• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

10.000 kadar mail listim var admincp'den yollanırmı ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 10.000 kadar mail listim var admincp'den yollanırmı ?

Arkadaşlar 10.000 kadar mail listim var bu list'i admincp'den yollayabilirmiyim email yollama bölümünde bazı denemeler yaptım ama olmadı.
    yani bu mailler benim elimde mevcut olan harici bir list foruma üye olmuş kişiler değil ben sanki forumdaki üyelere mesaj yolluyormuş gibi harici bir listeyi admincp'den yollamak istiyorum bu mümkünmü ?

Teşekkürler saygılar..

toplu olarak admincp'den olmaz. sadece forumda üye olarak kayıtlı adreslere mail atabilirsin..

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
      toplu olarak admincp'den olmaz. sadece forumda üye olarak kayıtlı adreslere mail atabilirsin..
      Anladım organik sağolasın.
      Bu işle ilgili bir vb hack olsa ne güzel olurdu böylece vb'yi toplu mail yollama aracı gibi kullanabilirdik ama benimkisi bir tür fantazi tabi

Yorum yap

varyata Nickli Üyeden Alıntı
        Anladım organik sağolasın.
        Bu işle ilgili bir vb hack olsa ne güzel olurdu böylece vb'yi toplu mail yollama aracı gibi kullanabilirdik ama benimkisi bir tür fantazi tabi
        cpanel den mail ine girersen ordan gönderirsin

Yorum yap

trigon Nickli Üyeden Alıntı
          cpanel den mail ine girersen ordan gönderirsin
          usta sağolasın bende bunu şimdi soracaktım.

Yorum yap

düşünmeyin spamı

bu tarz konular mach1de silinmeli hatta

Yorum yap

HaKaN22 Nickli Üyeden Alıntı
              düşünmeyin spamı

bu tarz konular mach1de silinmeli hatta
              Kardeş ne spamı ??? ne anlatıyorsun sen benim eski forumuma ait olan mail listesidir bahsini yaptığım.

Ayrıca forumdan silinecek konunun hangi konu olduğu senin bileceğin iş değildir bu forumun admini var modu var.

Hepsini bir tarafa bırak yaptığın yorumla bana hakaret etmiş oluyorsun.
              Benim forumuma insanlar spam mailller ile yapılan reklamlarla değil forumumda mevcut bulunan zengin içerik dolayısı ile üye oldular.

Yorum yap

Kardeş ne spamı ??? ne anlatıyorsun sen benim eski forumuma ait olan mail listesidir bahsini yaptığım.

Ayrıca forumdan silinecek konunun hangi konu olduğu senin bileceğin iş değildir bu forumun admini var modu var.

Hepsini bir tarafa bırak yaptığın yorumla bana hakaret etmiş oluyorsun.
                Benim forumuma insanlar spam mailller ile yapılan reklamlarla değil forumumda mevcut bulunan zengin içerik dolayısı ile üye oldular.
                gözlerim yaşardı

Yorum yap

gözlerim yaşardı
                  ARKADASLAR sakin olalim lütfen.

Yorum yap

gözlerim yaşardı
                    Hisli insanmışsın tebrikler

Yorum yap

Hisli insanmışsın tebrikler
                      sende güzel duygu sömürüsü yapıyorsun tebrikler :d

Yorum yap

ben bi tane mail aldim ornek admin@******.net diye ama msnden acilmiyo neden

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X