• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next2000cx ve cıs hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next2000cx ve cıs hakkında

arkadaşkar cx ve cıs serilerinde usb den gerek version gerekse key atarken hatta mp3 dinlerken hiç problem yasamıyorum.ancak müsterilerime bir türlü resimlerini usb den izletemiyorum nerede yanlış yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.unutmadan cx e cıs yazılımı atılıyormu elimdeki cihazda cıs yazılımı var cx olmasına rağmen .şaşırdım softcam için link verir misiniz sitede bulamadım

multiler çökmedi çalışıyor resim olayında flaş diskin fat 32 formatında olması lazım resimlerinde
    JPEG formatında olması lazım bizlerde bir sorun yok gayet güzel seyrediyoruz benim söyleyeceklerim bunlar belki bilmediğim konularda olabilir diğer arkadaşlarımda yardımcı olurlar
    saygılar sevgiler
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

mursat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşkar cx ve cıs serilerinde usb den gerek version gerekse key atarken hatta mp3 dinlerken hiç problem yasamıyorum.ancak müsterilerime bir türlü resimlerini usb den izletemiyorum nerede yanlış yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.unutmadan cx e cıs yazılımı atılıyormu elimdeki cihazda cıs yazılımı var cx olmasına rağmen .şaşırdım softcam için link verir misiniz sitede bulamadım
      Cx cihazında Cıs yazılımı varsa cihazına uygun yazılımı RS232 ile StbLink Editör ile Boot modunda atıp, düzeltebilirsin. Softcam için ise "Next Emulation Key Files Mach1 & Tasarım" bölümüne bakabilirsin.

Yorum yap

cihaza atılan resimlerin boyutu fazla büyük olabilir.maximum 720*576 olmalı.acdsee yada diğer resim proğramlarıyla halledilebilinir.saygılar
        --------Eller bene beg diyormuş nedim,
        ben senin bene bir ola deyişini istirem.
        ---------

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X