yazi yazmak için yazi yazmissin.kötü bir espiri

Yorum yap

cruise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yazi yazmak için yazi yazmissin.kötü bir espiri
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19433

alınmana gerek yok. Yukarıdaki linke bakarsan share server nasıl bişey görmüş olursun. Daha önce bu tarz sorular gelmişti forumun diğer köşelerinde. Üstadlar bu işe tek başınıza kalkışmayın, yapacaksanız mutlaka bilen biri ile yapın demişlerdi. Linux işletim sistemi olan üzerinde card reader ı olan bir bilgisayar yapman lazım. sanırım bunuda bilen biri sana bana anlatmaya kalksa roman yazmış kadar olur. Bahsetmek istediğim sadece buydu. haa dersenki ''newcamd server değilde gbox paylaşımı yapmak istiyorum'' o ayrı o daha kolay.

Yorum yap

server işi prof bi iş en iyisi satın al sagdan soldan ...

Yorum yap

anladım kadarı ile kartın var bir kanala abone sin onu bizle paylaşmak istiyorsun...önce card okuyucu al ve makinana bağla ve kendin seyret seyrediyorsan düzgün bağlantı yapmışsın demektir..bize yayın yapman için newcs1,20 programını internetten indir ve makinana kur ayrıca no-ip sitesinden kendine bir yer free dns al ip numaran değişse bile bize verecen adres onu güncelleyip değişen ip no nu bize otomatik yollayacak...bunun yanında adsl ile bağlanıyorsan bize port açman lazım .sonra newcs1,2 dosyasının içinde newcs.xml açıyorsun doğru ayarları yazdıktan sonra prog. çalistır bizde sana winscs ile bağlanırız...bu çok üstenn bir anlatım oldu detayı ise msn den yapmak lazım..lazım olan program sadece newcs1,20

Yorum yap

dostum paylaşımı bizlerede sunarsan seviniriz.
                yumatu mx reader SS2
                Antalya dan sevgi ve saygılarımla
                O şimdi sürgün.........Diyarbakır

Yorum yap

cruise ne oldu yapabildinmi server?

Yorum yap

cruise kardeş herkes linux diyor ama özellikle pc ile bilşeyler yapmak istiyorsan bir orjinal kar bir kart okuyucu yeter belki amatörce olur ama sonuç da iş görür bence. mesela önce gbox share i dream 7020 de yapıyordum peer sayım çoğaldıkca sanki dream takılıyo veya yavaşlıyo gibi bir izlenimim oldu.. p4.1700 boşda bir pc vardı com porta kart okuyucu bağladım kartı içine taktım gbox ayarlarımı pc ye aktardım şimdi pc tıkır tıkır çalışıyor. ayrıca dreambox a ve şu an kullandığım pc me (ss1 kart takılı) yerel ağda da share yapıyorum

Yorum yap

arkadaşlar banada linux ubuntu serverde yardımcı olacak arkadaş arıyorum.şu an xp de calışan serverim var.hotbirtte 3 adet abone karttan 27 kişiye dagıtım yapıyorum ama linüx te cok daha iyi calıştıgını söylüyorlar.yardımlarınızı bekliyorum...

[email protected]

Yorum yap

cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar banada linux ubuntu serverde yardımcı olacak arkadaş arıyorum.şu an xp de calışan serverim var.hotbirtte 3 adet abone karttan 27 kişiye dagıtım yapıyorum ama linüx te cok daha iyi calıştıgını söylüyorlar.yardımlarınızı bekliyorum...

[email protected]
                        önce forum kurallarını okuyun.. mesajınız editlenmiştir..

Yorum yap

Bende Humax 5400 z var kart okuyucumda var bağlantıları yaptım kart okuyucuya taktım kartı makinada seyrediyorum yayınları karşı tarafda benden yarallanması için han programı kullanması gerekiyor ve ayrıca ayarları nasıl olmsı lazım ( HSIC 3.00 ) kullanıyorum yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

Server Kurmak isteyenler baksınlar. Newcs ile anlatım yaptım.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29206

Açtığım konu neden silindi acaba?? Modlardan biri açıklama yapsın lütfen.!!

Yorum yap

evet arkadaşlar bu server kurma işini kısaca anlatılmasını istiyoruz.yoksa bi sakıncasımı var ilgililerden cevap bekliyoruz.saygılar.
                              Gigablue HD QUAD PLUS NFR-İmage ( multiboot )
                              WETEK PLAY Full HD Android / OpenELEC / Linux Receiver
                              Dreambox 8000HD=NabiloBlackHole_DM8000_012.nfi ( multiboot )
                              LG-42LM671 S 3D LED SMART 400HZ
                              Samsung UE-40F6470 SmartTV 3D 200HZ
                              Samsung PS42A410 PLAZMA TV
                              Philips 37 PFL560D FULL HD LCD
                              Philips 32 PFL3078K Led HD LCD 200hz
                              UYDULAR: 46e,42e,36e,39e,31,5e,26e,25e,23,5e,19e,16e,13e,09 e,07e,05e,09thorw,07w,30w

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X