• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 kampanyası hakkında

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tasarım üstadım kusura bakma uyarıyı aldık ama bana yardımcı olabilirmisin her şey içi teşk

Yorum yap

atakan_610 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      tasarım üstadım kusura bakma uyarıyı aldık ama bana yardımcı olabilirmisin her şey içi teşk
      Haberi olmayan Next bayisine söylersin telefonla Yüksel Elektronik'i arar ve teyit eder.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        http://www.next.com.tr/bayiler.aspx

Bu linkten bayiler listesine ulaşabilirsin.
        tasarım o sayfada hangi ili seçersen seç hep aynı adresi gösteriyor zaten alttada Bayii ve Teknik Servislerimiz Güncellenmektedir. diye yazıyor acaba bayi adreslerini görebileceğimiz başka bir yer yokmu ben osmaniyedeyim next ana bayisini bilmiyorumda benim cihazı aldığım yerde kapatmış.
        Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

alo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım o sayfada hangi ili seçersen seç hep aynı adresi gösteriyor zaten alttada Bayii ve Teknik Servislerimiz Güncellenmektedir. diye yazıyor acaba bayi adreslerini görebileceğimiz başka bir yer yokmu ben osmaniyedeyim next ana bayisini bilmiyorumda benim cihazı aldığım yerde kapatmış.
          http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=734
          Daha önce mach1 bu konuyla ilgili bir çalışma yapmıştı yukarıdaki linkte bir gözatın isterseniz. Belki size yakın bir bayinin adresini bulabilirsiniz.

Yorum yap

teşekkürler tasarım
            Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

abi kayseri de galiba kımse yok

Yorum yap

ben orduda baktım kimse yanaşmıyor kampanyaya bayi olarak
                saygılar.

Yorum yap

Aceleye veya telaşeye vermeden izleyelim Kampanyayı yavaş yavaş tüm bayilere bilgi ulaşır.Hiç canınızı sıkmayın.Çözüm bulamazsanız merak etmeyin kargo yoluyla hallederiz.Hepinize kolay gelsin.

Yorum yap

arkadaşlar umarım benim elimde bulunan 9000ci modelimede böyle bi kampanya vururda şu ultranın nimetlerinden bizde yararlanırız.
                    VATANA ASKERE UZANAN
                    HAiN VE DÜŞMAN ELLER
                    KIRILSIN.

Yorum yap

• 8000 lere vermiş olduğunuz son yazılımla next i kötüleyenlere en güzel cevabı vermiş oldunuz mach1 hocam saygılarla.

Yorum yap

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Aceleye veya telaşeye vermeden izleyelim Kampanyayı yavaş yavaş tüm bayilere bilgi ulaşır.Hiç canınızı sıkmayın.Çözüm bulamazsanız merak etmeyin kargo yoluyla hallederiz.Hepinize kolay gelsin.
                        Nebucum sabahtan 3 tane ultra hazırla tüm cihazları elden çıkartacağım 2 tanede cı fta var onlarıda birilerine ihtiyacı olan hediye edersin ok sabah görüşürüz...
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Nebucum sabahtan 3 tane ultra hazırla tüm cihazları elden çıkartacağım 2 tanede cı fta var onlarıda birilerine ihtiyacı olan hediye edersin ok sabah görüşürüz...
                          Vaaay kirli çıkın vaaay.Demek bu hesapla elinde
                          1 adet 8000Xcam
                          1 adet 8000XcamPlus
                          1 adet 8000XcamPlus(PCM1725)var.
                          Bunlar senin ve yerine 9000XcamUltra istiyorsun demek.Emrin olur ne zaman istersen...!
                          Next YE-9000XCAMUltra'lardan
                          birine Türksat/Hotbird
                          birine Türksat/Hotbird/EutelsatW2/Hispasat
                          birinede diseq motor setting'si koyayım.
                          - Newcamd1 biliyorsun zaten her makina için ister kullansın veya kullanmasın standart ve en az bir yıl süreli.
                          - İhtiyacın yoktur ama ben yine koca ustaya jest olsun diye 3 adet makinana Newcamd2 olarak üç ayrı özel account açayım.Bu accountlarda benim sana özel hediyem olsun.Sen nasılsa aylarca serverini paylaştırdın.Teşekkürleri topladın.Böylelikle senin vasıtanla bizde azıcık teşekkür koklamış oluruz.
                          - Ayrıca diğer CI ve FTA cihazların için kime diyorsan ona ismen kargo ederiz sen merak etme.Benim iyilik timsali eşsiz dostum.Herşey için teşekkürler.Hoşçakal.

Yorum yap

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı
                            Vaaay kirli çıkın vaaay.Demek bu hesapla elinde
                            1 adet 8000Xcam
                            1 adet 8000XcamPlus
                            1 adet 8000XcamPlus(PCM1725)var.
                            Bunlar senin ve yerine 9000XcamUltra istiyorsun demek.Emrin olur ne zaman istersen...!
                            Next YE-9000XCAMUltra'lardan
                            birine Türksat/Hotbird
                            birine Türksat/Hotbird/EutelsatW2/Hispasat
                            birinede diseq motor setting'si koyayım.
                            - Newcamd1 biliyorsun zaten her makina için ister kullansın veya kullanmasın standart ve en az bir yıl süreli.
                            - İhtiyacın yoktur ama ben yine koca ustaya jest olsun diye 3 adet makinana Newcamd2 olarak üç ayrı özel account açayım.Bu accountlarda benim sana özel hediyem olsun.Sen nasılsa aylarca serverini paylaştırdın.Teşekkürleri topladın.Böylelikle senin vasıtanla bizde azıcık teşekkür koklamış oluruz.
                            - Ayrıca diğer CI ve FTA cihazların için kime diyorsan ona ismen kargo ederiz sen merak etme.Benim iyilik timsali eşsiz dostum.Herşey için teşekkürler.Hoşçakal.

bana gönderebilirsiniz hocam saygılar
                            Mach1 Team™

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Kargo ücretini ben karşılarım. mahallemdeki bir yoksula vermek isterim FTa lardan birini...
                              İstenirse anlamlı bir ücret de ödenir...
                              Saygılar...
                              [S][/S]Kazatacı[S][/S]

Yorum yap

• Dün yollandı çoktan 2 pm atan arkadaşa nebutv tarafından tüm 8000 lerimde gitmiş oldu 8000 hikayeside burda bitmiş oldu benim açımdan bitirenler sebep olanlar sağolsun...
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X