• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus (07-09-06) Yazılımları ile İlgili Görüşler Ve Sorunlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 ve doktor ustalarım elerinize sağlık emeğiniz için teşekkür ederim

Yorum yap

Değerli form ustalarım ve bu konudan anlayan arkadaşlarım birşey merak ediyorum. Ben daha yeni olduğum için fazla anlamıyorum. Son yazılım da ne gibi değişikler oldu benim makinem next 2000x cıs plus hangi kanalları izleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Emeği geçen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İYİ ÇALIŞMALAR

Yorum yap

muratince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Değerli form ustalarım ve bu konudan anlayan arkadaşlarım birşey merak ediyorum. Ben daha yeni olduğum için fazla anlamıyorum. Son yazılım da ne gibi değişikler oldu benim makinem next 2000x cıs plus hangi kanalları izleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Emeği geçen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İYİ ÇALIŞMALAR
        @murat bu yazılımlarda tps paketleri atılan softcam'lerle daha çabuk açılmaktadır.bilgilerinize...
        Forum Kuralları

Yorum yap

2000 cıs plus için yeni yazılımda bu ağustos ayındaki yazılımda olduğu gibi kanal listesi siliniyormu? elimizdeki hazır kanal listeleri yüklenebiliyormu? ilginiz için teşekkür ederim

Yorum yap

mach1 hocam,
            2500 DPCI Plus FMB lerin, TPS full aes olması için, teletextsiz eski yazılımı ve yeni softcam ı yüklersek, full au olur mu?
            Saygılar

Yorum yap

serkank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              2000 cıs plus için yeni yazılımda bu ağustos ayındaki yazılımda olduğu gibi kanal listesi siliniyormu? elimizdeki hazır kanal listeleri yüklenebiliyormu? ilginiz için teşekkür ederim
              Eğer 613a yazılımından bu yazılıma (613b) geçiyorsan kaybolmaz da eğer 613a dan eski sürüm yazılımla geçersen kaybolur diye biliyorum.

Yorum yap

mach1 ve doktor hocam fmb yazılımları ne zaman gelir?
                umarım cok beklemeyiz...
                emek ve çalışmalarınız için çok teşekkürler

Yorum yap

CI BÖLÜMÜNE İSİMLER YİNE YOK. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKÜRLER 2oooxcıplus 613b

Yorum yap

sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    CI BÖLÜMÜNE İSİMLER YİNE YOK. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKÜRLER 2oooxcıplus 613b
                    isim yok ıd no'ları mevcut,ayrıca yazılarınızı küçük harflerle yazınız lütfen...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

Yazılım güzel hazırlanmış.Daha hızlı açıyor.Ellerinize sağlık.
                      Next YE-2000 X CIS PLUS
                      http://www.fideliomicros.net.tc/

Yorum yap

sayın mach1 usta ve doctor usta..yazılımlar için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum..yazılımda öne çıkan güzel bir özelliği dün akşam farkettim..yazılımı attım ve bir baktım ki cihaz resetlenmemiş kendi kendine..önceden kendi kendini resetliyordu..bu özelliğin eklenmesi mükemmel olmuş hocam sağolun..birde gerçekten tps paketi daha hızlı açıyor test ettim dün akşam..ayrıca teşekkür ederim..emeğinizi saygıl sunuyorum..ekrem®

Yorum yap

üstadlar öncelikle verdiğiniz emeklere saygılar soruma cevap alırsam sevinirim
                          acaba next 2000 ci plus fmb 'lerede yeni yazılım ( aes auto'lu ) çıkacakmı ?

saygı ve hörmetler

Yorum yap

nexti next yapan cı sistemlerden biriydi giderek o cihazlara benzemeye başladı cı bölümüne yeni düzenleme bekliyoruz. isimler geri gelsin . verilen emeklere teşekürler saygılar 2000xcıplus613b.

Yorum yap

safranbolu78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu key dosyasını alabilmek için üyemi olmak gerekiyo
                              safranbolu kardeşim makinalarımız aynı ben yeni yazılım attım tpsler çözülüyormu sende:tr:

Yorum yap

ekrem336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                sayın mach1 usta ve doctor usta..yazılımlar için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum..yazılımda öne çıkan güzel bir özelliği dün akşam farkettim..yazılımı attım ve bir baktım ki cihaz resetlenmemiş kendi kendine..önceden kendi kendini resetliyordu..bu özelliğin eklenmesi mükemmel olmuş hocam sağolun..birde gerçekten tps paketi daha hızlı açıyor test ettim dün akşam..ayrıca teşekkür ederim..emeğinizi saygıl sunuyorum..ekrem®
                                cihazin resetlenmesi olayi yazilima gore degisebiliyor bi onceki yazilim yuklu oldugu icin sizde resetlenmemistir fakat daha eski yazilim yuklu olan arkadaslar bu yazilimi yuklerlerse cihazlari resetlenir... (not olarak yazdim genel kuraldir...)
                                -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X