• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Galatasaray maçı TNT BİSS

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Galatasaray maçı TNT BİSS

bu perşembe oynanacak galatasaray-panatinakos maçını tnt kanalı verecekmiş.acaba türksattan tnt,ye şifre girermi,girerse şifreyi nerden bulacağız?tşk.

Dün gece alt yazı geçti yalnış hatırlamıyorsam buna benzer birşey okudum ''Türkiyenin açık ve şifresiz kanalı'' diye birşey yazıyordu büyük ihtimalle girmiyecek bence.

Yorum yap

hikmetim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu perşembe oynanacak galatasaray-panatinakos maçını tnt kanalı verecekmiş.acaba türksattan tnt,ye şifre girermi,girerse şifreyi nerden bulacağız?tşk.
      dosttum ( TNT ) kanalı d-smart tın kanalıdır ( free to air ) yazıyor yani şifresiz veric ekler büyük bir ihtimal şifreleme bölümünde şöyle yazsaydı ( fta (encrypt ) maç saatinde şifreleneceği anlamına geliyor anlıyaçağın herşey maç saatinde belli oluçak ICTİMAİ TV veriyor

şifreleme türü biss sistemi ( tnt )

Yorum yap

tnt kendi sitesinde şifresiz diye yazmış

Yorum yap

sozcelyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tnt kendi sitesinde şifresiz diye yazmış
          sitesinde tabiki şifresiz yazıcak normal yayınlar için macı ( BİSS ) ile şifreliyecekler...

Yorum yap

maç şifresiz arkadaşlar...
            VESTEL UD9200 4K LED TV
            ARÇELİK 32" LED TV
            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sitesinde tabiki şifresiz yazıcak normal yayınlar için macı ( BİSS ) ile şifreliyecekler...
              nerden biliyorsun kaynak ne arkadaşım. maç reklam amaçlı şifresiz. şifresiz yayınlanacak diye duyruldu. yanlış bilgi vermeyelim
              next machina 3d

Yorum yap

arkadaşlar maçı ITV AZERBAYCAN kanalıda veriyor. dün reklamlarında gördüm.

Yorum yap

Tnt Kanalı Su anda zaten şifrelendi. buyuk İhtimallede mac sırasında şifreli olacak.

Yorum yap

şu anda tnt seyrediyorum. alt yazı geçti, maç şifresiz açık kanalda diye...

Yorum yap

Buraya taşındı.

Yorum yap

şifre girdir..

Yorum yap

inanmıyorum TNT bile şifreli

maç dolayısıyla buda şifreye girdi yaaa, yok artık, izleyen varsa yardımcı olsun lütfen
                          Sound Of Evil

Yorum yap

maç başlamadan şifre girdi hani şifresizdi hepsi yalancı bunların (doğan medya)

Yorum yap

acil yardım TNT

felaket666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              maç dolayısıyla buda şifreye girdi yaaa, yok artık, izleyen varsa yardımcı olsun lütfen
                              bencede yardım edin acil

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X