• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ges 85 mf çanak nasıldır?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ges 85 mf çanak nasıldır?

arkadaşlar nette gezinirken ges 85 mf 5li multifocus anten gördüm. anten hakkındaki görüşleriniz nedir? zayıf sinyal vs. problemleri bulunmakta mı? teşekkürler

evet ben de merak ediyorum kullanan varsa tavsiye eder mi?

Yorum yap

deneme için ilk çıktığında aldım 6 aydır elimde istenilen performansı alamadığım için hiç müşteriem takamadım merkeziarabsat ve astra 19 derece yaptım istenilen sinyal seviyesini alamadım fuarda ges yetkilisiyle bu durumu aktardım çanağın performansı türk satta tüm kanalları aldığını söylediler anten direğin 90 derece dikey olması gerektiğini yoksa verim almak zor olduğunu söylediler denemeyi işyerimin önünde yaptı etrafında ağaçlar olduğndan olabilr diye düşünerek önü açık biryerde tüm uğraşıma rağmennetiçe alamadım yer izmir ayn yerde 60 lık çanakla türk satın tüm kanallarını alıyorum

Yorum yap

LNBleri yan yana koyulduğunda min 4° oluyor, yani yanyana olan 19-16-13-10-7-5 gibi olan uyduların bazılarında fedakarlık yapmanız lazım yada yayınların bazılarını almıyor...
        Türksatta kaliteli bir lnb ile tüm yayınlar geldi, fakat bulutlu havalarda yayınlar çok çabuk gidiyor... multifocus anten yerine her uyduya bir çanak takmak en iyisi...

Yorum yap

Konu uygun bölüme kaydırıldı.

Yorum yap

murtiturti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            evet ben de merak ediyorum kullanan varsa tavsiye eder mi?

tavsiye etmiyorum eksiklikleri var
            We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X