• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel. Kanal taşıma düzenleme görebildin mi? Eskiden kanal ismi obselite gibi abuk kelime ekleyip duruyordu şimdi nasıl?

Kanal isimleri düzgün fakat eksik kanal buldu. Lnb lof ayarlarına bakıyorum.

Kanal sıralama ile ilgili kısma henüz gelmedim. Pvr istemciye özel ayarlar icinde o kısım vardı. Eksik Kanal bulma sorunu aşamazsam sıralamaya da gerek olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• wetekmember Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kanal isimleri düzgün fakat eksik kanal buldu. Lnb lof ayarlarına bakıyorum.

Kanal sıralama ile ilgili kısma henüz gelmedim. Pvr istemciye özel ayarlar icinde o kısım vardı. Eksik Kanal bulma sorunu aşamazsam sıralamaya da gerek olmaz.

Deneyip haber verin lütfen. Vdr kullanmak tvhdan kolay olursa. Herkes kullanabilir.

Yorum yap

• simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Deneyip haber verin lütfen. Vdr kullanmak tvhdan kolay olursa. Herkes kullanabilir.

Eklenti sorunlu. Hiç çalışmaz oldu. Eksik kanal buluyordu artık hiç bulmuyor. Forumda yazılım birimine hata raporlayan kullanıcılar var ise istenilen bilgileri paylaşabilirim.

Yorum yap

• Tamam dostum, verirsen yazılı olarak ben düzenleyip veririm.

Teşekkürler...

Sevgiler...

Yorum yap

• Dostum bu (krypton2) yazılımda hotbird'teki 4K yayınlarına uzun süreli baktınızmı?Özelliklede TravelXP 4K kanalı.Baktınız ise sonucu paylaşabilirmisiniz?
            Kanallara baktıktan sonra diğer kanallara bir zap yapabilirseniz memnun olurum.
            Teşekkürler.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Ne oluyor ki abi?

Sevgiler...

Yorum yap

• Yayın donup kalıyor sonrada diğer kanalları göstermiyor.Durarak gösteriyor.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Log atayım.

http://pasted.co/36c72b37
                  http://pasted.co/26462edf

Yorum yap

• Debug log olmalı.

Sevgiler...

Yorum yap

• Bende de trt 4k takılıyor. Hd yayınlarda hatta iptv yayınlarda kırılma oluyor. Daha evvel beta sürümün birinde de aynı sorunu yaşamıştım.

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Debug log olmalı.

Sevgiler...
                        Tvh log istemiş bende kodi log göndermiştim.Şimdi düzelttim tvh içindeki service.log gönderdim.

Yorum yap

• Ben döndüm eski sürüme. Bence yeni sürümü beklemek lazım.

Yorum yap

• Aynen en mantıklısı ben de döndüm.

Yorum yap

• https://github.com/Raybuntu/LibreELE...b-krypton-alt2 buna güncelleyin.

De sayfa bende açılmıyor nedense.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                https://github.com/Raybuntu/LibreELE...b-krypton-alt2 buna güncelleyin.

De sayfa bende açılmıyor nedense.

Sevgiler...
                                @ozkaradag hocam sayfa açılıyor ben şimdi indiriyorum güncellemeyi yapacağım

saygılar
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X