• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

satılık 9000

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• satılık 9000

yukarıda ozellikleri olan cihaz 1 seneyi yeni bitirdi ve satılıktır ultra alacağım için satıyorum ilgilenenler pm atabilir fiyatı 150 ytl'dir lig tv modülüde fiyata dahil edilmiştir.

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

[B[COLOR="Blue"]]yukarıda ozellikleri olan cihaz 1 seneyi yeni bitirdi ve satılıktır ultra alacağım için satıyorum ilgilenenler pm atabilir fiyatı 150 ytl'dir.[/COLOR][/B]
    bende bır tane var, ne yazıkki bu fıyatta senın cıhaza talıp olurdum,denenmış ve temız bır cıhaz olduğuna emınım,yınede etrafa soruşturacağım,saygılarımla..
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

bende 3 adet 2. el var 100 ytl den veririm 9000 cı

Yorum yap

yaren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bende 3 adet 2. el var 100 ytl den veririm 9000 cı
        yerın neresı,cıhazlar temızmı?
        .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

cihaz temizdir muammer abi merakın olmasın .şahsen benım kullandığım cihaz.ultra düşündüğüm için satıyorum üzerine bi şeyler verip takasta yapabilirim.

Yorum yap

güncel

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              güncel
              sayın tak doğan ben ust tarafta yüz yeteleye bende var dıyen yaren mesaj sahıbıne sordum ,ne kadar varsa alıp arkadaşlara dağıtçaktım. cevap gelmedı ,aklınces fıyat kırmaya çalışıyor,hala burdayım.yarenden cevap beklıyorum..sanada sevgi ve selamlar...

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın tak doğan ben ust tarafta yüz yeteleye bende var dıyen yaren mesaj sahıbıne sordum ,ne kadar varsa alıp arkadaşlara dağıtçaktım. cevap gelmedı ,aklınces fıyat kırmaya çalışıyor,hala burdayım.yarenden cevap beklıyorum..sanada sevgi ve selamlar...
                bendende sana sevgiler muammer abi.yanlış anlama ama 100ytl'ye veririm diyen arkadaş için o cihazlardan şupheliyim.o kadarda ucuz verecekse bir sorun ararım ben .genede bilemem mal müsteriye satılır.ben cihazıma her zaman her halikarda kefilim.sonuç olarak ben ticaret yada kar amacı gütmeyen biriyim.yani son kullanıcıyım.ahmetten alıp mehmete satma durumum yok yani .sadece amacım cihazımı lan bağlantılı cihazla değiştirmek.yoksa gayet memnunum.saygılar ustam.

Yorum yap

9000 ultra fiyatı zaten piyasada 220 ile 250 ytl arasında degişiyor.Bende 9000 ultra alcaktım ama son anda karar degiştirip dreambok dm 500 s aldım cihaz nexte göre biraz phalı ama.

Yorum yap

bahsettiğin cihazın next'e gore ağır olduğunu duymuştum.genede tercih meselesi ben next'ten vazgeçmem.hayırlısı olsun.

Yorum yap

guncel

cihaza digiturk modulude eklendi.bu fiyata dijiturk'un lig tv modülüde dahildir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X