• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

xxx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın üstatlara 2 sorum olucak cevaplarsanız sevinirim ...

1. benim next 2000 super plus cihazım var 21.04.2008 yazılımı var.en son cıkan yazılımı yüklemelimiyim arasında cok farklı değişiklikler varmı?

2. 1 hafta önce catıya motorlu canak kurdum 90 cm sirius thor hotbird türksat gibi kanalları problemsiz izlemekteyim dolayısıyla motorlu ayarlarını bilmediğimden bu en son guncel yazılımı atarsam bütün ayarlar sıfırlanırmı ?

Yorum yap

• ne gibi bir sorun var

EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      :::ALL UPDATED NEW K€YS:::

Last update:
      06.01.2009

Nagravision

-Digi TV new
      k€ys 00 2nd update
      -Multicanal
      new k€ys 01 update Hispasat (30°W)
      -polsat new k€ys 01 update

Seca

-RAI (13°E) > Seca 0D UPDATE
      -Mediatech new 0D UPDATE 4°West AMOS

BISS

Sirius 4.8° E

"1+1" on 12073 H 27500 3/4

Rouge Fm - Radiochannel

Hotbird - (13°E) -12476 H 27500 3/4

DCW

MTV Trax 28.5°E freq:11896 V 27500 2/3

free server :

2000 hd ıcın newcamb user ve pass ıcın #208 mesaja bakın

verilen dosyalarda problem var daha evvelde yazdım sorumu yanıtlamadınız thor uydusunda hiç bir kanal izleyemiyorum *** bölümünde nagra biss ve viacces ler bomboş hiç bir şey yazılı degilsorun nedir acaba hatalı dosya büyük dosya diye uyarı veriyor tasarım ın ,uzman ın ve ekurel in dosyalarıda aynı hatayı ve sonucu veriyor lütfen bir yanıt verin.

Yorum yap

• RAI UPDATED NEXT 0C

Hotbird 6 (13.0E) 10992V S/R 27500 FEC 2/3:
        RAI UNO / RAI DUE / RAI TRE etc (Seca/Mediaguard2, IDENT 02E2)

Hotbird 8 (13.0E) 11766V S/R 27500 FEC 2/3:
        RAI UNO / RAI DUE / RAI TRE etc (Seca/Mediaguard2, IDENT 0030)

MEDIATECH UPDATED NEXT 0C

Yorum yap

• sayın ekurel amos 2-3 uydudaki 11260 H 27500 frekansındaki yaınlar 9000xcam ultrada açmıyor fakat 2000cx superde açıyor nedendir aceba
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• karal_72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın üstatlara 2 sorum olucak cevaplarsanız sevinirim ...

1. benim next 2000 super plus cihazım var 21.04.2008 yazılımı var.en son cıkan yazılımı yüklemelimiyim arasında cok farklı değişiklikler varmı?

2. 1 hafta önce catıya motorlu canak kurdum 90 cm sirius thor hotbird türksat gibi kanalları problemsiz izlemekteyim dolayısıyla motorlu ayarlarını bilmediğimden bu en son guncel yazılımı atarsam bütün ayarlar sıfırlanırmı ?
            1-bayagı gerıde kalmıssın bence yukle
            2-hafıza sıfırlanır zaten cok eskı yazılımın var.. tekrar ayarlamak zorundasın..

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sayın ekurel amos 2-3 uydudaki 11260 H 27500 frekansındaki yaınlar 9000xcam ultrada açmıyor fakat 2000cx superde açıyor nedendir aceba

normalde acması lazım cunku n2 kullanıyor ama rsa larda degısıklık varsa bundan dolayı acmaz..

Yorum yap

• iz mir li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                verilen dosyalarda problem var daha evvelde yazdım sorumu yanıtlamadınız thor uydusunda hiç bir kanal izleyemiyorum *** bölümünde nagra biss ve viacces ler bomboş hiç bir şey yazılı degilsorun nedir acaba hatalı dosya büyük dosya diye uyarı veriyor tasarım ın ,uzman ın ve ekurel in dosyalarıda aynı hatayı ve sonucu veriyor lütfen bir yanıt verin.

hangı model cıhazın var arkadasım ... hatalı dosya yuklersen sılebılır bununla beraber *** default yap dosyanı tekrar yukle duzelecektır..

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  hangı model cıhazın var arkadasım ... hatalı dosya yuklersen sılebılır bununla beraber *** default yap dosyanı tekrar yukle duzelecektır..
                  ekurel kardeşim bende next 7500cı var daha evvel verdiginiz keylerle sagolun izliyordum fakat 31 12 de verdiginiz dosya yı atmaya kalktıgımda( merged *** data is greater than maximum size ) diye uyarı veriyor sebebini anlamış degilim yinede atıyorum ama biss nagra ve viaccess yerleri bomboş oluyor nedir bu açıklarsanız sevinirim ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

ekurel kardeşim bende next 7500cı var daha evvel verdiginiz keylerle sagolun izliyordum fakat 31 12 de verdiginiz dosya yı atmaya kalktıgımda( merged *** data is greater than maximum size ) diye uyarı veriyor sebebini anlamış degilim yinede atıyorum ama biss nagra ve viaccess yerleri bomboş oluyor nedir bu açıklarsanız sevinirim ilginize teşekkür ederim.
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1175

Burayı inceleyin.

Yorum yap

baska uyelerden boyle bır sıkayet gelmedı ama keymaker 20 ıle yukleme yapıyorsanız byle bır sorun olusacagını zannetmıyorum..

Yorum yap

• son yazılımı atmamış olabilirsin birde softcam atmadan önce k.eyleri resetle

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          baska uyelerden boyle bır sıkayet gelmedı ama keymaker 20 ıle yukleme yapıyorsanız byle bır sorun olusacagını zannetmıyorum..
                          ekurel kardeşim işte sorunun kaynagını bulduk sayenizde benim pc nin ana kartı gitmişti bütün her şeyimde tabiki şimdi yeniden yapılanmaya gittigim için bazı hatalı işlerde yapmışım en başta keymaker 1.4 yükleme yaparsam bu olur ilgilerinize çok teşekkür ederim gıyabında uzman vede tasarım kardeşime de burdan teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim :bravo::tr:

Yorum yap

• sayın ekurel yanıtınız için teşekkür ederim ben bu rsa dediğinizi nasıl düzeltebilirim amostaki kanalların açması için saygılar
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sayın ekurel yanıtınız için teşekkür ederim ben bu rsa dediğinizi nasıl düzeltebilirim amostaki kanalların açması için saygılar
                              Şuan için Seca1 şifreleme sisteminde RSA kullanımı yoktur. Siz k.eylerinizi kontrol edin bence.

Yorum yap

• teşekkür ederim sayın tasarım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X