• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D (V5.208) 06.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D (V5.208) 06.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Next Machina 3D (V5.208) 06.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Yazılım Notları :
    Kod:
    [COLOR="Red"]- Android uzaktan kumanda desteği eklendi.[/COLOR]
    - Youtube bazı içeriklerin oynatılmaması düzeltildi.
    - Youtube yeniden tasarlandı.
    - Teletext düzenlendi.
    - VOD hata mesajları düzenlendi.
    - IPTV stabilitesi arttırıldı.
    - IPTV buffer özelliği eklendi.
    - IPTV kanal değiştirme hızı geliştirildi.
    - Radyo modunda ekran koruyucu hatası düzeltildi.
    - Kartina Player VOD sorunu düzeltildi.
    - Doktor'a Teşekkürler.

İNDİR

İNDİR (Alternatif)
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Next Machina 3D Serisi Android cihazlar için Uzaktan Erişim Uygulaması (Apk)

Android işletim sistemli Kullanıyorsanız (Telefon,tablet vs.) ve işletim sisteminiz 4.00 ve üzeri bir sürüme sahip ise

Eklentideki uygulamayı Andoraid işletim olan cihazınıza kurarak Next Machina 3D serisi cihazınıza telefon yada tabletiniz ile Sanal klavye sayesinde kolayca ulaşarak Next Machina 3D Süper cihazınızı kontrol edebilirsiniz..

Next Machina 3D Cihazınızın 06.12.2014 tarihli güncel yazılımı cihazınıza yükleyerek
    Cihazınızın Menü - Ayarlar - Tercihler Kısmına gelerek

Phone RCU kısmını Açık yaparak kaydedinin

İnternet ayarları kısmından cihazın aldığı IP numarasına bakıyoruz..

Daha sonra Android cihazınızda uygulamayı çalıştırarak IP Adress Yazan kısma Machina 3D serisi cihazınızın aldığı IP adresini girerek Connect tuşuna basarak uydu alıcınızı kontrol etmeye başlayabilirsiniz..(Full fonksiyon kumanda bulunmaktadır,sınırlı kullanımdır.)

İOS işletim sisteminde çalışmaz.!

Uygulamayı kullanabilmeniz için Next Machina 3D cihazınız ve Andorid cihazınız AYNI AĞ ÜZERİNDE OLMALIDIR.!!

Uygulama kullanımında cihazdan cihaza farklılıklar olabilir..

Smart RCU(Apk) İNDİR
    Smart RCU(Apk) İNDİR
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Teşekkürler kardeşim daha dünkü yazılımı yeni yüklemiştik alışamadan yenisi geldi.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Tavşanlarda düzelme yok mu?
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık, Doktor ve karbon özellikle sizlere çok teşekkürler.
          Rus iplerinde "bağlanıyor" penceresi geliyor ve cihaz kararsız kalıyor kitleniyordu, bir saat a yakın bekledikten sonra zorunlu olarak 2-3 defa arkadan kapatmak zorunda kaldım ayrıca Rus karakterli yazıları da soru işareti olarak görüyordu belkide ondandır okuyamıyordu umarım bu sorun hallolmuştur.
          Saygılarımla.

Değerli dostlarım Bottan yükleme yapmadım usb nin içine girip oradan yazılımı bulup tıklamak suretiyle yapıyorum, merak ettiğim yeni yazılımı yükleyince eski yazılım kendiliğinden siliniyor mu?
          Bu şekilde yüklemenin bir sakıncası olur mu?
          zamanla cihazda yer sıkıntısından oluşan şişmeler yavaşlamalar kilitlenmeler olabilir mi?
          En güvenli yükleme metodu hangisidir.
          Şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

sinbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık, Doktor ve karbon özellikle sizlere çok teşekkürler.
            Rus iplerinde "bağlanıyor" penceresi geliyor ve cihaz kararsız kalıyor kitleniyordu, bir saat a yakın bekledikten sonra zorunlu olarak 2-3 defa arkadan kapatmak zorunda kaldım ayrıca Rus karakterli yazıları da soru işareti olarak görüyordu belkide ondandır okuyamıyordu umarım bu sorun hallolmuştur.
            Saygılarımla.

Değerli dostlarım Bottan yükleme yapmadım usb nin içine girip oradan yazılımı bulup tıklamak suretiyle yapıyorum, merak ettiğim yeni yazılımı yükleyince eski yazılım kendiliğinden siliniyor mu?
            Bu şekilde yüklemenin bir sakıncası olur mu?
            zamanla cihazda yer sıkıntısından oluşan şişmeler yavaşlamalar kilitlenmeler olabilir mi?
            En güvenli yükleme metodu hangisidir.
            Şimdiden teşekkürler...
            - Hiç bir sorun olmaz. Yeni yazılım yüklenince diğeri zaten otomatik olarak siliniyor.

Yorum yap

bu uygulama hiç çalışmıyor boş bir eklenti

Yorum yap

welato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bu uygulama hiç çalışmıyor boş bir eklenti
                Arkadaşım nasıl çalışmıyormuş diğer forumlarda kaç kişi çalıştığını yazdı lütfen yanlış bilgi verip kullanıcıları boşuna yanıltmayın.! Sizin telefonunuzda çalışmayabilir ama çalışan sistemlerde var.Hatta TABLET lerde bile çalıştığını yazan var...
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Ben çalıştırdıysam bu uygulama çalışıyor yalnız dikkat edilmesi gereken ve buraya yazılmamış olan şey şudur.
                  Cihazın aldığı İP adresi cihaz üzerinde şöyle çıkıyor misal 112.113.005.104
                  Bu uygulama üzerinde şöyle girilmesi gerekiyor. 112.113.5.104 şeklinde
                  Cihazdaki yazan gibi girince uygulama çalışmıyor buna mutlaka dikkat edilmesi gerekir.

Yorum yap

Karbon hocam Tavşanlar masada mı bundan bir haberiniz var mı ?

Yorum yap

server açıkmı

Yorum yap

cumartesi yazilimi attim server acikti pazar server acmadi

Yorum yap

Emeği geçen arkadaşlara, üstadlarımıza teşekkürler.

Yorum yap

Bu üçüncü yazılım oldu TÜRKSAT Exspres tarama ekleneli maleserf bu üçündede TÜRKSAT Exspres taramayla gelen kanallarda halen Teletext çalışmıyor dahada önemlisi TÜRKSAT Exspres taramayla yeni kanallar gelmiyor örneğin TRT Spor HD ve TRT Belgesel şimdi düşünüyorum TÜRKSAT Exspres tarama ne işe yarıyor???.

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bu üçüncü yazılım oldu TÜRKSAT Exspres tarama ekleneli maleserf bu üçündede TÜRKSAT Exspres taramayla gelen kanallarda halen Teletext çalışmıyor dahada önemlisi TÜRKSAT Exspres taramayla yeni kanallar gelmiyor örneğin TRT Spor HD ve TRT Belgesel şimdi düşünüyorum TÜRKSAT Exspres tarama ne işe yarıyor???.
                              - Turksat Express tarama, Turksat TKGS sistemiyle entegre çalışıyor.
                              - Size zahmet tarama bittikten sonra verilen bilgiyi tekrar gözden geçirin.
                              - Neyse siz zahmet etmeyin diye ben an itibariyle kanalları tarattım ve resmini de sizinle paylaşıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X