• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machine 3d süper destek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Machine 3d süper destek

Hayirli günler degerli ustalar bana biraz destek olursaniz sevinirim ben 2 gün önce almanyada next machine 3d süper cihazi aldim en son yazilimi yükledim astra hotbirt türksat uydulara bakiyorum sorunum hic bir sifreli pakete acilmiyor ne yapmam lazim cok acemiyim nexte güvendim aldim insallah pisman olmam simdiden yardimlariniz icin tesekürler.

arkadaşım şifreli yayınlar için şifre cozucu gerek
    this

Yorum yap

Detayli biraz aciklsrsan Şifre çözücü nasil olur tesekürler

Yorum yap

İnternet bağalntısını sağlayarak freeshare ile hotbird uydusunda bazı adult kanalları ve bazı belli başlı kanalları izleyebilirsin, Astra ile bir şey açmaz, ücretli server alırsanız Hotbird ve Astra uydusundan bir çok kanal ve yayın paketlerini izleyebilirsiniz.

Server ile ilgili konularda ilgili Sn. @mach1 ile iletişime geçebilirsiniz.
        http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Internet baglantisi var freeshare aktif edemedim serveri yakin zamanda alirim

Yorum yap

menü / girişler_server ayarları / en üstte server 1 - en sonda 10'da olması lazım free server açık yap onu, öylede çalışmazsa belkide free serveri bitti, bende yeni aldım ama free serverin çalıştığını görmedim hiç, sen en iyisi al bi ücretli server daha iyi kay:
            ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
            Next 2000 super HDTV_Orginal ®
            Next 2000 cx super plus_Orginal ®
            MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
            Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
            Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
            Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

cyborg78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              menü / girişler_server ayarları / en üstte server 1 - en sonda 10'da olması lazım free server açık yap onu, öylede çalışmazsa belkide free serveri bitti, bende yeni aldım ama free serverin çalıştığını görmedim hiç, sen en iyisi al bi ücretli server daha iyi kay:
              Yanlış bilgi.!!!!

DOĞRUSU şudur...
              1.Kumandanın MENÜ tuşuna basınız.
              2.Girişler menüsünü bulup OK leyiniz.
              3.Karşınıza gelen pencereden GİRİŞ TERCİHLERİ nin üstüne gelip OK leyiniz.
              4.En alttaki Free S. yazan yere gelip sağ alttaki KAPALI olan bölümü AÇIK olarak değiştirip kumandanın kumandanın KIRMIZI tuşuna basıp KAYDET yapınız.
              5.Artık cihazınız açabilen ne varsa izlettirmeye hazırdır.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Yanlış bilgi.!!!!

DOĞRUSU şudur...
                1.Kumandanın MENÜ tuşuna basınız.
                2.Girişler menüsünü bulup OK leyiniz.
                3.Karşınıza gelen pencereden GİRİŞ TERCİHLERİ nin üstüne gelip OK leyiniz.
                4.En alttaki Free S. yazan yere gelip sağ alttaki KAPALI olan bölümü AÇIK olarak değiştirip kumandanın kumandanın KIRMIZI tuşuna basıp KAYDET yapınız.
                5.Artık cihazınız açabilen ne varsa izlettirmeye hazırdır.
                Arkadaslar girisler menüsünü bulamadim ama giris tercihlerini buldum kapaliyi acik yaptim bir türlü olmadi.bu arada bana temiz server nerden bulabilirim.

Yorum yap

Hepinize tesekür ederim hotbirtte bazi kanalari aciyor oldu galiba.

Yorum yap

hrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Hepinize tesekür ederim hotbirtte bazi kanalari aciyor oldu galiba.
                    Evet aynen olmuş görünüyor...
                    MACHİNA - 3-D
                    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Freeshare ile bazı ve az sayıda kanal açarsın daha çok kanal istiyorsan paralı cccam servera üye olacaksın..
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Evet aynen olmuş görünüyor...
                        vayyy,,, beee,,, haydar abiii,, nede olsa eski toprak eskilerden kim kalmış,ki..açil servis gibi her yere yetişiyorsun.. baba,dan saygılar çanım abiiim..

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          vayyy,,, beee,,, haydar abiii,, nede olsa eski toprak eskilerden kim kalmış,ki..açil servis gibi her yere yetişiyorsun.. baba,dan saygılar çanım abiiim..

Saygılar benden sevgili kardeşim...Biz bir AİLE yiz BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN.
                          kay:
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Saygılar benden sevgili kardeşim...Biz bir AİLE yiz BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN.
                            kay:
                            allah sağlık ve sıhat versin çümlemize abiii...

Yorum yap

slm arkadaşalar
                              machine 3d süper tek tunerli cihazın arkasındakı.2.ci lnb girişi tam olarak ne işe yarar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X