• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2001 plus bağlantı kurulmuyo

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2001 plus bağlantı kurulmuyo

arkadaşlar ii günler bende next 2001 plus var yazılım atamıyorum daha doğrusu bağlantı kurulmuyo kablo fln sağlam onlarda sorun yok ama yazılım atamıyorum biri yardım edebilirmi acaba 5 gündür yazıyorum farklı konulara ama kimse cevap vermiyo ayrıca ekranda 8888 çıkıyo tuşları görev yapmıyo ayrıca televizyon ekranına görüntü gelmio yardım!!!! :ıhh:

next 2001 plus bağlantı kurulmuyo

[B]arkadaşlar ii günler bende next 2001 plus var yazılım atamıyorum daha doğrusu bağlantı kurulmuyo kablo fln sağlam onlarda sorun yok ama yazılım atamıyorum biri yardım edebilirmi acaba 5 gündür yazıyorum farklı konulara ama kimse cevap vermiyo ayrıca ekranda 8888 çıkıyo tuşları görev yapmıyo ayrıca televizyon ekranına görüntü gelmio yardım!!!!

Yorum yap

kartal034 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      [B]arkadaşlar ii günler bende next 2001 plus var yazılım atamıyorum daha doğrusu bağlantı kurulmuyo kablo fln sağlam onlarda sorun yok ama yazılım atamıyorum biri yardım edebilirmi acaba 5 gündür yazıyorum farklı konulara ama kimse cevap vermiyo ayrıca ekranda 8888 çıkıyo tuşları görev yapmıyo ayrıca televizyon ekranına görüntü gelmio yardım!!!!
      Cihazı kapatıp yada fişten çekin p+ ya basarak açınız yada fişe takınız ekranda 0030 yada 0300 çıkarsa yazılımı ampülden atınız.Çıkmassa servise veriniz.

Yorum yap

arkadaşım ilginizden dolayı teşekkür ederim ancak ekranda o yazılar çıkmıyo ve p+ işlemiyo

Yorum yap

kartal034 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşım ilginizden dolayı teşekkür ederim ancak ekranda o yazılar çıkmıyo ve p+ işlemiyo
          flash arızalı servise götürün

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...103#post410103

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X