• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Eski Yazılımlar Arşiv

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Supneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eutelsat üzerinde kanal taraması yapıyoruz , bazı tv kanalları radyo bölümünde çıkıyor. Bir yığın kombinasyon denedim olmadı. Gece ( yayın var iken ) tarattım aynı , gündüz ( yayın kapalı iken ) tarattım aynı , manuel tarattım aynı , tp listesi girerek tarattım aynı ,otomatik modda aynı. Çözemedim bu işi !
    4-5 Tane adult kanalı kastediyorsun değilmi başka radyo bölümünde tv kanalı yok çünkü taramada o kanallarda şu an video pid yok o yüzden radyo gibi save edebilir gece yayın başladıktan sonra denedinmi gece 1 den sonra radyoları silip tarattınmı
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• nippon1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bendeki cihaz 2919, 1907 kimde acaba?
      19500 hd m2ts dosyalarını iyi kötü oynatıyordu

nippon m2ts çalışmıyor demiştin video bir yere yüklesene test için o türde
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• kanal degiştirme tuşuna seri basın kanallar geçişleri çok ama çok agır tuşdan elinizi çekin kanal degişmeye devam ediyor saygılar
        ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

• euro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          iyi geceler

SD kart deneyen varmı acaba ?
          Samsung 32 GB clas10 SD kart kullanıyorum ve cihazda sürekli harddisk gibi takılı duruyor.Performans mükemmel.32 GB usb bellekten bile çok daha güzel çalışıyor.32 gb kartın kullanımı 30.6 GB ve bu hafızanın %98'i dolu olsa bile ne kayıtta ne de kayıt oynatmada sorun yaşamadım.Süper hızlı.Lakin bunları clas4 veya clas6 kart ile karıştırmayın.clas10 olmalı.Clas10 1080p resim ve videoları oynatmak için üretilmiştir.Tavsiye ederim.32GB hafızalı class10 sd kart yaklaşık 110 ile 150 Tl arasında değişen fiyatlarla satılıyor.Biraz pahalı ama temiz iş

Yorum yap

• dore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Samsung 32 GB clas10 SD kart kullanıyorum ve cihazda sürekli harddisk gibi takılı duruyor.Performans mükemmel.32 GB usb bellekten bile çok daha güzel çalışıyor.32 gb kartın kullanımı 30.6 GB ve bu hafızanın %98'i dolu olsa bile ne kayıtta ne de kayıt oynatmada sorun yaşamadım.Süper hızlı.Lakin bunları clas4 veya clas6 kart ile karıştırmayın.clas10 olmalı.Clas10 1080p resim ve videoları oynatmak için üretilmiştir.Tavsiye ederim.32GB hafızalı class10 sd kart yaklaşık 110 ile 150 Tl arasında değişen fiyatlarla satılıyor.Biraz pahalı ama temiz iş

teşekkürler

Yorum yap

• Pahalıymış epey class 10 32 gb pvra full hd film kaydına pek yetmez ama bence hep boşaltmak pcye aktarmak gerekir

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Pahalıymış epey class 10 32 gb pvra full hd film kaydına pek yetmez ama bence hep boşaltmak pcye aktarmak gerekir
                hocam yetiyor ve bir ayrıntıyı da paylaşayım kaydetmiş olduğum görüntüler normal izlediğim aynı yayınla karşılaştırdığımda fark var.Kaydetmiş olduğum görüntü daha kaliteli.

Yorum yap

• Ben fabrika ayarlarına döndüm. Uydularını tek tek taratıp kanalları yükledim. 3 tane uydu yüklü. Uyduları tek tek dolaşıyorum kanallar açıyor fakat tekrar ilk uyduya döndüğümde sinyal yok diyor. Kanallar açmıyor. Uyduyu kapatıp açtığımda düzeliyor. Fakat yine uydular arasında dolaştığımda başa dönünce yine sinyal yok diyor. Sebep ne olabilir.

Yorum yap

• machina 3d kumanda iyi çekmiyor...

arkadaşlar cihazım biraz uzak kalıyor yani 4 5 m gibi, bazen iyi çekmiyor, kumandanın pillerinide değiştirdim, iyi çekmesi için başka bişeyler yapılamaz mı?

(hani bazı cihazlarda alıcı gözlerini çıkarmanın faydası oluyordu bunun gibi bişeyler)

Yorum yap

• Motor ayarı ve kumanda..

hocam saygılarımı sunarım, motor anten ayarı yaparken hızlı hareket ettir bölümünde, kumandadaki sağ-sol, doğu-batı yönüne çevirme işlemi yaparken tuşa basılı tutsamda bir saniye sonra basmam iptal oluyor çanak duruyor sürekli basma tekrarı yapmam gerekiyor, bir kaç satır alttaki çevirme hızı bölümünü 1 veya 5 yapmam bişeyi değiştirmiyor, sürekli çevirebilmek için ne yapmalıyım, birde kumanda iyi çekmiyor gibi, daha iyi randıman için bişey yapılamazmı ? selamlar..

Yorum yap

• isaekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben fabrika ayarlarına döndüm. Uydularını tek tek taratıp kanalları yükledim. 3 tane uydu yüklü. Uyduları tek tek dolaşıyorum kanallar açıyor fakat tekrar ilk uyduya döndüğümde sinyal yok diyor. Kanallar açmıyor. Uyduyu kapatıp açtığımda düzeliyor. Fakat yine uydular arasında dolaştığımda başa dönünce yine sinyal yok diyor. Sebep ne olabilir.
                        cihazin yakininda kablosuz telefon varsa cihazi etkiliyor bilginize.

Yorum yap

• Dün akşam çok ilginç bir şey yaşadım.Atv HD izlerken A haber Hd kanalına geçtim birde ne göreyim A haber HD kanalı da Atv HD olmuş.2 tane ATV HD oldu.A Haber HD gitti.TP tekrar tarattım ve kanalı buldum.

Yorum yap

• echinox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            cihazin yakininda kablosuz telefon varsa cihazi etkiliyor bilginize.
                            Kablosuz telefon yok. Anlamadım neden oluyor.

Yorum yap

• isaekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Kablosuz telefon yok. Anlamadım neden oluyor.
                              cihazla alakali bir sorun olacagina sanmiyorumsiz en iyisi sisteminizi kontrol edin.sabit sistem kullaniyorsaniz diseqc switsh veya cihazda diseqc ayarlari dogru mu sorun yasadiginiz uydunun LNB yi bi kontrol edin.

Yorum yap

• echinox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                cihazla alakali bir sorun olacagina sanmiyorumsiz en iyisi sisteminizi kontrol edin.sabit sistem kullaniyorsaniz diseqc switsh veya cihazda diseqc ayarlari dogru mu sorun yasadiginiz uydunun LNB yi bi kontrol edin.
                                Aynı sistemi 19500'e takıyorum problemsiz çalışıyor. Fakat uydu sıralaması farklı, 19500'de turksat, Hotbird ve eutelsat, machina 3D'de ise eutelsat, hotbird ve turksat.Sıralamayı değiştirebilirmiyim. Belki sıralamadan kaynaklanıyor olabilir.
                                Ayrıca fabrika ayarlarına dönmeden önce tarama yapıyordum yeni bulduğu kanalları kaydetmiyordu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X