• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• slm arkadaşlar bende denedim açmadı malum kanalları server bilgilerini girdim sonuç olumsuz nerede yanlışlık yapıyorum acaba izah edermisiniz

Yorum yap

• bilmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm arkadaşlar bende denedim açmadı malum kanalları server bilgilerini girdim sonuç olumsuz nerede yanlışlık yapıyorum acaba izah edermisiniz
      1481 nolu mesajdakileri uygulayın cihazınıza
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• server ful açık
        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• server ful açık
          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• server ful açık

Yorum yap

• Merhabalar,

Oncelikle siteyi ne yazıkkı cok duzenli izleyemediğimi belirterek baslayacağım, ama ne zaman girsem ve gorsem ki Mach1 ustat ve emeği gecen diger arkadaslar burada herkesin aklına gelen sorulara ve en onemlisi bırakın uydu cihazı kumandasını, kapı otomatiğini kullanmayı bilmeyenlere gore basit, gonul koyarak hazırlanmış kılavuzlar paylasarak foruma giren herkesin fayda ve kullanımına sunuyorlar ve yine ne yazık ki buna ragmen surekli haksız sikayet, mızmızlanma ve yapıcı olmayan eleştirilere engel olunamıyor. Bunu bir turlu anlayamadım gitti. Bunu bir paylaşayım istedim.

Mach1 ustat ne olursa olsun, kim ne derse desin, emeğine sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunarım,

saygılarımla,

Umut tokatlı

Yorum yap

• baranky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                şu anda hala açıkmı acaba server ve ben dreanbox 500 kullanıyorum ben nasıl yararlanıcağım tabi banada gönderirseniz
                dostum bu server next 9000 ler için verilen ücretsiz dir siz ücretli server alıcaksanız mach1 hocaya pm atın size bilgi verilecektir
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• server çalışmıyor kapalımı.

Yorum yap

• minton Nickli Üyeden Alıntı
                    server çalışmıyor kapalımı.
                    server şu an faal kardeş

Yorum yap

• Free serverde 9 dereceden devam eden SCT Paketi yayınını bu uydudan sonlandırdı.Hotbird uydusundan S1,S2,S3,S5,S6,S7,S8 kanalismiyle yaynına devam ediyor ve free serverde açık.
                      Frekans : 11727 ver 27500 3/4 Hotbird
                      iyi seyirler.

Yorum yap

• bilgilendirme için teşekkür ederim

Yorum yap

• server kapalı

Yorum yap

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Free serverde 9 dereceden devam eden SCT Paketi yayınını bu uydudan sonlandırdı.Hotbird uydusundan S1,S2,S3,S5,S6,S7,S8 kanalismiyle yaynına devam ediyor ve free serverde açık.
                            Frekans : 11727 ver 27500 3/4 Hotbird
                            iyi seyirler.
                            bilgielendirme için teşekkürler hocam

Yorum yap

• usta teşekürler vermiş olduğun bilgi için
                              62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• server

server açıkmı bende açmıyor bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X