• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 23.11.2006/9.12.2006 Newcamd Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sayın mach1 hocam kolay gelsin.ben sorum şu pc record ve pc playback işlemleri zannediyorumki kısıtlı işlemler.bu işlem herhalde geliştirilecek çünkü verdiğiniz yazılımın içindeki word belgesinde bu kısıtlama kaldırılacak diyor.birde şu anki halinde kayıt zamanı ne kadar acaba.iyi çalışmalar.saygılar.

Yorum yap

deyerli mach 1 ustam mct.wiev.animaux p.ushuaia p.x dream p. spice + eutlsat.pm atarsak bize ne artı getirir YENİ YAZILIM İÇİN TEŞEKÜRLER YALNIZ VERMİŞ OLDUĞUN DVBUPAR DAHA ÖNCE ATMIŞTIM TEKRAR ATILMASI GEREKİYOMU BİRAZ ZOR VE ZAMAN ALDIĞI İÇİN GEREKİYOSA ATALIM KOLAY GELSİN BİZLER İÇİN ÇOK ÇABALADIĞINI BİLİYORUM
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

arkadaşım mach1 hocam zaten ilk mesajda ne yapılacağını yazmış.ilkönce ethernet üzerinden sonra comdan olan yazılımı atacan.ok

Yorum yap

hocam yeni yazılım için teşekkürler

Yorum yap

eline sağlık usta emeği geçen herkese tşkler

Yorum yap

teşşekkürler eline sağlık ustam yazılım için ve paylaşım için

Yorum yap

Istanbula ziyaret

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Senin cihaza üzüldüm Oztan burda olsan tamir ettirirdik onu yollayabiliyorsan servise yolla hallettiririm ben onu sorun değil...
                Ustam , 1 aralikta Istanbula geliyorum , O zaman getirecegim her iki cihazi da 8000 xcam ve 9000 ultrayi ( Umarim ayni gun geri alabilirim ) ....Tesekkurler ilginize.... iyi fuarlar .....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

iTV de sorun mu var acaba bu yazılımda?
                  Cardshare - Newcamd bölümünde kayıda almıyor galiba arada sırada devredışına geri dönüyor...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    iTV de sorun mu var acaba bu yazılımda?
                    Cardshare - Newcamd bölümünde kayıda almıyor galiba arada sırada devredışına geri dönüyor...
                    evet bazen yapıyor devre dışı kalıyor ama en kısa zamanda düzeltilectir sevgiler saygılar

Yorum yap

Cyfra+ K3'te donma oluyor, hatta cihaz kilitleniyor ss2de güzel çalışıyor...

Yorum yap

next 9000 ultra sizinle anlam kazanıyor

sayın hocam size güvenimiz sonsuzdur her çalışmanızı titizlikle inceliyorum zateen nextte sizinle anlam kazanıyor .next 9000ultra ile next zirvenin doruklarında .çalışmalarınızda başarılar

Yorum yap

vidio te´xt düymesine basinca ciyaz kitleniyor neden acaba

Yorum yap

hocam iyi akşamlar bu verilen yazılımların hepsini aynı andamı atmalıyız,herhangi bir siralama yapılmalımı,hocam bende 2,1 yazılımı var tekrar atmalımıyız ondan sonra ira ile alttakilerimini atacagız yarımlarınızı bekliyorum,bide ben bilgileri vererek pas almıştim tekrar pass alacakmıyız işlerinizde başarılar saygılar

Yorum yap

Emeğine sağlık Hocam. Teşekkürler

Yorum yap

Mach1 hocam pm atamıyorum neden acaba?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X