• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulamasý

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

xorion Nickli Üyeden Alıntı
    Dün itibariyle 5.850 indirme tabii tüm dünya da bu Türkiyede ise 502..

6 gün için fena sayýlmaz.

Brezilya,Rusya, ABD, Ýtalya, Almanya, Fransa bu ülkelerden de çok indirilmiþ..

Düzeltme: Türkiye 502 indirme

Biri ben biri sen Ýsmail geriye 500 kiþi kalýyor
    diðer 500 kiþi kolay

Brezilya,Rusya, ABD, Ýtalya, Almanya, Fransa bunlara nasýl user pass göndereceðiz

Yorum yap

ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
      diðer 500 kiþi kolay

Brezilya,Rusya, ABD, Ýtalya, Almanya, Fransa bunlara nasýl user pass göndereceðiz
      Yabancýlar da search kýsmýndan Vk falan arasýnlar User pass filtreyi kaldýrmak ta istemiyorum ki kaldýrmam. Yabancýlar için zaten iptv daha önemli bence.. Modul portal içinse bulsunlar bizi verelim user pass. Hem benim biraz fransýzcam da var

@ceka_300: IPTV kýsmýný yeniliyorum bazý kiþiler linklerini kullanamadý farkýndayým ve bu yüzden mevcut iptv bölümünü tamamen deðiþtirip çok daha geliþmiþ hale getireceðim ama ne zaman biter bilemiyoruum.

Yorum yap

öncelikle bize böyle bir güzel uygulama yaptýnýz için ne kadar teþekkür etsek azdýr eger mümkünse uygulama bunlarý ilave edebilirmisinz bazý yayýnlarda cift dil secenegi oluyor örnek ingilizce türkce gibi bize her hangi bir tuþ ses tuþu ataya bilirmisiniz
        birde kumanda kullanýmý ok basýnca liste gelsin listede ikin sag sol tuþlarý ile sayfa atlasýn
        birde uygulama liste ekleme lokal ip üzerinden yapýlýrsa oda cok iyi olur örnek 192.168.1.25:8080 gibi-vaktiniz oldunda size zahmet user paswd gönderirmisiniz

Yorum yap

Yabancýlar da search kýsmýndan Vk falan arasýnlar User pass filtreyi kaldýrmak ta istemiyorum ki kaldýrmam. Yabancýlar için zaten iptv daha önemli bence.. Modul portal içinse bulsunlar bizi verelim user pass. Hem benim biraz fransýzcam da var

@ceka_300: IPTV kýsmýný yeniliyorum bazý kiþiler linklerini kullanamadý farkýndayým ve bu yüzden mevcut iptv bölümünü tamamen deðiþtirip çok daha geliþmiþ hale getireceðim ama ne zaman biter bilemiyoruum.
          XorVod da ana ekranda iletiþim için e-mail varmýydý yoktu galiba.seninle nasýl iletiþime geçecekler

Yorum yap

duke3d Nickli Üyeden Alıntı
            öncelikle bize böyle bir güzel uygulama yaptýnýz için ne kadar teþekkür etsek azdýr eger mümkünse uygulama bunlarý ilave edebilirmisinz bazý yayýnlarda cift dil secenegi oluyor örnek ingilizce türkce gibi bize her hangi bir tuþ ses tuþu ataya bilirmisiniz
            birde kumanda kullanýmý ok basýnca liste gelsin listede ikin sag sol tuþlarý ile sayfa atlasýn
            birde uygulama liste ekleme lokal ip üzerinden yapýlýrsa oda cok iyi olur örnek 192.168.1.25:8080 gibi-vaktiniz oldunda size zahmet user paswd gönderirmisiniz
            Çift dil seçeneðini vod linkleri ya da iptv deki live linkleri vermiyor diye biliyorum.

Listede sað sol tuþlarý ile zaten sayfada ileri geri gitme var. Liste birden fazla sayfadan oluþuyorsa bu dediðiniz oluyor. Ýsterseniz alttaki sayfalama numaralarýna girerek te istediðiniz sayfaya gidebilirsiniz.

Listede ilgili satýrda (i) ikonu varsa kumandadan o satýrdayken info tuþuna da basýn akýllý kumandayla direk poster alanýna da týklayýn orda da film detaylarý yer alýyor.

Liste eklemeyi localden de yaparsýnýz diye düþünüyorum hiç denemedim ama kendi pc niz üzerinde iis sunucu ya da baþka bir sunucu oluþturup içine atarsanýz olur bence..

Tabii uygulama üzerinde yazsa çok daha iyi olur. Onu eklerim.

Ýsmail:

Mail adresi vermiþtim ben store da görünüyor sanýrým çünkü italyanýn biri yazdý bana ve klasik olarak iptv konusundaydý

Yorum yap

duke3d Nickli Üyeden Alıntı
              Çift dil seçeneðini vod linkleri ya da iptv deki live linkleri vermiyor diye biliyorum.

Listede sað sol tuþlarý ile zaten sayfada ileri geri gitme var. Liste birden fazla sayfadan oluþuyorsa bu dediðiniz oluyor. Ýsterseniz alttaki sayfalama numaralarýna girerek te istediðiniz sayfaya gidebilirsiniz.

Listede ilgili satýrda (i) ikonu varsa kumandadan o satýrdayken info tuþuna da basýn akýllý kumandayla direk poster alanýna da týklayýn orda da film detaylarý yer alýyor.

Liste eklemeyi localden de yaparsýnýz diye düþünüyorum hiç denemedim ama kendi pc niz üzerinde iis sunucu ya da baþka bir sunucu oluþturup içine atarsanýz olur bence..

Ýsmail:

Mail adresi vermiþtim ben store da görünüyor sanýrým çünkü italyanýn biri yazdý bana ve klasik olarak iptv konusundaydý

Tabii uygulama üzerinde yazsa çok daha iyi olur. Eklerim...

Yorum yap

bu arada iptv den çok parserlerle ilgilensen diyorum.onur daha iyi biliyordur hangilerinin çalýþmadýðýný.

dün turkvod puhu tv den dizi izleyecektim(haluk bilginerin dizisi) izleyemdim

Yorum yap

ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                  bu arada iptv den çok parserlerle ilgilensen diyorum.onur daha iyi biliyordur hangilerinin çalýþmadýðýný.

dün turkvod puhu tv den dizi izleyecektim(haluk bilginerin dizisi) izleyemdim
                  Puhu tv 2 farklý stream linki veriyordu diye hatýrlýyorum bir türünü açabiliyorduk o türü bulmalýsýn. Yani verene kadar geri ileri yap. Bazen hemen o türü verebiliyor. Zaten link türünü listekutusunda domain isminden anlarsýn. Tabii bu dediðim 3-5 ay önceydi hala ayný durum var mý bilmiyorum.

Yorum yap

Ustam rica etsem user pass alabilirmiyim?

Yorum yap

Güzel bir program emeðinize saðlýk. Mümkünse bende user pass alabilirmiyim.

Yorum yap

Puhu tv 2 farklý stream linki veriyordu diye hatýrlýyorum bir türünü açabiliyorduk o türü bulmalýsýn. Yani verene kadar geri ileri yap. Bazen hemen o türü verebiliyor. Zaten link türünü listekutusunda domain isminden anlarsýn. Tabii bu dediðim 3-5 ay önceydi hala ayný durum var mý bilmiyorum.
                        Hocam bu arada LG webos’te turkvod eklentisi çalýþmýyor, filmleri felan açmýyor hata veriyor, özellikle kapattýnýz heralde, ileride açarmýsýnýz, yada baþka bi çözüm düþünüyormuþsunuz ?

Yorum yap

eduger06 Nickli Üyeden Alıntı
                          Hocam bu arada LG webos’te turkvod eklentisi çalýþmýyor, filmleri felan açmýyor hata veriyor, özellikle kapattýnýz heralde, ileride açarmýsýnýz, yada baþka bi çözüm düþünüyormuþsunuz ?
                          Ben kapatmadým, kapatsaydým o baþlýk listede hiç çýkmazdý.
                          Sanýrým Turkvod teknik sorunlar yaþýyor olabilirler veya bazý engellemeler de olabilir. Ayrýca hatýrlatmak isterim ki en baþta Turkvod dan izin almýþtým yani kendilerine söylemiþtim.

Filmler demiþsiniz eðer sadece filmlerde sorun yaþýyorsanýz parser dan kaynaklanýyor da olabilir. Bu sebeple sorunlarý belirtirken daha doðru ifadeler kullanmalýyýz.

Yorum yap

Ben kapatmadým, kapatsaydým o baþlýk listede hiç çýkmazdý.
                            Sanýrým Turkvod teknik sorunlar yaþýyor olabilirler veya bazý engellemeler de olabilir. Ayrýca hatýrlatmak isterim ki en baþta Turkvod dan izin almýþtým yani kendilerine söylemiþtim.

Filmler demiþsiniz eðer sadece filmlerde sorun yaþýyorsanýz parser dan kaynaklanýyor da olabilir. Bu sebeple sorunlarý belirtirken daha doðru ifadeler kullanmalýyýz.
                            Hocam kusura bakmayýn, Ýptv veya Vod konusunda fazla bilgiye sahip deðilim, Ama Firestick kullanarak,kodi üzerinden Turkvod’un tüm özellikleri açýlýyor,

Ama XorVod uygulamasýný denerken, turkvod Film, Dizi ve Live TV kýsmý da açmýyor, oradaki hata uyarýsý (Parse or Link error)
                            Bunun sebebi nedir acaba

Yorum yap

eduger06 Nickli Üyeden Alıntı
                              Hocam kusura bakmayýn, Ýptv veya Vod konusunda fazla bilgiye sahip deðilim, Ama Firestick kullanarak,kodi üzerinden Turkvod’un tüm özellikleri açýlýyor,

Ama XorVod uygulamasýný denerken, turkvod Film, Dizi ve Live TV kýsmý da açmýyor, oradaki hata uyarýsý (Parse or Link error)
                              Bunun sebebi nedir acaba
                              Þimdi denedim bir film modulune girdim ve ordan bir film seçip açtým ama dediðim gibi her film linkini açmayabilir örneðin vidmoly, openload gibi ki bunlar da açýyor bile olabilir emin deðilim. Açmazsa bu parser sorunudur ve ileride düzeltirim ama eðer linklere hiç giremiyorsanýz örneðin film modulelri ya da dizi modulleri gibi o zaman sorun baþkadýr ve live tv linkleri sanýrým tokenli o yüzden de açýlmýyor olabilir yani onu da parser sorunu gibi düþünebilirsiniz.

Yorum yap

Merhaba Xorion usta,
                                Her þeyden önce ellerine ve emeklerine saðlýk. Çok güzel bir uygulama olmuþ.
                                User ve pass göndermeniz mümkün mü?
                                Teþekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X