• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D (V5.164) 12.11.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tekkurler hocam eline saglık

Yorum yap

marjinalhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu yazılım ile , Serverdeki yazılım kıyaslanırsa, görüntü kalitesinde bir farklılık varmıdır ?

Eski yazılımın görüntü kalitesi sanki daha berrak ve pürüssüz gibi görünüyor, yeni yazılımda çok dikkat edildiğinde fark edilecek buğulanma var gibi (SD yayınlarda)
      Sizde bu durum nasıldır ?
      Arkadaşlar artık cihazlarımızı kullanmayı öğrenmemiz gerekiyor...Gelen yazılımlar sonrası böyle şeyleri yazmaya gerek yok.! Bakınız her yazılım sonrası SİNEMA modu direkt olarak karşımıza çıkıyor.İşte sizler burada yanılmaktasınız.! Ben görüntü ayarlarından KİŞİSEL olarak seçip kullanmaktayım çokta memnunum.Sizlerede tavsiyem KİŞİSEL olan ayarı Tv nizle birlikte ayarlamanız.Bendeki bu ayar kısmı 15-16-16 dır.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

bu yazılım 3d süpere verilecekmi acaba bilgisi olan varmı

Yorum yap

kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu yazılım 3d süpere verilecekmi acaba bilgisi olan varmı
          Gun icin de form eklenecek bi sorun cikmazsa.

Yorum yap

Yazılım için teşekkürler.

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşlar artık cihazlarımızı kullanmayı öğrenmemiz gerekiyor...Gelen yazılımlar sonrası böyle şeyleri yazmaya gerek yok.! Bakınız her yazılım sonrası SİNEMA modu direkt olarak karşımıza çıkıyor.İşte sizler burada yanılmaktasınız.! Ben görüntü ayarlarından KİŞİSEL olarak seçip kullanmaktayım çokta memnunum.Sizlerede tavsiyem KİŞİSEL olan ayarı Tv nizle birlikte ayarlamanız.Bendeki bu ayar kısmı 15-16-16 dır.
              Evet Dijitalci kardeşimin dediği gibi görüntüde sorun yok her şey çok hoş hoş olmayan tekşey ya yazılım hiç verilmesin yada verildiği zaman her zamanki gibi Next Destek'ten verilsin herkes rahat bir şekilde indirebilsin bu nebiçim bir uygulama bizleri neden yandeksle mandeksle yok alternatif linklerle boğuşturuyorlar ondan sonra işin yoksa uğraş yazılım inmiyor alay eder gibisine ondan sonra yok efendim mozila'yla yok efendim google chrome'ile deneyin yok efendim hiçbiriylede denemiyorum lütfen yetkili arkadaşlar'dan rica ediyorum birdaha tur dışına çıkmayın herkes herzamanki gibi yazılımı yahat indirebilsin.

Yorum yap

bende indiremedim m3u yuusbye atip sonra yazilimi atinca yukluyordu ama m3u dosyasini bulamadim yardim

Yorum yap

hiko41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bende indiremedim m3u yuusbye atip sonra yazilimi atinca yukluyordu ama m3u dosyasini bulamadim yardim
                  Sevgili kardeşim M3U dosyası hariçten verilen IP TV dosyalarını cihazımıza yollamaya yarayan bir dosyadır.Bu dosyayı internet destek menüde bulamazsınız.Yapmanız gereken IP TV menüsüne girip SARI tuşu kullanıp kategorilere göre linkleri yüklemek olacaktır.Yok eğer ben kendi ÖZEL dosyamı yüklemek istiyorum derseniz o zaman buraya o dosyayı koyarım merak etmeyiniz.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

yazilimi atamadigima gore bende bi beceriksizlik var usb takip c+ tusuna basiyorum anahtari acinca eror yaziyor

Yorum yap

hiko41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yazilimi atamadigima gore bende bi beceriksizlik var usb takip c+ tusuna basiyorum anahtari acinca eror yaziyor
                      - Yazılım dosyasını .rar'dan çıkartıp öyle deneyin.

Yorum yap

neyse birisinden yardım alıp yaptım ilgilendigin için sagol

Yorum yap

tavşanlardan 2 ve 3yine çalışmıyor!!!! saygılar

Yorum yap

kamdav51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            tavşanlardan 2 ve 3yine çalışmıyor!!!! saygılar
                            Bu konu zaten YAZILIM NOTLARINDA belirtilmişti...
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Yazılım notlarında sadece 3 belirtilmiş 2cisi söylenmedi.
                              Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Hocam yazılım için teşekkürler sayenizde tv ler renkleniyor bu iks nedir acaba nasıl açarız saygilarla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X