• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD (Yeni Model) Yazılım Yükleme Editörü.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Minix HD (Yeni Model) Yazılım Yükleme Editörü.

Next Minix HD (Yeni Model) Yazılım Yükleme Editörü.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

eski makinama rs232 kablo veya usb comport çevirici aparat ile yükleme yapıyordum.
    minix hd için kyleri usb den atıyorum fakat yazılımlar için nasıl bir kablo almam gerekiyor? bu kablonun ismi nedir? bilgilerinizi rica ederim.

Yorum yap

nozkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      eski makinama rs232 kablo veya usb comport çevirici aparat ile yükleme yapıyordum.
      minix hd için kyleri usb den atıyorum fakat yazılımlar için nasıl bir kablo almam gerekiyor? bu kablonun ismi nedir? bilgilerinizi rica ederim.
      Editörün içindeki resimde nasıl bir kablo kullanılması gerektiği gösterilmiştir.
      www.next.com.tr

Yorum yap

usbden güncelleme yapabiliyor muyuz

Yorum yap

sensiva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          usbden güncelleme yapabiliyor muyuz
          Evet yazılım Fat32 format edilmiş bir usb belleğe yükledikten sonra cihaza takıp Menü - Gereçler - USB'den Güncelleme bölümüne gelip yazılımı USB bellek üzerinden yükleyebilirsiniz.

Ayrıca yine Menü - Gereçler - Uydudan SW Güncelleme bölümünden uydu üzerinden de yazılım güncellemesi yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.
          www.next.com.tr

Yorum yap

malesef ben usb den ne yazılım ne softcam dosyası nede kanal yedeklemesi gönderemedim menüde yükledi gibi şerit kısa sürede tamamlanıyoe ve yüklendi görünüyor ama malesef flaşa yazmıyor ve cizazdan kontrol ettiğim zaman hiç bir şeyin cihaza kaydolmuş olduğunu görmüyorum yani değişen hiç bir şey yok ben buna bir anlam veremiyorum flaş henüz usb yüklemelerine aktif değil sanırım elimde aynı cihazdan 2 adet var ikisindede durum aynı

birde uydudan gelen son yazılımı yükledikten sonra cihazın serverler bölümü önceki gibi stabil çalışmıyor çok sık aralıklarla server bölümü kitleniyor ne kayıtlı server çalışıyor nede yeni bir işlem yapılıyor takiki kumanda yada cihaz menü tuşlarıda işlemez hale geliyor bu durumdan kurtulmanın tek yolu cihazı fişten çekip tekrar takmakla oluyor ama bu durum çok sıklıkla olduğundan server izleyemez durumda kalıyoruz bu yazılımdan sonra birde next in kız kulesi resimli açılış fon resmi bazen bir saniye görüp kayboluyor bazende hiç görünmüyor.

tabiki bu rahatsızlık veren durumdan kurtulmak için eski yazılıma dönmek istiyorum ama yukarıda yazdığım gibi usb den görderemiyorum.

sayın hocalarımızından bir an önce yeni bir yazılımla aksaklıkların gidermelerini bekliyoruz.
            BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
            ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uydudan güncelleme

uydudan güncellemede,
              kanal listesi
              allcode
              maincode
              şıkları neyi ifade ediyor..ve güncelleme için hangisini tıklamamız gerekir tşk.ler..

Yorum yap

METEHAN__ Nickli Üyeden Alıntı
                uydudan güncellemede,
                kanal listesi
                allcode
                maincode
                şıkları neyi ifade ediyor..ve güncelleme için hangisini tıklamamız gerekir tşk.ler..
                uyduda yazilim güncelemek istiyorsan uydu güncelemiyi tiklaman yeterli olcaktir.

Yorum yap

Ama maalesef öyle değil,Uydudan s/w güncelleme ye tıkladığında güncelleme modunda örneğin şu anda kanal listesi var.ne yapayım kanal listesini dimi?

Yorum yap

METEHAN__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ama maalesef öyle değil,Uydudan s/w güncelleme ye tıkladığında güncelleme modunda örneğin şu anda kanal listesi var.ne yapayım kanal listesini dimi?
                    ayni cihaz dan kullanmadigim icin bu konu da bilgim yok yanlis bilgide vermek istemem.

Yorum yap

Bis *** bölümü açılmıyor.

Yorum yap

Next Minix HD .eski tv lere takılabilirmi nasıl bir kablo gerekır.göruntü nasıl olur

Yorum yap

arkadaşlar bu cihaza jakla rs232 kablodan yazılım yükleyen varmı ben birtürlü yükleme yapamadın. resimdekinin aynısını yaptım sıra ile nasıl yüklenmeli.birzahmet anlatırmısınız.

Yorum yap

hd

nrslblgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Next Minix HD .eski tv lere takılabilirmi nasıl bir kablo gerekır.göruntü nasıl olur
                            takamassın çünkü birtel hd çıkışı var

Yorum yap

speedman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar bu cihaza jakla rs232 kablodan yazılım yükleyen varmı ben birtürlü yükleme yapamadın. resimdekinin aynısını yaptım sıra ile nasıl yüklenmeli.birzahmet anlatırmısınız.
                              Resimdeki uygulamayı yaparsan yüklenir.Ben yükleme yaptım.
                              1 (A) Rs 232 3 Nolu uç
                              2 (B) Rs 232 2 Nolu uç
                              3 (C) Rs 232 5 Nolu uç
                              Bağlantı bu şekilde.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X