• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT_YE-2000_DOBRATECH_VVEC020.53 02 Aralık 2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• illahi ben mi? yapayım bu yazılımı
    .
    وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

ALLAH ('CC') BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR.
    munafikün suresi, 11. ayet

(''DÜNYADA EN İYİ İNSAN DOĞRU OLANDIR.
    YALANDAN VE GIYBETTEN UZAK DURANDIR.'')

Yorum yap

• üstadlar üzerinize alınmayın

size her zaman saygılar
      .
      وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

Yorum yap

• why there is no the new software? other similar devices have a new version 20.72

Yorum yap

• vazhatu Nickli Üyeden Alıntı
          why there is no the new software? other similar devices have a new version 20.72
          bu ne şimdi yazmışsınız
          biz zor biliyor turksh
          sen yazmışsın engilish
          .

Yorum yap

• ya arkadaşlar bu dobratec in düzgün yazılımı ne zaman çıkacak MOTOR dönmüyor,USB yi görmüyör KISA ZAMANDA İNŞALLAH DÜZELİR.

Yorum yap

• 20.72 diger bütün cihazlara çıktı malesef dobraya halen yok uzun zamandır doktordanda ses yok gerçi sinirlendimi ortaya çıkar
              next machina 3d

Yorum yap

• arkadaşlar şimdi bana birileri kızacak ama bunları söylemek zorundayım şu 1 ay içinde next hd serilerin tümünü kullandım next 18500 next 19500 next 2010 tiger inanın bunların hepsini toplasınız bir cihaz etmez next bana göre hd cihaz konusunda sınıfta kalmıştır elide şuan birtek next 2000 dobratech kaldı 4 aralık yazılım yüklü yani next in en üst sınıf hd cihazı bunun dışında next in diyer 3 model hd cihazı sınıfta kalmıştır bu sadece benim fikrimdir lütfen kimse bu eleştrime kızmasın .
                VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                NEXT MACHINA 3D
                DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                TİVİBU FULL PAKET
                120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                VESTEL 106 CM terenova 3D
                vestiyer 500 gb hdd
                D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• dobratech cihazı güzel ama yazılımı beceremiyorlar.son yazılımı bile başka cihazdan
                  uyarlama.ben manhattan yazılımı kullanıyorum.en son 20.72 çıktı.gayet memnunum

Yorum yap

• Bugun ıtıbarıyle NEBUTV den Next 2000 Dobratech siparişini verdim hayırlısı olsun...
                    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

• LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Bugun ıtıbarıyle NEBUTV den Next 2000 Dobratech siparişini verdim hayırlısı olsun...
                      dostum hayırlı olsun görüntü full hd güle güle kullan
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• hayırlı olsun
                        next machina 3d

Yorum yap

• yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dostum hayırlı olsun görüntü full hd güle güle kullan
                          Çok teşekkür ederim dostum

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hayırlı olsun
                            sağol dostum

Yorum yap

• Benim gibi birde TUPLU tv kullananlar için goruntu kalıtesını % 20-30 oranında daha da netlestırıyor Next YE 1111 ( 1.5 Metre SCART-SCART Kablo ) Bu kablo HD kullananlar ıcınde ıdeal ben memnunum Next 2000 Dobratech goruntu kalıtesınden bu kablo ıle daha da guzellestı.İsteyenler tavsıye ederim.

Next Scart video kablosu, scart bağlantısı olan video cihazları ile yine scart bağlantısı olan görüntü cihazları arasında en iyi ses ve görüntü bağlantısı kurmak isteyen kullanıcılar için tam çözüm sunar. Scart bağlantısının desteklediği tüm ses ve görüntü sinyal tiplerini sorunsuz iletir 21 adet bağlantı pininin tamamı kullanılmıştır.

SCART - SCART üç kat korumalı ve altın kaplama konnektörlü kablonuz, oksijensiz saf bakırdan (OFC) imal edilmiştir ve bu özelliği sayesinde yüksek sinyal kalitesi sunmaktadır. Üç katlı kablo koruması ile EM ve RF parazitleri minimum seviyeye iner ve altın kaplama konnektörler ile de sıkı ve sorunsuz bağlantısı tamamlanır.

HD veya SD standartlarının herhangi birinde video ve ses sinyallerini aynı anda iletmekde sorunsuz çözüm sunmaktadır.

http://www.nebutv.com.tr/default.asp?git=9&urun=697#. bakınız

Yorum yap

• gazisinan Nickli Üyeden Alıntı
                                arkadaşlar şimdi bana birileri kızacak ama bunları söylemek zorundayım şu 1 ay içinde next hd serilerin tümünü kullandım next 18500 next 19500 next 2010 tiger inanın bunların hepsini toplasınız bir cihaz etmez next bana göre hd cihaz konusunda sınıfta kalmıştır elide şuan birtek next 2000 dobratech kaldı 4 aralık yazılım yüklü yani next in en üst sınıf hd cihazı bunun dışında next in diyer 3 model hd cihazı sınıfta kalmıştır bu sadece benim fikrimdir lütfen kimse bu eleştrime kızmasın .
                                Sana katılıyorum ama kabul etmek gerekir ki Next 2000 Dobratech donanım olarak gerçekten mükemmel bir cihaz.. Yazılım konusunda başarısız oldu cihaz.. Ben hem Super HD'yi hem de Dobratech'i sattım; 18000 CIS Silver'ı satmam da an meselesi.. Elimde sadece CX Super Net kaldı o cihazdan çok ama çok memnunum yazılımı on numara stabil çalışıyor. Ama Dobratech'i özlemedim dersem de yalan olur be kardeş..
                                DIGITURK IRDETO MODUL
                                D-SMART D-FIX MODUL
                                TİVİBU IRDETO MODUL
                                ---------------------------
                                SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
                                -------------------------
                                TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
                                HUMAX 4TUNE 4K
                                KATHREIN 926 4K
                                VU+ DUO 4K
                                DREAMBOX ONE 4K
                                WETEK PLAY 2 4K