• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT_YE-2000_DOBRATECH_VVEC020.53 02 Aralık 2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• doğrusu bu
    .
    وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

ALLAH ('CC') BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR.
    munafikün suresi, 11. ayet

(''DÜNYADA EN İYİ İNSAN DOĞRU OLANDIR.
    YALANDAN VE GIYBETTEN UZAK DURANDIR.'')

Yorum yap

• ya ben yazdımki sen mesajımı sildin senide anlamak mümkün deyil adam dedi sattığım cihazı ölemişim bende cevap vrdim özlediysen sana vereyim cihazı hepsi bu.
      VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
      NEXT MACHINA 3D
      DİGİTURK CAM MODÜL FULL
      TİVİBU FULL PAKET
      120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
      VESTEL 106 CM terenova 3D
      vestiyer 500 gb hdd
      D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• Arkadaşlar bende önce 8 mart 2010 yazılımı vardı şimdi 2 aralık 2010 yazılımını yükledim
        acaba benmi yanlış yaptım yoksa yazılımmı böyle bilmiyorum şimdi server ayarlarında sadece bir tane Cccam var ve hangi versiyon olduğu yazmıyor onceki eski yazılımda 2 versiyon vardı.Cccam 2.0.11 / Cccam 2.0.12
        2 Aralık yazılımını tekrar yükledim fakat birşey değişmedi.
        Bu sorunu nasıl çözebilirim.

Yorum yap

• Eski yazılıma geri dönebilirsin..
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

• yasal digiturk kartı cyrptoworks sürekli kilitleniyor.
            digiturk kanallarını izlerken ekranda pat diye kanal şifreli veya sorunlu yazıyor.
            ilk açıldıktan sonra 3-5 defa kapat aç yaptıktan sonra bir süre düzeliyor.
            Ayrıca saati manuel ayarladıktan sonra fişi çekilirse saati unutuyor.
            digiturk ve saat problemi çözülürse benim için on numara makine olacak.

Yorum yap

• Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Eski yazılıma geri dönebilirsin..

Ozamanda burda yazılanlara göre Cccam iyi çalışmıyor .

Yorum yap

• Ara yazılım verildi sırf cccam için cccam çalışması fta gibi ama dosya ismini unuttum..
                Computer High Engineer
                Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

• Tekrar ,yeni yazılımı yüklüyor ve deniyorum .emeği geçenlere teşekkürler-ayrıca izmir tamgör servisteki ustama da selamlar, cihazı 1 haftada teslim ettiller.

Yorum yap

• Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ara yazılım verildi sırf cccam için cccam çalışması fta gibi ama dosya ismini unuttum..
                    Bu ara yazılımın ismini ve nerden bulabileceğimi bilen varmı.

Yorum yap

• panzer Nickli Üyeden Alıntı
                      Bu ara yazılımın ismini ve nerden bulabileceğimi bilen varmı.
                      burda var
                      http://www.turkeyforum.com/satforum/...d.php?t=617413

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=57870
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X