• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turksat Network Search ( Şebeke Arama ) Frekans ve Çıkmayan Kanallar Listesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

gurcan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    278 kanal buluyor kör tarama yaptırın.

kör tarama yaptırdım, 278 kanal buldu. Fakat kanalları kaydetmediği gibi eski kanal listesi de olduğu gibi duruyor. Nasıl yeni kanalları kayıt edeceğiz

Yorum yap

bende de 12731 V 3333 frekansından arama yaptırırken 9000 diye bir frekansı tararken kitleniyor. 40 kanal bulabiliyor ve sonra kitleniyor. 11862 h 27500 frekansınıda tarayayım. teşekkürler.

Yorum yap

ne alaka arkadaşım hiç bi sorun yok.şuan itibariyle tüm kanallar çıkıyo.sorun sende genelleme yapmak çok yanlış...

Yorum yap

evet bi ara problemliydi ama şu an bi problem yok tekrar deneyin tüm kanalları bulacaktır

Yorum yap

sorun

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            şebeke açık ve 12731 V 3333 şebeke arama frekansı girip tarattığımda 216 adet kanal buluyor hiç eksik kanal yok.yalnız arama yapmadan önce tp listesini 249 un altına ininceye kadar kalitesi olmayan tp leri silmeniz gerekiyor.ayrıca kör taramada ise her seferinde farklı feed yayınlarını buluyor.
            malesef bende ne kadar taratırsam taratayım 62 kanaldan baskasını bulamadım,napacagız ana kanalların hıcbırısı yok(atv,kanal d,star.vb)

Yorum yap

ben 8000xcam kulanıcısıyım turksattakı tum kanları sıldım 12731/3333 uzereınden netvork arama yaptım tek bı kanla bulmadı bana bu sorun neden kanynaklanıyor bılen varsa yardımcı olsun (Frekans: 12.731Mhz Sembol Oranı: 3333 FEC Değeri: 3/4 Polarizasyon : Vertikal (Dikey) buşekılde yapmaya calıştım yanlizfec değerını değerı 8000xcamlarda değişme şansı yoki:S:S:S

Yorum yap

değişim olmadan önce tüm kanallar problemsiz seyrediyordum yeni freakansları denedim ama hiç birini bulmuyor. Varmıdır bir çare

Cihaz: 2000 x plus yer : Adıyaman
                www.faalinsaat.com

Yorum yap

fatihaltun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  değişim olmadan önce tüm kanallar problemsiz seyrediyordum yeni freakansları denedim ama hiç birini bulmuyor. Varmıdır bir çare

Cihaz: 2000 x plus yer : Adıyaman
                  dostum türksattaki bütün kanal ve frekansları sil sonra cihazına 12731 v 3333 bunu gir şebeke açık yapıp taramayı başlat önce sinyal gelmeyebilir çünkü bazı tp ler de sinyal yok gözüküyor kendisi sinyali tararken bulacaktır
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
                    dostum türksattaki bütün kanal ve frekansları sil sonra cihazına 12731 v 3333 bunu gir şebeke açık yapıp taramayı başlat önce sinyal gelmeyebilir çünkü bazı tp ler de sinyal yok gözüküyor kendisi sinyali tararken bulacaktır
                    Eyvallah sağolasın. Cihaza reset aqttım. sonra türksatı normal otomatik taramayı başlattım. Kanallaları buldu. Herkese kolay gelsin.
                    www.faalinsaat.com

Yorum yap

TÜrksat yenİ frekans

Bendede aynı sıkıntı var.12731/3333 hiç bir şey yok.Zannedersem bu yazılımda ufakdefek eksiklikler var diye düşünüyorum.Benim cihaz tuhaflaştıda biraz.

Yorum yap

ben şimdi tarama yaptım ama önce eski frakansları sildim ve şimdi 279 kanal bende açıyor 12731 v 3333 bu şekilde yaparsanız açar deneyin ben denedim
                        :zipla: :zipla:

Yorum yap

hakeb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          malesef bende ne kadar taratırsam taratayım 62 kanaldan baskasını bulamadım,napacagız ana kanalların hıcbırısı yok(atv,kanal d,star.vb)
                          arkadaşım bulmaz cunku tam ayar yapıyorsunuz ben şimdi arattım ve tüm kanallar cıktı ve vihazımda kanallar mevcuttu ama ben genede taratıyorum. fabrika ayarına dönmeden tüm kanalları silmeden taratırsanız bulmuyor gibi görünüyor ama buluyor biraz dikkat 500 bin kişi yapıyor oluyor 2 kişi beceremeyince türk malına hakaret nasıl bir milletiz biz kendi yaptıgımız işi alkışlamak yerine yuhalıyoruz anlamadım saygılar

Yorum yap

bende de 12731 V 3333 frekansından arama yaptırırken 9000 diye bir frekansı tararken kitleniyor. 40 kanal bulabiliyor ve sonra kitleniyor. 11862 h 27500 frekansınıda tarayayım. teşekkürler.

enderemin arkadaşım bendede kitleniyordu 2 yerde 9000 0 vardı o tps leri silip yeniden tarattım sorunsuz hepsini buldu kolay gelsin

Yorum yap

Atv yi izleyebilen varmı. İzleyen varsa çanak çapı ve sinyal kalitesi hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Yorum yap

ATV Doğu da bende de sorun var, ATV Avrupa da kırılmalı geliyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X