• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

telefunken yandan girişliye yardım !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• telefunken yandan girişliye yardım !!!

telefunken tek noktada kaldı sırasıyla kurtarma orjınal ve güncel yazılımlar denedim bu böyle küçük pencere çıkmakta yüklemeden sonra ve yine kirmizi işikta

kurtarma yazılımı atarken bu küçük pencere ve kımizi işikta kalıyor

sonra orjınal yazılımını bat dosyası ile yüklüyor yükleme bitince loader penceresi kayboluyor kırmızı noktada.

güncel yazılım dada aynı sonuç

flaş tamamen çökmüşmüdür yoksa bir çaredaha varmı yazılım alıyor hala. fakat kırmızı isiktan kurtaramadım...

eğer kurtarma yazılımında üsteki işaret gelirse kurtarmayı yükleyemezseniz

flaş yazın arakadaşlar ben öyle yaptım

Yorum yap

basural Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      eğer kurtarma yazılımında üsteki işaret gelirse kurtarmayı yükleyemezseniz

flaş yazın arakadaşlar ben öyle yaptım
      nasıl flaş yazın nereye yazacaz.ben de de aynı hata veriyor.yeni yazılım yükledim şimdi tv ye taktım.kumandada menü tuşuna bastım.mavi bir pencere açılıyor menü kanal arama vardı önceden şimdi yok.Yardım

Yorum yap

saliherdem695 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        nasıl flaş yazın nereye yazacaz.ben de de aynı hata veriyor.yeni yazılım yükledim şimdi tv ye taktım.kumandada menü tuşuna bastım.mavi bir pencere açılıyor menü kanal arama vardı önceden şimdi yok.Yardım
        çihazın flash üflemeli havya ile sökülüp flas yazıcı ile tekrar yazılması gerekir.

Yorum yap

ama cihaz yazılım kabul ediyor.flaş arızalı olsaydı hiç yüklemeye girişemezdik,öyle değil mi

Yorum yap

flaş yazacan.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X