• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cx süper plus cihazın kumanda alıcısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cx süper plus cihazın kumanda alıcısı

cx süper plus usb siz serinin cihaz üzerinde bulunan kızılötesi alıcıdan alıp ,paralel bir göz daha bağlamak istiyorum Cihaz üzerindeki alıcının kodunu öğrenmek istiyorum saygılar.

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cx süper plus usb siz serinin cihaz üzerinde bulunan kızılötesi alıcıdan alıp ,paralel bir göz daha bağlamak istiyorum Cihaz üzerindeki alıcının kodunu öğrenmek istiyorum saygılar.
    Paralel bağlarsan değer değişmiş olur ve çalışmayabilir. Eğer olabiliyorsa soketli yaparsın ve hatasız kullanabilirsin...Selamlar....

Yorum yap

peki elektronikciden alacağım parçanın bir kodu olmazı lazım değilmi yani parça numarası

Yorum yap

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        peki elektronikciden alacağım parçanın bir kodu olmazı lazım değilmi yani parça numarası
        Parça yani LED lazım değil çünkü üzerindekini kullanabilisen yenisine gerek yok sanırım ama nasıl söküleceğini bana sorma ben yapmadım....Ama sen sökeceksen Polarite'sine dikkat et.....

Yorum yap

ilgin için saol bana o ledin numarası lazım üzerindeki kalacak bir tane daha ilave yapacağım dolayısıyla bana sadece parça kodu gerekli

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X