• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 18Aralık2008 yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

frekansları 1 değer alt a çek dene olmazsa 1 değer yükselt olur........

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      fabrika ayarlarına çevir sonra bütün uyduları sil yeniden tarat tek çare.denemekte fayda var.
      onuda yaptım üstad oda olmadı fabrika ayarlarından uyduyu sıfırladım çanak ayarlarındanda yine bulmuyor kafayı yicem 2000 cıs ta gösteriyor hd yok...

Yorum yap

12188 27500 V 3/4 DVB-S2/8PSK---
        VOOM HD
        NATIONAL GEOGRAPHIC HD
        ender arkadaşım ben bu frekansı alamıyorum..sende nasıl çıkıyor?

Yorum yap

bu yazılımda hortbird de hd kanal acıyormu yoksa menu seklimi değişik tekrar

Yorum yap

ALFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar hepsini gözden geçiriyorum yinede olmuyor kafayı yedim..hepsi gösteriyor thor yok 2000 cıs takıyorum anten kablosunu canavar gibi .anlamadım gitti
            cıs out la bağladımı 2000 hd in den buluyor ama kendi başına yokkk..saygılar .
            arkadasım once aldıgın yere cıhazı getır orda bı densınler eger sorun cıkmazsa diseqc'i değis düzelir diseqc uyum saglamıyor olabılır ben 8'li diseqc'de sorun yasamısdım gıttım baska marka aldım sorun or4tadan kalkdı suanda thor uydusunu seyredıyorum saygılar...
            YÜRÜYOR
            yürüyor yalnız gidiyor
            hayatı vermedi can, ona
            kalbini dinledi gel dedi, ona
            dağ, deniz ve nehir
            düşündü gideyim
            mutlu etmedi bu dünya beni
            bulacakmıyım acaba bir yer
            ağrısız içine yatacağım
            bir toprak gitsem mi acaba
            olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

hakhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadasım once aldıgın yere cıhazı getır orda bı densınler eger sorun cıkmazsa diseqc'i değis düzelir diseqc uyum saglamıyor olabılır ben 8'li diseqc'de sorun yasamısdım gıttım baska marka aldım sorun or4tadan kalkdı suanda thor uydusunu seyredıyorum saygılar...
              sizdedemi olmuştu acaba.disketten şüphelendim çatıyaçıkıp çalışan astra ile yer değiştirdim astar çalıştı.astranın olduğu yere thoru taktım sadece aksu tv çıktı çok enteresan thor da türksat kanalı karıştı..tekrar eski konuma getirdim astra yine d okey thorda hiç bir şey yok.dün akşam 2000 cıs super plusumda çalışıyor aynı disket ile onun out çıkışından 2000 hd ın bağlantı yaptım ozaman buldu ...çok enteresan ama kendi direk anten girişinden thoru bulmuyor dünden beri yapmadığım kalmadı ...

Yorum yap

nikotti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                12188 27500 V 3/4 DVB-S2/8PSK---
                VOOM HD
                NATIONAL GEOGRAPHIC HD
                ender arkadaşım ben bu frekansı alamıyorum..sende nasıl çıkıyor?
                27500 den çıkmaz. 25000 olmalı.

Yorum yap

ALFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sizdedemi olmuştu acaba.disketten şüphelendim çatıyaçıkıp çalışan astra ile yer değiştirdim astar çalıştı.astranın olduğu yere thoru taktım sadece aksu tv çıktı çok enteresan thor da türksat kanalı karıştı..tekrar eski konuma getirdim astra yine d okey thorda hiç bir şey yok.dün akşam 2000 cıs super plusumda çalışıyor aynı disket ile onun out çıkışından 2000 hd ın bağlantı yaptım ozaman buldu ...çok enteresan ama kendi direk anten girişinden thoru bulmuyor dünden beri yapmadığım kalmadı ...

ALFA@ arkadsım sen dedıklerımı bı yap buyk ıhtımal diseqc'den kaynaklanan sorun olması lazım aynı sorunu bende yasadım daha once 4 tane diseqc denedım 4 cüsü oldu ve hala kullanıyorum sorun yok turksatla thorun kasrıma olanagı yok ayarlarda bır yerde yanlıslık var sanırım eger ayaralardan degılse diseqc degıs dene duzelmesı lazım saygılar...
                  YÜRÜYOR
                  yürüyor yalnız gidiyor
                  hayatı vermedi can, ona
                  kalbini dinledi gel dedi, ona
                  dağ, deniz ve nehir
                  düşündü gideyim
                  mutlu etmedi bu dünya beni
                  bulacakmıyım acaba bir yer
                  ağrısız içine yatacağım
                  bir toprak gitsem mi acaba
                  olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

evet 25000 olmalı.

son yazılımdan sonra Thor uydusundan tüm sinyalleri kuvvetli alıyorum ama serverdan açılmıyor,program mı yoksa server mı sorunlu?

Yorum yap

hakhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ALFA@ arkadsım sen dedıklerımı bı yap buyk ıhtımal diseqc'den kaynaklanan sorun olması lazım aynı sorunu bende yasadım daha once 4 tane diseqc denedım 4 cüsü oldu ve hala kullanıyorum sorun yok turksatla thorun kasrıma olanagı yok ayarlarda bır yerde yanlıslık var sanırım eger ayaralardan degılse diseqc degıs dene duzelmesı lazım saygılar...
                      bugün yeni bir disket alıcam inşallah olur next marka kullanıyorum yine next alıcam inşallah olur.ayarlara gelince hepsini doğru yapıyorum ya aksu tv çıkıyor yada hiç bir şey bulmuyor .

Yorum yap

merhabalar arkadaslar aynı sorun bende,de olustu 4 adet canakla 4 uydu seyredıyordum fakat son yazılımı attıktan sonra malesef hortbortten sınyal alamıyorum ne yaptıysam olmadı tekrar eskı yazılıma donmeme rahmen bugun diseqc alıcagım duzelırse disqc de sorun vardır yoksa sanırım cıhazın servise gitmesi gerekiyor.birde diseqc ler bukadar cabukmu arızalanıyor.cunku bu diseqc yi yeni almıstım.ustaların bilgilerine

Yorum yap

ALEYNA12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          merhabalar arkadaslar aynı sorun bende,de olustu 4 adet canakla 4 uydu seyredıyordum fakat son yazılımı attıktan sonra malesef hortbortten sınyal alamıyorum ne yaptıysam olmadı tekrar eskı yazılıma donmeme rahmen bugun diseqc alıcagım duzelırse disqc de sorun vardır yoksa sanırım cıhazın servise gitmesi gerekiyor.birde diseqc ler bukadar cabukmu arızalanıyor.cunku bu diseqc yi yeni almıstım.ustaların bilgilerine
                          ALEYNA12 bende 4 adet çanak kullanıyorum ikisi hareketli bütün güncel yazılımları sırası geleni yüklüyorum ama hot birt başta olmak üzre hiç bir uyduda sorun yaşamadım iki cihazdada belki çanak oynamıştır yada kablonda bi kırılma olmuştur bunları konturol et bi istersen arkadaşım

Yorum yap

bende enteresan olan 2000 cıs super plusta 4 çanak sorunsuz çalışıyor 2000 hd birini görmüyor oda thor çok enteresan ..diskette yerlerini değiştirdim c thor olana astrayı taktım onun yerinede thoru taktım astra c çalıştı..d thor çalışmadı.çok garip bakalım bugün yeni bir disket alacam inşallah problem ondandır....lnb ve kablolarda bir problem yok bana göre artı uydu ayarlarımda doğru (reset attım , fabrika ayarlarına geri döndüm ) diskette yerlerini değiştirdim ...nafile ..saygılar..

Yorum yap

üstadlar birde hotbrideki M2 Mpeg-4 kanalı fta olan ben onu bulamadım taratmalarda çıkmıyor tp ekleden frekansı girip tarattım olmadı.birde pilot açık-kapalı seçeneği var acaba ne seçili olmalı taratırken...

Yorum yap

bende 4 çanakla 4 uydu seyrediyorum yazılımdan sonra, sinyal olmasına rağmen kanalları bulamadı. Hazır kanal listesi yükledim bu seferde kanallarda şifreli yada sorunlu yazısı çıkıyor.Next 5000 uydu alıcımda ve digiturk te bir sorun yok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X