• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5000-6500-7500-8500 Tps Yazılımları 03.06.2008

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

iguchi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzman hocam sordum ama kimse cevap vermedi 7500 ftax cihazım var yeni yazılımı receiver kabul etmiyor this firmware is not fir for your receiver diye bir yazı çıkıyor tekrar emeği geçenlere tşk
    Atmaya çalıştığın yazılım senin cihaza uygun değil demekki. Yanlış yazılım atmaya çalışıyorsun.

Yorum yap

tasarım hocam bağlantımda sorun yok softcam sorunsuz atıyorum cihazın sistem bilgisinde 7500 clx yazıyor bende 7500 xpa olan yazılımı atıyorum kabul etmiyor

Yorum yap

iguchi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tasarım hocam bağlantımda sorun yok softcam sorunsuz atıyorum cihazın sistem bilgisinde 7500 clx yazıyor bende 7500 xpa olan yazılımı atıyorum kabul etmiyor
        7500 lere uygun 3 değişik yazılım var bunları deneyin birisi mutlaka olur.

Yorum yap

teşekurler bize imal yolu ile ulaştırdınız için yazılımların devamını bekliyoruz allah yardımcınız olsun

Yorum yap

uzman hocam buldum 7500 ci xpa yazılı attım cihaza sorunsuz çalışıyor hata bende sagolun yardım için

Yorum yap

slm lar arkadaşlar 2000Xcı plus yazılımı çıkacakmı?

Yorum yap

aoyanik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                slm lar arkadaşlar 2000Xcı plus yazılımı çıkacakmı?
                Burası 2000X Plus bölümü değil.

Yorum yap

elerine sağlık

Yorum yap

sayın hocam neden 8500 fta ya varda 8000X cam yok bunu anlamıyom diyer cihaz daha kötü fakat ona yazılım var ben zamanında çok güzel para verdim ama dediler bu cıhaza yazılım desteyi kesilmez nekadar kötü ilk önce onun kesildi ondan daha kötü cihaza var.
                    :yazyaz::yazyaz:

Yorum yap

Tüm kullanıcı arkadaşalara hayırlı, darısı başımıza olsun.Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Bu hususlarda emeği geçenleri saygı ile karşılıyorum. Next 8000 xcam ların yazılımları çıkacakmı ? Teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar Goldmaster Yazılımları gerek güncel olarak ilginize teşekkürler

Yorum yap

sayın arkadaşlar

next 8000 xcam im var. geçen haftaya kadar keylerini buluyordum. artık yok
                            çöpemi atacaz bu cihazı))))))

Yorum yap

teşekkürler hocam

Yorum yap

tps multısız pek ıc acıcı olmuyor..ana m6 muzık kanalları ıcın bıle ızlenır
                                ReKo

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X