• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Esnaftan saldırıya bayraklı cevap

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Esnaftan saldırıya bayraklı cevap

ANKAUlus’ta dün akşam saatlerinde 6 kişinin ölümüne ve 100 kişinin yaralanmasına neden olan saldırıyı protesto etmek için Ulus esnafı işyerlerini bayraklarla donattı.

Ulus, dün meydana gelen patlamanın ardından güne yine hareketli başladı. Patlamanın yaşandığı Anafartalar Caddesi trafiğe kapatılırken, iş yerleri hasar gören esnaf ve meraklı vatandaş Anafartalar Caddesi önünde beklemeye başladı. Caddenin trafiğe kapatılması nedeniyle Atatürk Bulvarı ve Çankırı Caddesi’nde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

AYGÜN BAYRAK DAĞITTI

ATO Başkanı Sinan Aygün, sabah saatlerinde Ulus’a gelerek esnafa bayrak dağıttı. Esnaf da saldırıyı protesto etmek için bu bayrakları iş yerlerine astı.

Bölgede hemen hemen bütün iş yerlerinin camlarının kırılmış olduğu görülürken hasar tespit çalışmaları da başladı. Hasar tespit çalışması nedeniyle Anafartalar Çarşısı ve çevresindeki alış veriş merkezlerine güvenlik nedeniyle elektrik verilmiyor. Çevre esnafı olay anını ve yaşadıkların ANKA’ya anlattı.

BİR HAFTADIR YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ VARDI

Anafartalar Çarşısı’nda konfeksiyon işletmesi sahibi olan İbrahim Solmaz, “Böyle bir patlama duymadım. Dükkandan kendimi dışarı attığımda her taraf kan gölüydü. Ağır yaralılar vardı. Olayın hemen ardından zaten güvenlik önlemleri alınarak bölgeden uzaklaştırıldık. Bir haftadır burada yoğun güvenlik önlemleri vardı. Ancak bu bombayı göremediler. Esnaf bundan sonra kendini kolay kolay toparlayamaz, kimse esnafa yardım etmez. Modern Çarşı da yanmıştı, kimse esnafa yardım etmedi” dedi. Ayakkabı mağazası sahibi Yılmaz Baştuğ da, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Akşam saatlerinde müthiş bir patlama duyduk. Hepimiz kendimizi dışarı attık. Yaralıların hepsi kapının önündeydi. Ancak yardım bile edemedik. Binada o anda büyük bir izdiham vardı. Eğer elektrikler patlamanın etkisiyle kesilmiş olsaydı üst katlarda çalışanlar kendilerini aşağıya atarlardı ve büyük bir facia olurdu. Ölüler ve yaralılar arasında esnaf arkadaşlarımız da var. Zaten mağdur olan esnaf bu saldırıyla perişan oldu.”

http://www.nextturkiye.com/

valla diyecek bir şey yok zaten görüntüler her şeyi açıkça anlatıyor.!
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

bu şerefsizlerin kökünü kazımadıkça olmayacak bir avuç pislik bunlar ...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X