• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

"Üzüntülüyüz ama lig uzun"

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• "Üzüntülüyüz ama lig uzun"

7 Kasım 2015 23:27 NTV Spor ve Ajanslar

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında deplasmanda 4-3 kaybettikleri Çaykur Rizespor maçını telafi edeceklerine inandıklarını söyledi.
    Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Çaykur Rizespor camiasının kendilerini çok iyi ağırladığını ve bundan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
    Maç içerisinde sakatlıklar yaşandığına değinen Sezgin, "Beklemediğimiz sakatlıklar oldu. Bunlar yorgunluğa bağlı olabilir. İstediğimiz golü bularak, öne geçmeyi de başardık ama kazanamadık. Seyirciler açısından son derece zevkli bir maç oldu. Toplam 7 gol izlediler. Son dakikalarda bir şansızlığımız var. Ya gol yiyoruz ya da atamıyoruz. Üç puan kaybettiğimiz için üzüntülüyüz ama lig uzun, devam edeceğiz" diye konuştu.
    Sarı-kırmızılı kulübün yöneticisi, maçın son dakikasında yenilen gollerin kondisyon ile ilgili olmadığını kaydederek, "Son iki dakikanın kondisyonu olmaz. Son anlarda belki bir dikkatsizlik, 'maç bitti düşüncesi' oluştuğunu zannediyorum. Rakip takım çok iyi kontratakla oynadı. Özellikle ilk devre çok etkili oynadılar. Futbolda böyle sonuçlar oluyor" ifadelerini kullandı.
    Transfer çalışmalarının her zaman devam ettiğini belirten Sezgin, "Transfer devre arasında olabilir. Ekibimiz çalışıyor. Yönetim de uygun görürse transfer yapacağız" şeklinde konuştu.

ntvspor.net

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
    ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina
Hazırlanıyor...
X