• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next2000Plus Serisi Güncel EmuKeys

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

daha sakin lütfen!

:tr:
    ZULKUFKARA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soruyu ben sahibine sordum senin bildiğin kadar bende biliyorum bu sitenin sahiplerine sesleniyorum siz sitenizle ilgilenmesseniz işte böle bası bos kalır ustadlarıma sozum yok saygılarımla
    arkadaşım eleştirecegine kendin biraz kafayorsanda birşeyler yapmaya çalışsan daha iyi olmazmı? Bu keyler bazen açar bazen açmaz fmb de hafıza puroblemi dolayısıyla keylerin tamamı yüklenemiyor onun içinde daha seyrek açılıyor sen istersen not defterinde keyleri düzenleyebilirsin. ELEŞTİREREK degil anlamadıgın yerleri sorarak çok şeyleri ögrenebilirsin. BAŞARILAR DİLERİM:
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    Mustafa Kemal ATATÜRK

By gezgin55

Yorum yap

arkadaşlar polemik yaratacak açıklamalardan kaçınınız,public olan keyler formumuzda zaten yayınlanmaktadır ve yeni gelen keyler sürekli olarak eklenmektedir yada dosya olarak verilmektedir,bu konuda biraz sabırlı olalım ve daha duyarlı bir yaklaşım gösterelim lütfen...
      Forum Kuralları

Yorum yap

arkadaşlar bu softcam dosyası cumartesi gününden beri çok güzel çalışıyor uzm@n arkadaşımı kutluyorum.........

Yorum yap

Keylerle ilgili sorun varsa onu yazın boşyere mesaj atmayın! çözülecek kanalların hepsi zaten softcamda mevcuttur.....

birde
          konu içersindeki ikinci mesaja bakın ne yazıyor......

Yorum yap

tv coba yokmu

Yorum yap

teşekkürler emeğinize sağlık

Yorum yap

Fidelio1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Next X Plus ve SuperPluslar için aşağıdaki key birinci mesaja göre güncellenmiştir.
                Biss şifreleri tekrar elden geçirilmiştir.Frekans ve identy'ler güncellenmiştir.
                http://rapidshare.de/files/31114494/Key.zip
                tesekkürler yukledim çok iyi yanlız iki eksiklik gözüme çarptı
                ispanyadan maçları veren ntv nin biss şifresi ve viacces2 şifreleme
                sistemini kullanan siriustaki rtr ukraina kanalını açan 019410 identinin
                sifreleri maalesf yok ve bunları devamlı olarak elle ekliyoruz.bu şifreleride
                sofcamın içinde görmek istiyoruz.teşekkürler.

Yorum yap

Şifreleri verirseniz softcam olarak eklerim.
                  Teşekkürler.
                  Next YE-2000 X CIS PLUS
                  http://www.fideliomicros.net.tc/

Yorum yap

sedattascı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tesekkürler yukledim çok iyi yanlız iki eksiklik gözüme çarptı
                    ispanyadan maçları veren ntv nin biss şifresi ve viacces2 şifreleme
                    sistemini kullanan siriustaki rtr ukraina kanalını açan 019410 identinin
                    sifreleri maalesf yok ve bunları devamlı olarak elle ekliyoruz.bu şifreleride
                    sofcamın içinde görmek istiyoruz.teşekkürler.

http://rapidshare.de/files/31150686/...Keys290806.rar

Eklendi.
                    Next YE-2000 X CIS PLUS
                    http://www.fideliomicros.net.tc/

Yorum yap

inf dosyasının linki düzeltildi uzm@n

Yorum yap

ınf vefmb dosyaları yeniden düzenlendi 110 aes key eklendi sexwiewlerde ok uzm@n

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ınf vefmb dosyaları yeniden düzenlendi 110 aes key eklendi sexwiewlerde ok uzm@n
                          Uzman kardeş verdiğin inf için softcami 2000 ci plus inf lerde kullanabilirmiyiz.Sex.W..ev leri bu softcam ile açabilirmiyiz.2000 ci inf lerin key girme menüsünde sexwiev keylerinin girileceği bi bölüm yok.Bu softcam bu cihazlarda sex wievi açarmı??

Yorum yap

yeni yazılımı at olur

Yorum yap

613 c yazılımı çıkmış şimdi gördüm.Emeği geçen herkese tesekkürler..

Yorum yap

ellerinize sağlık sorunsuz çalışıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X