• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - TVHeadend ile M3U IPTV Listesi Oluşturma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Super repoda olması lazım.Tvh listeyi zaten otomatik güncelleme yapıyor.En büyük sorunu vodlarla ilgili.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
      Super repoda olması lazım.Tvh listeyi zaten otomatik güncelleme yapıyor.En büyük sorunu vodlarla ilgili.
      superrepoda var sanirim, hatta bendekinin ust versiyonu ama superrepo sikintili oldugundan ben kullanamiyorum, kilitliyor benim cihazlari.

Yorum yap

ali.tr Nickli Üyeden Alıntı
        bu arada bilgileri paylasabilirim deneme icin, sikinti olmaz.
        Tamam doğru yapıyorsun usta. TVH hepsini bir çırpıda bulamıyor maalesef. Muxes kısmında Service değeri 0 olanları topluca 100'er 100'er seç. Şurdaki gibi scan statüsü ACTIVE yap. Her seferinde Service kolonundaki sıralamayı yenile 1 olanları seçmeden 0 olanları bu şekilde 7-8 turda tüm kanalları bulabiliyorum.

Benim IPTV linkim de http://xxxxx.com:8000/get.php?userna...&output=mpegts şeklinde bir server. 400 kanalı bu şekilde bulabiliyorum 15 dakika uğraşarak tabi Sıkıntı var.

Ama LibreElec'de yeni bir profil açıyorum. O profile sadece IPTV Simple Clienti kuruyorum alternatif seçenek olarak.

Yorum yap

Eh o zaman XtreamCodes'un diğerlerinden farkı ne ki?

Sevgiler...

Yorum yap

Tvh vod kanalları buluyor ama listeye almıyor.Xstream bunları listeye alıp oynatıyor.Aslında PvrIp tv aynı görevi yapıyor ama oda TVH ile aynı anda hem çalıştırmak sorun hemde kanal listesini ayrı tutmuyor,kanalları tvh listesi ile karıştırıyor olması.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Kanalların kendi sitelerinden verdiği yayınlar bana daha net bence.

Bunun üzerine uğraşıyorum. Bitince isteyenle paylaşırım. Bari membaından olsun.

Adil kullanım kotası kademeli olarak kalkacakmış. AKK miktarı artacakmış. Bir de hıza göre kota bittiğinde düşülecek hızda da iyileştirme yapacaklarmış.

IPTV ile pek işim yok ama önümüzü açarlarsa alışırız belki

Yorum yap

Kolay gelsin.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kanalların kendi sitelerinden verdiği yayınlar bana daha net bence.

Bunun üzerine uğraşıyorum. Bitince isteyenle paylaşırım. Bari membaından olsun.
                  Hocam elinize sağlık, bittiğinde denemek isterim.

Yorum yap

Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
                    kralex arkadaşım bitince test etmek isterim.
                    Sevgiler....

Yorum yap

Kolay gelsin @kralex üstad.

Merakla bekliyoruz.

Yorum yap

Günlük olarak konuları ve mesajları takip ediyorum, güzel bilgiler paylaşıyor üstadlar, teşekkürler.

Sayenizde LE ve TVH'a alıştım. Droid tarafını hiç kullanmıyorum neredeyse.

@IptvSolutions ile görüştüm, ondan server alacağım inşallah. Ona da sordum ama O TVH kullanmadığını ve bilmediğini söyledi.

Sorum şu: IPTV server alınca bana verilen dosyayı/listeyi LE'de kullanabilecek miyim? Sanki yukarıdaki mesajlarda ekleme ve tarama sorunu bahsedilmiş gibi yanlış anlamadıysam

Yoksa droid yolları görünüyor mu bana

Yorum yap

Hem TVH'ye hem IPTV'ye yani her iki PVR İstemcisi'ne de oluyor.

Sorun olmaz yani.

Sevgiler...

Yorum yap

bende de xstream codes iptv server var fakat bende tvheadend de nasıl entegre edeceğim hic bilmiyorum.
                            Sizin bu konuda onun yöntemi tam anlatılırsa oluyorsa bende faydalanmak isterim.

Yorum yap

İlk konuda yazıyor dostlar, ama konuyu tamamını okumanızı tasiye ederim.

Sevgiler...

Yorum yap

en alt satırdaki kanallar iptv kanallarım.sağolsun @byagli nın yardımıyla taratıp tvh arayüzüne kaydettik.aralarından seçip bukette oluşturduk.lakin şöyle bir sorun var 1 gün sonra kayboluyor wetek den kanallar.biz pazar akşamı oluşturmuştuk pazartesi gecesi oluşturduğumuz hiçbir kanal yoktu.ben yeniden oluşturdum 1 gün sonra yine aynısı oldu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X