• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uzun süre acik olunca

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uzun süre acik olunca

minix hd var bende son 1ay icinde aksam cok isininca kumanda görev yapmiyor kumandanlarin ikiside görev yapimiyor
    2yildir kulaniyorum sorusuzdu acaba isininca kumandan gözümü görev yapmiyor normal sari isik yaniyor kumanda gözünde ama bende anlamadim niye olabilir

Kumanda görev yapmıyor derken ?,tuşların hiç biri mi çalışmıyor ?,eğer tuşların bazıları çalışıyor ise kumandayı söküp temizlemek lazım..
    İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

hicbir tus calismiyor 2 kumandada calismiyor bu nexminix serisi2kumandanli ikiside görev yapmiyor neden olabilir sorun
      1 saat elektrik fisinden cekiyorum öyle görev yapiyor kumandanlar sorun uydu cihazinda

Yorum yap

Cihaza RS-232 ile PC üzerinden yazılım yüklemeyi deneyin, faydası olacaktır, cihazınızı mümkün oldukça fabrika ayarlarına alırsanız bazı çakışmaların da önüne geçmiş olursunuz..Datalar da ne kadar çok çakışma olursa o kadar çokta ısınma olur..Mini cihazların kronik sorunu, ısınmaya başladığı zaman cihazların komutlara verdiği tepkiler değişiyor..
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Next_MinixHD_21052014 yazılımını yükleyip fabrika ayarlarına dön.
          bu yazılımdan sonra gelen yazılımlarda internet uygulamalarını geliştirilelim derken
          bişeyleri bozdular.cihazın işlemcisi daha fazla ısınmaya başladı.
          sorun devam ederse arada bir cihazı kamandadan kapat, bir kaç dakika sonra aç belki takılmanın önüne geçersin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X