• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DİGİX 911U mr de ÇAKIŞMA SORUNU-

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DİGİX 911U mr de ÇAKIŞMA SORUNU-

arkadaşlar çok başıma geldi.sizinle paylaşmak istedim kaon un digix 911 matrix modül gömülü modelinde emuyu yüklesekte bazı paketlerde açmama yada donma kilitmenme gibi sorunların olmaması için içindeki matrixi ucas yapıp susturursak emu sorunsuz çalışıyor .bilginize...

saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar çok başıma geldi.sizinle paylaşmak istedim kaon un digix 911 matrix modül gömülü modelinde emuyu yüklesekte bazı paketlerde açmama yada donma kilitmenme gibi sorunların olmaması için içindeki matrixi ucas yapıp susturursak emu sorunsuz çalışıyor .bilginize...

saygılar...
    -----------------------------------------------------------------------
    bahsettihin uyguladığın dosyayı buraya koyarmısın arkadaşlarda faydalanır bende uygulayım ... .sevgilerle.... mecburen fun6 ile yükliyeceğiz

Yorum yap

MR 1.180_card dosyası ile herşey yolunda... Cihaz emu'dan çözerken modül birimi de smart card'ınızı okur..
      Eklenen Dosyalar

Yorum yap

dostum tpsler gittiği için şuan çalışır sorun yok çakışma olmaz ama tps yüklendiğinde eğer emüyle tps açıp mesela içindeki mr yede cabo yüklenince çakışm ayapıyordu.
        ama şuan söz konusu değil bu olay
        saygılar...

Yorum yap

911 mr gömülüde çakışma yaparsa bunu fun6 kartla cihazın gömülü mrsine yükleyip emüden sorunsuz yazılım yükleyip kullanabilirsiniz.@ruden dosya bu...
          saygılar...
          Eklenen Dosyalar

Yorum yap

danger35 ustad bende 911UZ hw13.42.65 cihazım var ve pentacrypt çakılı modül.ilk sorumpos kartı çalıştırırmı,hayır desteklemiyorsa-modülü matrixe dönüştürebilirmiyim,nasıl ve dosyayı nereden alabilirim.ikinci sorum:üstte vardiğin ucas dosyasını nasıl kullanacaz.şimdiden çok teşekür.

Yorum yap

asef Nickli Üyeden Alıntı
              danger35 ustad bende 911UZ hw13.42.65 cihazım var ve pentacrypt çakılı modül.ilk sorumpos kartı çalıştırırmı,hayır desteklemiyorsa-modülü matrixe dönüştürebilirmiyim,nasıl ve dosyayı nereden alabilirim.ikinci sorum:üstte vardiğin ucas dosyasını nasıl kullanacaz.şimdiden çok teşekür.
              valla benimde sorunum bu nasıl yapacaz bilemiyorum benim cihazın verileri şu

bende dıgıx cihaz var kaonun yazılımını attım ama yerleşik modülünün ne olduğunu bilemiyorum nasıl anlıyacam esas sorunum opost kartı okumuyor diğer kartlarıda okumuyor

cihaz bilgileri şöyle.. ca

model: DSC-911UZ
              İNFO:10.05.20-D1C4
              S/W:V02.00.01
              H/W:V12.42.65
              LODER:V6.1.9
              C.A:3.1.3

birde ca sistem bölümüne girdiğimde cas sılot1: DREEM ROOM yazıyor üstüne oklesem bile işlem yapılamıyor modül içi gözükmüyor bu ne anlamda yada nedir bu modül mr mi yoksa başka bişeymi.

Yorum yap

~~SLAVéSboyZ~~ Nickli Üyeden Alıntı

bende dıgıx cihaz var kaonun yazılımını attım ama yerleşik modülünün ne olduğunu bilemiyorum nasıl anlıyacam esas sorunum opost kartı okumuyor diğer kartlarıda okumuyor

birde ca sistem bölümüne girdiğimde cas sılot1: DREEM ROOM yazıyor üstüne oklesem bile işlem yapılamıyor modül içi gözükmüyor bu ne anlamda yada nedir bu modül mr mi yoksa başka bişeymi.
                Selam cihazında matrix modül var büyük bir ihtimalle onu penta kart okuyucu hale getirmişler mr1080 kart okuyucu olmuş

Yorum yap

~~SLAVéSboyZ~~ Nickli Üyeden Alıntı

DSC-911UZ da hw öyle olması ilginç 13-42-65 olması lazım değilmi mr gömülü değilmi bu?

Yorum yap

@danger35 arkadaşım,

Uzun zamandan beri bu cihazlara servis desteği verdim. Bu sayfayı uzaunca zamandır ziyaret etmemiştim. (!)

@slavwzboy loader yanlış!.. önce 1.12'yi devamında 5.16'yı yüklemelisiniz!..

Emu'dan çözmek isteyenler için ilk mesajımda verdiğim dosyalar geçerlidir. UCAS 3.0 dosyası MR'nin yamasız yazılımıdır ve şifreli kanallarda smartcard uyarısı veriyor.. Bir süre sonra can sıkmaya başlıyor tabi..

Saygılarımla.

Yorum yap

sunnye dönüşüm yazılımı varmı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X