• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

satılık next 9000 ultra

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• satılık next 9000 ultra

satılık next 9000 ultra temiz olup fiyatı 270.ytl.dir. ilgilenen arkadaşlar pm.atabilir

kargo kime ait. nerede oturuyorsunuz bunlarıda bildiriniz.

Yorum yap

dirik41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      satılık next 9000 ultra temiz olup fiyatı 270.ytl.dir. ilgilenen arkadaşlar pm.atabilir

Yorum yap

burada satılık cihaz ilanı verilebiliyormu?
        P9PLUS

Yorum yap

ekinci el alım satım bölümünde olması lazım aslında

Yorum yap

Kaydırıldı mesaj...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

neden alım satım bölümüne açmadın bu ilanı ?

Yorum yap

yeni çıkan cihazlardan almayı düşünüyorum fakat bu next olmayacak neden derseniz bende next 8000 x cam ve next 8000 x cam plus var ikisininde pabucu dama atıldı yarın 9000 lerde ayni vefasızlığa uğrayacaklar o yüzden bundan sonra next ten uzak duracağım.

Yorum yap

ben bi türlü bunu çözemedim dünya kadar cihaz var kimse ocihaz hakkında konuşmuyor nedense iş next'te gelince millet açıyor agzını yumuyor gözünü yavs next daha ne yapsın ben bi türlü anlıyamıyorum demekki meyve veren agaç taşlanırmış kusura bakmayında next çökecek bir firma değil size zorla malda satmıyorlar herkes özgür neyi alacaksa ama bi firmayı karalamadan daha iyi olur bence....

Yorum yap

evet memoli arkadaş dogru söylüyor size next,ti silah zoruyla satmıyorlarki işine gelmiyorsa almassın olur biter saygılar arkadaşlar
                    Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
                    Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
                    Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
                    Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
                    Ö.HAYYAM

Yorum yap

next,ti silah zoruyla satmıyorlarki işine gelmiyorsa almassın olur biter
                      ---------------------------------------------------------------------
                      lafa bak sıkışınca söyledikleri lafa bak sen kimsinde yüksel elektronik i savunuyorsun avukatımısın sıkıysa al silahınıda gel bakalım silah zoruyla mal satasın ne oluyor görürsün,elbette kimse kimseye zorla mal satamaz, nasıl satılır garantiyle,taahhütle next ne diyordu hafızamızı yoklayalım ürün açıklamalarında,yazılım desteğinden bahsediyordu ve bir sene mükemmel destek verildi sonra azaldı azaldı ve 08.09.2006 tarihinde destek bitti.Yani tam beş aydır destek yok,doğruları yazınca, kimse zorla mal satmıyormuş, mafya mısınız siz zorla paramızı alacak?Aslanlara bakın kıraldan çok kıralcılar sizi.Pohpohlarken, büyüksün, sensin derken iyi eleştirince hemen silahı çekiyorlar aslanlara bak aslanlara.......

Yorum yap

arkadaşlar konu saptırılmış açılan konunun dışına çıkılmış bu arada nerde oturuyo bilgi verirse iyi olurdu

Yorum yap

bolsulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          next,ti silah zoruyla satmıyorlarki işine gelmiyorsa almassın olur biter
                          ---------------------------------------------------------------------
                          lafa bak sıkışınca söyledikleri lafa bak sen kimsinde yüksel elektronik i savunuyorsun avukatımısın sıkıysa al silahınıda gel bakalım silah zoruyla mal satasın ne oluyor görürsün,elbette kimse kimseye zorla mal satamaz, nasıl satılır garantiyle,taahhütle next ne diyordu hafızamızı yoklayalım ürün açıklamalarında,yazılım desteğinden bahsediyordu ve bir sene mükemmel destek verildi sonra azaldı azaldı ve 08.09.2006 tarihinde destek bitti.Yani tam beş aydır destek yok,doğruları yazınca, kimse zorla mal satmıyormuş, mafya mısınız siz zorla paramızı alacak?Aslanlara bakın kıraldan çok kıralcılar sizi.Pohpohlarken, büyüksün, sensin derken iyi eleştirince hemen silahı çekiyorlar aslanlara bak aslanlara.......
                          seninle polemige girmek istemiyorum çünkü burası yeri degil bizim kimseyi savundugumuz yok yada kuruluşu. ben next,tin sahibide degilim ayrıca benimki sadece bir fikirdi daha sakin olursak birbirimizi anlarız diye düşünüyorum kimsenin silahı alıpta geldigi veya gelecegi yok saptırmayalım konuyu
                          Ö.HAYYAM

Yorum yap

halil şirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            seninle polemige girmek istemiyorum çünkü burası yeri degil bizim kimseyi savundugumuz yok yada kuruluşu. ben next,tin sahibide degilim ayrıca benimki sadece bir fikirdi daha sakin olursak birbirimizi anlarız diye düşünüyorum kimsenin silahı alıpta geldigi veya gelecegi yok saptırmayalım konuyu

Halil şirin, siz rahatsızmısınız konuyu saptıran ben değilim silahla saldıranda ben değilim zeytin yağ gibi birde üste çıkmağa çalışıyorsun seni ilgilendirmiyen konuya giriyorsun kafamıza silah dayamağa kalkıyorsun,
                            (elinde olsa yaparsın) sonrada benimki bir fikirdi diyorsun.Ortada bir fikir varsa o da benimki.Sadece fikrimi söyledim diye bulsanız öldüreceksiniz.Ayıp ayıp birde otuz yaşında adamsın, birde İstanbul gibi büyük bir şehirde oturuyorsun Allah bilir tahsilinde vardır.Ne diyeyim sana vede senin gibilere Allah islah etsin.

Yorum yap

ne silahı o sadece bir deyim üstede çıkmıyorum. 08.09.2006 tarihinde destek bitti senin sözün bu herşeyi biliyorsun alma o zaman benim demek istedigim herkes istedigini almada isredigini istedigi fiyata satmada özgür next kusursuz cihaz üstüne yok demiyorumki tabiki eksikleri olabilir allah yapısı degil bu kul yapısı saygılarımla hatam oldu ise kendi adıma özürdilerim...
                              Ö.HAYYAM

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X