• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 3.Pvr 16.11.2007 Test Yazılımları Hakkında Görüş ve Öneriler.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 47.akturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mach1hocam mp3 icin ileri geri ille iistemedim sadece düşünüyormusunuz donma problemide kıngston 2 gb flash bellekte oluyor ozel istekte bulunmamız mümkün deyil neyin iyi neyi kötü olduğunu bizden daha iyi bilirsiniz o kadar özellik kattınız ki o yüzden görüşünüzü almak istedik ayrı yeten bana cevap verdigin icin sana müteşşekkürüm sana calişmalarında başarılar dilerim zaten next ailesinin özeligi bu dur anın da cevap diger cihazları kullanan arkadaşlara biraz havamız olsun yani tşk ttttttttttttttşşşşşşşşşşşşkkkkkkkkkkkk
    istek bölümü değil burası mp3 ile ilgili bir ek yapılmayacak

Yorum yap

• doktor Nickli Üyeden Alıntı
      Öyle bir sorun yok tv resmi çıkmaz hata sizde
      Sayın kardeşim @doktor valla bende az önce denedim ama maalesef Bülent adaşım haklı..Star TV üzerinde Menu-Osd-Mevcut_1 resmi seçtim o an kanaldaki kızın resmini Fon resmi yaptı..Ben şikayetçi değilim bu durumdan hatta güzel bir olay..Belki Softcam atınca silinecek ama @bulent56 doğru söylemiş...Selamlar...

Yorum yap

• Slm arkadaşlar.Bu yazılımla flash belleğe yada bağlanan harici bir hddye uydudan kayıt mı yapılıyor,kusura bakmayın saçma bir soruysa eğer yapılıyorsa kayda nasıl başlanır ve nereye kaydedeceğimizi nereden gösterebiliriz?Emeğiniz için çok teşekkürler

Yorum yap

• legendboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Slm arkadaşlar.Bu yazılımla flash belleğe yada bağlanan harici bir hddye uydudan kayıt mı yapılıyor,kusura bakmayın saçma bir soruysa eğer yapılıyorsa kayda nasıl başlanır ve nereye kaydedeceğimizi nereden gösterebiliriz?Emeğiniz için çok teşekkürler
          Evet Kumandadan Help tuşuna basınca kayıt başlar yine aynı tuş veya sarı tuş ile durur...HDD veya Flaşdisk içine PVR diye bir dosya oluşur..Kumandadan dosya üzerine gelip OK tuşuna basınca seyredersiniz...En sağlıklı kayıt uygun HDD
          üzerine yapılır...

Yorum yap

• temasan53 çok teşekkürler.Bende freecom 500gb hdd var ama ntfs formatlı ve sanırım fat32 formatlıları görebiliyor makine.Format atmaya kalksam içindekileri yedekleyebileceğim bir yer yok o yüzden flash bellekle idare edeceğim sanırım...tekrar çok teşekkürler

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Sayın kardeşim @doktor valla bende az önce denedim ama maalesef Bülent adaşım haklı..Star TV üzerinde Menu-Osd-Mevcut_1 resmi seçtim o an kanaldaki kızın resmini Fon resmi yaptı..Ben şikayetçi değilim bu durumdan hatta güzel bir olay..Belki Softcam atınca silinecek ama @bulent56 doğru söylemiş...Selamlar...
              Bende daha önceki yazılımda yüklediğim kullanıcı resmi aynen devam ediyor.
              Bilgi olsun diye yazdım.
              Saygılar...

Yorum yap

• Bu sorun sanırım kişiye özel bir sorun. Ben yeni yazılımı ve bir önceki yazılımı 2'şer defa attım. Arkaplan resimlerim olduğu gibi duruyordu

Yorum yap

• bendede mevcut1 mevcut 2 seçince kanaldaki resmi arkaplan yapıyor

Yorum yap

• yeni yazılımdan sonra superplaslarda teletex sorunu

l6.11.2007 pvr yazılımında teletex çalışmıyor bilginize

Yorum yap

• tonoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Bende daha önceki yazılımda yüklediğim kullanıcı resmi aynen devam ediyor.
                      Bilgi olsun diye yazdım.
                      Saygılar...
                      Bendede kullanıcı resmi uzun zamandır aynen duruyor benim ve @bülent56 arkadaşın bahsettiği Mevcut-1 ve mevcut-2 resimlerdir....iyi okuyun ve deneyin sonra buraya yazın lütfen.....selamlar....

Yorum yap

• mehmet ali asci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        l6.11.2007 pvr yazılımında teletex çalışmıyor bilginize
                        Konuyu birleştirdim. Bunun için ayrıca yeni başlık açmanıza gerek yoktu buradan devam edebilirsiniz. Ayrıca Teletext'te de bir sorun göremedim ben.

Yorum yap

• PVR yazılımı

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Merhaba,Yeni yazılım için arkadaslara cok tesekkürler.
                          Arkadaslarin soyledigi olay benim de başıma geldi.hangi kanalda isem menu ve EPG ye girince o kanalın goruntusu arka planda kaliyor.Yani arka plan resmi olarak gorunuyor.
                          [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• karal_72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sevgili mach1 hocam yeni yazılım için öncelikle teşekkür ederim.ellerine sağlık .Yalnız bir şey dikkatimi cekti osd resmini sectim bende kayıtlı manzara resmi vardı fakat mevcut1 ,mevcut 2. veya kullanıcı neyi secersem seceyim o andaki tv görüntüsünü osd resmi olarak alıyor sizde deneyebilirisiniz isterseniz yoksa sadece bende mi oluyor teşekkürler şimdiden ilgi ve alakanıza.

Arkadaşlar bu konuyu buraya ilk ben taşımıstım ama çözümünü buldum yeni bir tane usb den resim attım şimdi problem ortadan kalktı sizde yeni bir osd resmi atarsanız problem kalmaz düşüncesindeyim bilgilerinize sunulur.

Yorum yap

• karal_72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar bu konuyu buraya ilk ben taşımıstım ama çözümünü buldum yeni bir tane usb den resim attım şimdi problem ortadan kalktı sizde yeni bir osd resmi atarsanız problem kalmaz düşüncesindeyim bilgilerinize sunulur.
                              Ben söylediğim gibi çok memnunum bu durumdan ve problem olarak görmüyorum ...Bilgi için tşk.....

Yorum yap

• test işlemi bitmiş yazılımlar ne zaman verilicek sayn mach1

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X