• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D O2.07.2014 Tarihli Test Yazılımı - v.5.034

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D O2.07.2014 Tarihli Test Yazılımı - v.5.034

Next Machina 3D (V5.034) 02.07.2014 Tarihli TEST Yazılımı.

Yazılım Notları :
    Kod:
    - Medya Portal güncellendi.
    - Standby sonrası USB WiFi sorunu düzeltildi.
    - IPTV için tuş atandı. (Yeni Kumanda:Mavi, Eski Kumanda: Sarı)
    - Tavşanlardaki Resimli Listeleme OK.

@doktor'a ve KARBON kardeşime TEŞEKKÜRLER

http://www.nextyazilim.com/indir/473..._5034_YAZILIMI
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yazılımda emegi geçen herkese sonsuz saygı ve teşekkürler

Yorum yap

Sayın dijitalci yazılım için çok teşekkürler.Yazılımda tüm emeği geçenlere teşekkürle indiridik.akşam yükleyelim.

Yorum yap

teşekür ederim ellerinize saglık

Yorum yap

editt......

tp silip tekrar tarattım kanalları buldu sorun yok şimdilik arkadaşlar

Yorum yap

Benim cihazda medya portaldaki ivod hariç diğer videolar ve tavşanları izlerken ayrıca iptv izlerken videoları izlememde sorun yok yalnız ivod da video izleyemiyorum yüklenemiyor hata 10 diyor. internet ayarında dns için dhpc dede aynı sorun var elle girsemde sorun var. Bu sorun benim cihaz ile ilgili, yoksa ivod videolarının bulunduğu server ile mi ilgilidir acaba ?
            :tr: :manga:
            Başkalarını bilen kimse bilgili,
            Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Benim cihazda medya portaldaki ivod hariç diğer videolar ve tavşanları izlerken ayrıca iptv izlerken videoları izlememde sorun yok yalnız ivod da video izleyemiyorum yüklenemiyor hata 10 diyor. internet ayarında dns için dhpc dede aynı sorun var elle girsemde sorun var. Bu sorun benim cihaz ile ilgili, yoksa ivod videolarının bulunduğu server ile mi ilgilidir acaba ?
              - DNS'leri kaldırdıktan sonra ne IVOD bölümünde ne de Tavşanlarda bir sorun yok.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                - DNS'leri kaldırdıktan sonra ne IVOD bölümünde ne de Tavşanlarda bir sorun yok.
                http://s3.dosya.tc/server25/zKeN0i/11072014678.jpg.html

http://s3.dosya.tc/server25/zKeN0i/11072014677.jpg.html

tasarım üstat dns ayarlarını kaldırın vod çalışıyor diyorsunuz ne modemde nede cihazımda dns yok ona rağmen vod bölümünde filmler almanca hariç açılmıyor oynatılamıyor (10) hatası veriyor başka bir sorun gözükmüyor tavşanlar diğer uygulamalar çalışıyor son yazılımdan sonra oldu ne olduysa fabrika ayarlarına döndüm boot modunda yazılımı tekrar attım bir şey değişmedi lütfen yardım internet ayarlarını kablolu kullanıyorum hem dhcp hemde statik şekliyle siteye yüklemeyi beceremedim artık kusuruma bakmayın

Yorum yap

kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  http://s3.dosya.tc/server25/zKeN0i/11072014678.jpg.html

http://s3.dosya.tc/server25/zKeN0i/11072014677.jpg.html

tasarım üstat dns ayarlarını kaldırın vod çalışıyor diyorsunuz ne modemde nede cihazımda dns yok ona rağmen vod bölümünde filmler almanca hariç açılmıyor oynatılamıyor (10) hatası veriyor başka bir sorun gözükmüyor tavşanlar diğer uygulamalar çalışıyor son yazılımdan sonra oldu ne olduysa fabrika ayarlarına döndüm boot modunda yazılımı tekrar attım bir şey değişmedi lütfen yardım internet ayarlarını kablolu kullanıyorum hem dhcp hemde statik şekliyle siteye yüklemeyi beceremedim artık kusuruma bakmayın
                  Arkadaşım o zaman şöyle bir deneme yapalım. Madem son yazılımı yüklediniz o halde M+ tuşuna basın PORTALA girin karşımıza klasik penceremiz geldikten sonra tekrar normal menüye gelip VOD bölümüne tekrar bir giriş yapalım.Burada AYARLAR menüsünden çözünürlük tercihini ORTA konuma alıp cihazın hafızasına alalım...Sonra aynen VOD lara bir dalalım bakalım ne olacak durum.

NOT:Olaki cihaz yine girmez ise o halde bu seferde cihaza kanal listenizi ve diğer yedeklerinizi yüklemeden YUKARDA yazdıklarınımı uygulayınız.Ha eğer bu sefer girerse cihaz o halde bu sıkıntının nedeni bir şekilde buna yedek olarak kullanmakta olduğunuz kanal listenizdeki DATA uyumsuzlukları neden oluyordur.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

o yazdıklarınızıda denedim nafile ilginç olan bir durum var almanca film var bir bölümde robocop tokarev zor biraderler üçünüde çok seri biçimde açıyor cihazı yeni aldım yazılımda sorun yoksa arızalımı acaba diye düşünüyorum

Yorum yap

kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      o yazdıklarınızıda denedim nafile ilginç olan bir durum var almanca film var bir bölümde robocop tokarev zor biraderler üçünüde çok seri biçimde açıyor cihazı yeni aldım yazılımda sorun yoksa arızalımı acaba diye düşünüyorum
                      Sevgili arkadaşım valla geriye yazacak tek bir şey kaldı...Cihazınızı bir başka yerde ( NET olan ) deneme imkanı varsa orda deneyiniz...Eğer sorun yazılımsal olsa idi diğer SÜPER kullanıcılarındanda bu konuda görüş gelirdi...Artık bu son çare oldu oldu olmadı cihazı servise gönderirsiniz yapacak başka bir şey yok çünkü şu andan itibaren.
                      MACHİNA - 3-D

Yorum yap

sağolasın ilgilendiğiniz için

Yorum yap

bende googleden sayfa açmıyor reset atıyor cihaz.
                          slayt sırrını söyleme dostuna. dostunun dostu vardır. o da söyler dostuna.:zzz:

Yorum yap

slayt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşım şimdi kontrol ettim bende her hangi bir RESET falan sorunu oluşmadı.Modemi kapatıp yeniden açın tüm ışıklar sabitlenince bu seferde MACHİNA yı arka anahtardan önce kapatın sonra yeniden açın.Ve WEB BROWSERİ yeniden deneyiniz.
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

slayt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu hata yazılımla alakalı doktor üstat yazmıştı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X