Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > İnternet - Bilgisayar - Multimedia > İnternet Dünyası > Haberler - Yenilikler

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-02-2007, 16:32   #21
zeybek35
Yeni Üye

zeybek35 kullanıcısının avatarı

Üye No: 17850
Giriş: 13-06-2006

Uydu Alıcısı: 8000 x cam plus next. dreambox 500s

Kart Paylaşımı: Cccam

arkadaşım öyle deme tanıdık sanıyorsun senden kontör istiyor taktik şu haberleri okudunmu hangi haberi şifreni gir tıkla cuk hacklandin
________________________________________________________________________________
90 türksat
90 hotbırt
95 astra
90 eutelsat

8000 xcam plus
dreambox 500s daha ne olsun
zeybek35 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-02-2007, 17:10   #22
eses5
Üye

Üye No: 6346
Giriş: 30-01-2006

dün benim msn de çaldı şerefsizin biri
eses5 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-02-2007, 19:23   #23
f47xfenerli
Deneyimli Üye

f47xfenerli kullanıcısının avatarı

Üye No: 19784
Giriş: 19-06-2006

Uydu Alıcısı: Dobrişca+CXNET+DPCI-Server Newcamd

Kart Paylaşımı: Newcamd

şerefsizler benide hekledi alamadım bı daha
f47xfenerli is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2007, 18:11   #24
ereNcan™
Özel Üye

ereNcan™ kullanıcısının avatarı

Üye No: 701
Giriş: 09-11-2005

önceki günlerde uyardım arkadaşlar bundan sonraki zamanlarda lütfen daha dikkatli olalım ....
________________________________________________________________________________
VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR

Düzenleyen : ereNcan™ - Tarih : " 24-02-2007 " - Saat : 20:13
ereNcan™ is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2007, 19:41   #25
EKUREL
Özel Üye

EKUREL kullanıcısının avatarı

Üye No: 8964
Giriş: 10-03-2006

Kart Paylaşımı: Dreambox-CCcam

MSN'de görüntülü dolandırıcılık

DHA

BİLGİSAYAR hackerlerinin MSN adresini çaldıkları kişilerin adres listelerindeki kişileri eski görüntülerini kullanarak dolandırıcılık yapmaya başladığı belirtildi.
Pamukova'nın Teşvikiye Köyü'nde oturan Kani Işık iki hafta önce MSN adres listesinde bulunan bir arkadaşının kendisiyle MSN üzerinden görüştüğünü belirterek, dolandırıcılık olayını şöyle anlattı:
“MSN'deki adres listemde bulunan ve aynı zamanda aile dostumuz olan arkadaşımın adresinden çağrı geldi. MSN'den görüşmeye başladık. Daha sonra kamerayı açtık. 1-2 dakika kamera ile görüştük. Ancak sonra ‘kamerada sorun var’ diyerek benimle normal yazışmaya başladı. İhtiyacı olduğunu söyleyerek benden kontör almamı istedi. Ben de kabul edip 484 YTL tutarında kontör alarak onun numaralarına gönderdim. 1- 2 gün sonra arkadaşım beni arayarak MSN'sinin çalındığını söyleyince dolandırıldığımı anladım. Meğer arkadaşımın görüntüsünü daha önce kaydetmiş. Benimle konuşurken de bu görüntüyü MSN'de ekrana vererek beni kandırmış. Bunun üzerine MSN'den beni dolandıran kişi ile görüşüp benden aldığı kontörleri göndermesini istedim. Çünkü gönderdiğim köntorlerin kartları bende. Hatta yaptığımız konuşmayı bile kayıt ettim. Ancak bir gün sonra bilgisayarımda tüm dosyaların silindiğini gördüm.''
EKUREL is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2007, 15:08   #26
takdogan
Banlanmış

takdogan kullanıcısının avatarı

Üye No: 22098
Giriş: 27-06-2006

Uydu Alıcısı: nextstar 9000 ultra/dreambox500s/sunny 2adet/neta nx100s

Kart Paylaşımı: cccam/newcmd/gbox

uyarı için teşekkurler arkadaşım
takdogan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-2007, 14:50   #27
muzo izmir
Üye

Üye No: 11886
Giriş: 04-04-2006

Uydu Alıcısı: next 2000 cıs super plus

arkadaşlar gecen hafta benimde msnmi çalıp adresimdeki arkadaşlardan tel sim kontör istemiş çok yakın telefoncu arkadaşımdan 4 adet telsim kontör istemiş daha önce msn üzerinden kontör aldığımdan ben zannedim kontör şifresi vermiş
dahasonra ardığımda öğrendim
daha sonra benim msn şifremi değişen haliyle bana iade etti tabi işi bitince değişen şifreyi de arkadaşlarma bildirmişler
kontör göndermeyenlerede küfür etmiş
ben savcılıya suc duyurusunda bulundum
bu işin cezası cok ağırmış bilişim sucu ve dolandırıcılık ve hakaret cezası 5 yıla kadar hapis deniyor aklınca bu işi oyun zannediyor amabulunacağını söylediler kontör şifrelerini savcılığa verdim hangi telefona yüklendiğini tespit ediyorlarmış teknoloşide hicbir şey gizlenemez
aklınca kendilerini kurnaz zanediyorlar
umarım bulunurgereken cezayı alırlar
muzo izmir is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-2007, 14:55   #28
muzo izmir
Üye

Üye No: 11886
Giriş: 04-04-2006

Uydu Alıcısı: next 2000 cıs super plus

Alıntı:
EKUREL tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
MSN'de görüntülü dolandırıcılık

DHA

BİLGİSAYAR hackerlerinin MSN adresini çaldıkları kişilerin adres listelerindeki kişileri eski görüntülerini kullanarak dolandırıcılık yapmaya başladığı belirtildi.
Pamukova'nın Teşvikiye Köyü'nde oturan Kani Işık iki hafta önce MSN adres listesinde bulunan bir arkadaşının kendisiyle MSN üzerinden görüştüğünü belirterek, dolandırıcılık olayını şöyle anlattı:
“MSN'deki adres listemde bulunan ve aynı zamanda aile dostumuz olan arkadaşımın adresinden çağrı geldi. MSN'den görüşmeye başladık. Daha sonra kamerayı açtık. 1-2 dakika kamera ile görüştük. Ancak sonra ‘kamerada sorun var’ diyerek benimle normal yazışmaya başladı. İhtiyacı olduğunu söyleyerek benden kontör almamı istedi. Ben de kabul edip 484 YTL tutarında kontör alarak onun numaralarına gönderdim. 1- 2 gün sonra arkadaşım beni arayarak MSN'sinin çalındığını söyleyince dolandırıldığımı anladım. Meğer arkadaşımın görüntüsünü daha önce kaydetmiş. Benimle konuşurken de bu görüntüyü MSN'de ekrana vererek beni kandırmış. Bunun üzerine MSN'den beni dolandıran kişi ile görüşüp benden aldığı kontörleri göndermesini istedim. Çünkü gönderdiğim köntorlerin kartları bende. Hatta yaptığımız konuşmayı bile kayıt ettim. Ancak bir gün sonra bilgisayarımda tüm dosyaların silindiğini gördüm.''
arkadaşım elindeki kartların şifresiyle birlikte savcılığa suc duyurusunda bulun ben avukat arkadaşıma dilekce yazdırdım istersen dilekçenin örneğini özelden sana gömderebilirim savcıyla görüştüm bu konu üzerinde dolandırılan kimselerin şikayette bulunmalarını istedi şikayet etmezsen savcılık bi şey yapamaz
muzo izmir is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2007, 23:27   #29
yastreb
Sadık Üye

yastreb kullanıcısının avatarı

Üye No: 1241
Giriş: 16-11-2005

Uydu Alıcısı: NEXT MİNİ X HD

Kart Paylaşımı: NEXT 2000 DOBRATECH CCcam

msn de şu an sorun var
yastreb is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-2007, 11:14   #30
EKUREL
Özel Üye

EKUREL kullanıcısının avatarı

Üye No: 8964
Giriş: 10-03-2006

Kart Paylaşımı: Dreambox-CCcam

bu yaziyi msn ninizde kayitli herkese gonderin..
rea Kod Adli Bİr Hacker Rekor Denemesİ İÇİn TÜm TÜrkİyede'kİ Kullanicilarin Adreslerİnİ İmha Edece İnİ SÖylÜyor Ve Yapiyor Onun İÇİn Sakin Lİstene Rea Adli Bİr Msn Adresİ Kabul Etme Arti TÜm Lİstendekİlerİ Uyar ÇÜnkÜ Lİstenden Bİrİ Kabul Ederse Sende Gİdİyorsun Bİr SÜrÜ Tanidik KİŞİlerİn Adreslerİ HacklenmİŞ Ben Lİstemdekİ Herkese GÖnderİyorum Sİzde GÖnderİn
EKUREL is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık