• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Namaz Vakitleri [Kodi Eklentisi]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Namaz Vakitleri [Kodi Eklentisi]

Selamünaleyküm ustalar uzun süre yoktum. 4-5 ay önce kendim için hazırladığım Namaz Vakitleri eklentisini yaklaşan Ramazan nedeniyle sizlerle de paylaşmak istedim...

İki çeşit görünümde tasarlamaya çalıştım. Birisi detaylı olarak günün tüm vakitlerini ve 7 günlük vakit bilgilerini gösteriyor. Diğeri kısa olarak bir sonraki vakte kaç dakika kaldığını ekranın sağ üst ya da sol üst köşesinde gösteriyor.

Video veya tv izlerken orada sabit kalabiliyor. Kumandadan OK ya da klavyeden enter veya ESC tuşları ile eklentiden çıkış yapabiliyorsunuz.

Ayrıca dilerseniz normal tv ya da video izlerken kısayoldan açmak için Keymap Editor eklentisiyle kumandadan ya da klavyeden kısayol tuşu atayabilirsiniz.

Ayarlar kısmından arka plan rengini yada kısa görünümün ekran konumunu ayarlayabilirsiniz.

Televizyonun çözünürlük ayarına göre X ve Y eksen konumları farklılık göstebilir. Ben 1080p'ye göre varsayılan ayarları sol üst olarak ayarladım. Sağ üst ayarlamak için resimdeki gibi olmalı. Yalnız Kodi'nin varsayılan teması olan Estuary'e göre yazı tipi büyüklüklerini vs konumlandırdım diğer temalarda deneme imkanım olmadı belki şık durmayabilir.

Eklenti Mütebessim Repo'ya eklenmiştir. Şimdiden hepinizin Ramazan-ı Şerifini tebrik eder, hepimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ederim.

Mütebessim Depo konusuna ulaşmak ve eklentinin nasıl kurulacağını öğrenmek için tıklayın.
    Mütebessim Depo'yu indirmek için tıklayın.

Harika bir proje çıkarmışsın dostum, çok yerinde olmuş.

Bunu KODI Forumunda da paylaş derim.

Sevgilerimle...

Yorum yap

@kralex Kardeş emeklerine Sağlık Teşekkürler

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş..Çalışılan her bir emek insana herşey kazandırır.
        Güncelleme hayırlı olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X