• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 CIS SP - Digitürk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 CIS SP - Digitürk

bende türksat ile hotbird var lig tv'de maç izlicektik digitürk kartını taktım lig tv açılmadı maçı izliyemedik kartı taktıktan sonra makinada bi sersemlik oldu bu emu bölümünde Kontrol diye bi sekem belirdi kartı çıkartmama rağmen hala gitmedi mesela 1111 i tuşluyorum kumandadan gitmiyo sorun neden kaynaklanıyor olabilir.

arkadaşım cihazın gri seri mi yoksa siyah yeni seri mi? En önemlisi hangi yazılım yüklü? Bu bilgileri verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum yap

gri seri en son yazılım yüklü 30.10

Yorum yap

arkadaşım istediğin yazılım bu link de türkiyedeki yasal kartlara yönelik yazılım en son bu verildi bu yazılımı at cihazına dt açar kolay gelsin

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=45399

Yorum yap

dostum ben digütürkten vazgeçtim bu cihazın sapıtması canımı sıkıyo, istediğim kanala kanal nosunu tuşlayarak gidemiyorum o girişler bölümünde kontrol diye bi sekme kaldı gitmiyo anlatabildimi derdimi digitürk kartını takıp izlemek istemiyorum zaten bi maçlık izleyecektim o kadar.

Yorum yap

Son yazılımı boot modunda tekrar yükleyip deneyin.
            VESTEL UD9200 4K LED TV
            ARÇELİK 32" LED TV
            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Digitürk'ün bu sene dağıttığı yeni sistem kartlar, ancak sattığı mâkineler de çalışıyor. Ben geçen yıldan üye olduğum için Super Plus CIS cihaz da sorunsuz bir şekilde Lig tvt yi izlmekteyim.

Kanal numarasını tuşlamak suretiyle kanal değişiminin gerçekleşmediği hususunda başka bir arkadaş ta yazmıştı. Ama onun şikâyeti digitürk kartı ile alâkalı değildi. İşkembe-i Kübrâ dan sallamış olmayalım ama, zannederim bu numerik tuşlarla kanal değişimi olmaması, yazılımdan kaynaklanıyor olabilir.

Yorum yap

bu problemi bir kere daha öyle olmuştu bir başkasının cihazıydı servise götürdüm problemi cözdü yazılımla alakalı bir durum 14.02.2008 nolu yazılımı at düzelir ama bu yazılımı boot modun da atman gerekir usb den atamazsın zaten bilgin olsun.... emu bölümündeki kontrol gidicek bir istediğin kanalı tuşladığın zaman o kanala geceçek sorun ortadan kalkıçak...

sorunu ortadan kaldıraçak yazılım aşağıdaki link de kolay gelsin

http://rapidshare.com/files/16948837...N0_pz.bin.html

Yorum yap

Next Super Plus Serisi 14.02.2008 Yazılımlarından,

NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC117.26_021408_TK2C1N0_pz

Digitürk’ü kendi modülüyle en güzel çözen yazılımdır.

Şu anda kendim kullanıyorum ve kesinlikle sorunsuz.

Ayrıca arkadaşlara katılıyorum kumandadan kanal geçiş problemi son
                  yazılımlarda mevcut. Bu yazılım ve diğer eski yazılımlarda böyle bir problem yok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X